Nepraleiskite puikios progos įsigyti „Jaguar F-PACE“ geriausiomis sąlygomis.

Nepraleiskite puikios progos įsigyti „Jaguar F-PACE“ geriausiomis sąlygomis.

F-PACE gali būti Jūsų čia ir dabar.

Svarstote apie „Jaguar F-PACE“ įsigijimą? Turime puikų pasiūlymą kaip tik Jums. Tik dabar šį žvilgsnius traukiantį, prabangų ir galingą miesto visureigį galite turėti ypatingomis sąlygomis: 0,99 % palūkanos + 3 mėn. EURIBOR*.

Nepraleiskite puikios progos įsigyti išskirtinį F-PACE ir savo kasdieną užpildyti aistra vairuoti.

ĮKVEPIANTIS DIZAINAS

Atraskite pojūčius išlaisvinantį grožį, suteiksiantį nepamirštamą malonumą kiekvienoje kelionėje.
Originalių dizaino sprendimų dėka, „Jaguar F-PACE“ atrodo, važiuoja ir jaučiasi kaip joks kitas visureigis. Patobulintas variklio dangtis, įrėminantis preciziškai pagamintas priekines groteles, yra įkvėptas firminio monogramos rašto. Prabanga alsuojantis salonas. Išskirtinio dizaino sėdynės su „Luxtec“, „DuoLeather“ arba „Windsor“ odos apmušalais, kurių spalvas galima rinktis, sklandžiai dera su kokybiškais apdailos elementais.

ATSKLEISKITE SAVO GALIMYBES

F-PACE pasižymi išties įspūdį paliekančiomis rafinuotomis sportinėmis savybėmis. 8 laipsnių automatinė pavarų dėžė yra neįtikėtinai jautri, sklandi ir efektyvi. „Jaguar Drive Control“ sistemoje pasirinkus dinaminį režimą, pagreitėjimas ir pavarų perjungimo padėtys tampa aštresnės ir jautresnės. Be to, naudodami „Configurable Dynamics“ sistemą, dinamiką galite nustatyti taip, kad variklio reakcija, pavarų dėžės perjungimo taškai ir vairo mechanizmas atitiktų Jūsų vairavimo stilių.

SIEKITE DAUGIAU

Daugiau jokių nesibaigiančių meniu. Jokių nepatogių valdymo komandų.
Įspūdinga ir sklandi automobilio informacijos ir pramogų sistema „Pivi“ leidžia atlikti 80 proc. įprastų užduočių vienu ar dviem prisilietimais. Viskas pagrindiniame ekrane. Sukurta pagal išmaniojo telefono prototipą, „Pivi„ turi intuityvų 11,4 colių jutiklinį ekraną, leižiantį pasiekti tai, ko reikia, tada, kai reikia. Be to, dabar galite belaidžiu ryšiu prijungti išmanųjį telefoną ir naudotis mėgstamiausiomis suderinamomis programėlėmis.

VISIŠKA RAMYBĖ

Įsigydami „Jaguar“ mėgaukitės penkerių metų arba 150 000 km ridos garantija, priklausomai nuo to, kas įvyks anksčiau. Jei dėl gamybinio gedimo reikėtų taisyti ar keisti bet kurią dalį, darbus atliks „Jaguar“ įgaliotas servisas, naudodamas originalias detales, ir visi šie darbai bus atliekami nemokamai.

Patirkite „Jaguar F-PACE" galią ir susipažinkite su automobiliu, kuris įkvėps Jūsų kasdienybę. Kelionės jaudulys ir atsiveriančios galimybės leis patirti tikrą važiavimo malonumą. F-PACE yra daugiau nei tik automobilis; tai kompanionas, kuris lydės Jus unikalioje savęs pažinimo kelionėje.

Ar esate pasiruošę artimiau susipažinti su F-PACE ir įsigyti jį ypatingomis sąlygomis? Šiuo metu sandėlyje turime įvairių F-PACE modelių, kurie gali būti Jūsų nieko nelaukiant.

Susisiekite su mumis dėl bandomojo važiavimo ir išbandykite „Jaguar F-PACE“.

Asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, remiantis teisėtu asmens duomenų valdytojo interesu arba sutikimu, kai rinkodarai reikalingas gavėjo sutikimas pagal galiojančius teisės aktus, kol nebus pareikštas prieštaravimas arba sutikimas dėl komercinės informacijos gavimo bus atšauktas. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite:

• Jaguar Land Rover Ltd. privatumo politika
• INCHCAPE JLR BALTICS SIA Privatumo politika
• Pasirinkto Jaguar Land Rover atstovo atstovo privatumo politikoje

Jaguar F-Pace
R-DYNAMIC SE D300 AWD AUTOMATIC MHEV 3cc 2024
2024 new Jaguar F-Pace Portofino Blue D300 AWD AUTOMATIC MHEV R-DYNAMIC SE
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
diesel mhev
VARIKLIO GALIA
300 bhp
KAINA
83,985 €
MĖNESINĖ ĮMOKA
804 €
Jaguar F-Pace
R-DYNAMIC SE D200 AWD AUTOMATIC MHEV 2cc 2024
2024 new Jaguar F-Pace Ostuni Pearl White D200 AWD AUTOMATIC MHEV R-DYNAMIC SE
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
diesel mhev
VARIKLIO GALIA
200 bhp
KAINA
78,787 €
MĖNESINĖ ĮMOKA
754 €
Jaguar F-Pace
R-DYNAMIC SE D200 AWD AUTOMATIC MHEV 2cc 2024
2024 new Jaguar F-Pace Santorini Black D200 AWD AUTOMATIC MHEV R-DYNAMIC SE
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
diesel mhev
VARIKLIO GALIA
200 bhp
KAINA
75,812 €
MĖNESINĖ ĮMOKA
725 €
Jaguar F-Pace
R-DYNAMIC HSE P400e AWD AUTOMATIC PHEV 2cc 2024
2024 new Jaguar F-Pace Santorini Black P400e AWD AUTOMATIC PHEV R-DYNAMIC HSE
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
petrol phev
VARIKLIO GALIA
400 bhp
KAINA
93,000 €
MĖNESINĖ ĮMOKA
890 €
  • Lizingo pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 56 940 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (8 541 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė 35% (19 929 EUR) tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 48 399 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4,028 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-03-31 d. buvo 3.038%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 500 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 7 717,94 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 4.56 %, mėnesio įmoka – 594,80 EUR/mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 56 116.94 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį.