PROGRAMĖLIŲ PAKETAS „INCONTROL APPS“

PROGRAMĖLIŲ PAKETAS „INCONTROL APPS“

Programėlių paketą „InControl Apps“ sudaro sąveikiosios programėlės, leidžiančios žiūrėti interneto transliacijas, naudotis debesijos technologijomis ir vietos nustatymu pagrįstomis bei kitomis paslaugomis, naudojant USB prievadą.


  • Atraskite nuo seno mėgstamas ir naujas dainas, naršydami platformos „Spotify“ sąraše, kurį sudaro net 30 mln. įrašų.

  • Nustatykite raktų, piniginės ir kitų svarbių daiktų buvimo vietą, naudodami išmanųjį telefoną ir programėlę „Tile“ (būtina atskirai įsigyti „Tile“ sekiklį).

  • Rinkitės iš daugiau kaip 45 000 nemokamų audioknygų, su kuriomis niekada neteks nuobodžiauti.

PRAMOGINIS TURINYS

PROGRAMĖLĖ „MYTUNER PRO“

PROGRAMĖLĖ „MYTUNER PRO“

Daugiau kaip 30 000 radijo stočių ir 1 mln. tinklalaidžių iš 120 šalių – sportas, naujienos, muzika ir kt. Ieškokite stočių ir tinklalaidžių, filtruodami pagal šalį (miestą) ir žanrą, sudarykite mėgstamiausiųjų sąrašą ir klausykite norimo turinio gimtojoje šalyje ar užsienyje, automobilyje, išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje arba „Apple TV“ prietaise (apyrankėje).
PROGRAMĖLĖ „STITCHER“

PROGRAMĖLĖ „STITCHER“

Naudojantis programėle „Stitcher“ galima klausytis mėgstamų naujienų, komedinių, sporto ir pokalbių programų. Atraskite geriausias NPR, CNN, „Fox“, BBC, WSJ, Adamo Carolla’os, Joe Rogano, Rachel’ės Maddow, Rusho Limbaugh’o, „Fresh Air“, „Freakonomics“, „Radiolab“ laidas ir daugiau kaip 20 000 kitų laidų, tinklalaidžių bei gyvo garso stočių.
AUDIOKNYGOS

AUDIOKNYGOS

Atsisiųskite arba realiuoju laiku klausykite audioknygų iš mūsų bibliotekos, kurią sudaro daugiau kaip 45 000 nemokamų audioknygų, įskaitant bestselerius, naujai išleistas knygas ir kiekvieno žanro klasiką.

KELIONĖS IR KOMFORTAS

PROGRAMĖLĖ „SHELL“

PROGRAMĖLĖ „SHELL“

Su programėle „Shell Motorist“ galima greičiau ir paprasčiau atsiskaityti, naudojantis mobiliąja mokėjimo paslauga „Fill Up & Go“. Degalinių aptikimo funkcija padės rasti arčiausiai Jūsų esančią degalinę ir greitai sumokėti už degalus nestovint eilėje – atsiskaitykite naudodamiesi „Apple Pay“ arba „PayPal“ paskyra. Tiesiog pasirinkite norimą išleisti sumą ir patvirtinkite kolonėlės numerį. Tada tiesiog įsipilkite degalų ir leiskitės į kelionę.
PROGRAMĖLĖ „ACCUWEATHER“

PROGRAMĖLĖ „ACCUWEATHER“

Programėlė „Accuweather - Weather for Life“ pateikia tiksliausią informaciją apie orus („Superior Accuracy™“ – tikslumo garantija) bet kurioje pasaulio vietoje. Laisvų rankų technologija pagrįsta programėlė leidžia sužinoti esamas oro sąlygas, orų prognozę kas valandą, įspėjimus apie nepalankias oro sąlygas ir gauti „MinuteCast®“ duomenų santrauką – ir visa tai saugiai bus pateikiama Jums vairuojant ir Jūsų neblaškant.
PROGRAMĖLĖ „VOICE MEMO“

PROGRAMĖLĖ „VOICE MEMO“

„Memo“ yra pirmoji balsą įrašanti programėlė, sukurta specialiai tam, kad galėtumėte įrašyti puikias automobilyje kylančias mintis. Su šia programėle galėsite įkelti įrašus į platformą „Dropbox“ arba „Google Drive™“ ir greitai pažymėti ją būsimai paieškai naudodami filtrus.±
PROGRAMĖLĖ „FAMILONET“

PROGRAMĖLĖ „FAMILONET“

Programėlė „Familonet“ akimirksniu atsako į klausimą „Kur šiuo metu esi?“. Tai nemokama programėlė, pranešanti apie Jūsų buvimo vietą šeimos nariams, draugams ir kitoms nedidelėms asmenų grupėms, taigi be vargo išlaikysite ryšį su artimais žmonėmis.
SEKIKLIS „TILE“

SEKIKLIS „TILE“

„Tile“* yra nedidelis „Bluetooth“ technologija pagrįstas sekiklis, veikiantis kartu su lengvai naudojama programėle, padedančia per keletą sekundžių rasti pamestus arba ne vietoje paliktus daiktus. Prisekite sekiklį prie raktų, piniginės, rankinės arba kitų kelionėje reikalingų daiktų. Prieš leidžiantis į kelionę, jutikliniame ekrane rodoma programėlė patvirtins, ar pasiėmėte visus daiktus. Sekikliai parduodami atskirai.
PROGRAMĖLĖ „GENIUS MAPS“

PROGRAMĖLĖ „GENIUS MAPS“

„Genius Maps“ yra aukščiausios kokybės GPS navigacijos programėlė, skirta telefonams su „iOS“ ar „Android“ operacine sistema. Visi žemėlapiai išsaugomi Jūsų prietaise, taigi nereikės mokėti jokių tarptinklinio ryšio mokesčių. Be to, prietaiso baterija neišsikraus taip greitai. Didelis programėlės „Genius Maps“ funkcijų sąrašas prilygsta profesionalių navigacijos sistemų galimybėms, o kartais jas ir pranoksta.
SISTEMA „SYGIC“

SISTEMA „SYGIC“

„Sygic“ yra interneto ryšio nereikalaujanti GPS navigacijos sistema, kuri kasdien net 33 milijonams žmonių padeda drąsiai ir saugiai keliauti 115 šalių.
PROGRAMĖLĖ „CITYSEEKER“

PROGRAMĖLĖ „CITYSEEKER“

Programėlė „CitySeeker“ veikia kaip asmeninis palydovas, pateikiantis kelionių informaciją ir miestų gidus kelyje. Pažinkite daugiau kaip 500 miestų visame pasaulyje, įskaitant populiarius viešbučius, restoranus, lankytinas vietas ir kultūros objektus.
PROGRAMĖLĖ „EVENTSEEKER“

PROGRAMĖLĖ „EVENTSEEKER“

Programėlė „EventSeeker“ skirta pateikti pagal asmeninius poreikius parinktą informaciją apie renginius. Ji greitai atlieka renginių paiešką ir pateikia maksimalų paieškos rezultatų skaičių, taigi Jūs daugiau nebepraleisite netoliese Jūsų vykstančių renginių. Nesvarbu, ar esate Jums nepažįstamame mieste ar mieste, kuriame gyvenate, programėlė fiksuoja Jūsų socialinių tinklų duomenis ir mediateką, kad pasiūlytų netoliese vykstančius renginius.

NAUJIENOS

PROGRAMĖLĖ „RIVET RADIO“

PROGRAMĖLĖ „RIVET RADIO“

Programėlė „Rivet Radio“ yra puikus palydovas rytinėse kelionėse, sporto klube ar kelyje. Gaukite informaciją apie pasaulio įvykius – susipažinkite su vietos, šalies ar pasaulio naujienomis.

Jei norite naudotis „Jaguar“ patvirtintomis programėlėmis automobilio jutikliniame ekrane, užsisakydami naująjį „Jaguar“ automobilį pasirinkite programėlių paketą „InControl Apps“. Paslaugai taikomas vienkartinis mokestis, o techninė įranga gali būti įmontuojama tik gamykloje. Programėlių paketo „InControl Apps“ programėles išmaniajam telefonui galite nemokamai atsisiųsti iš internetinių parduotuvių „Google Play“ ir „Apple App Store“. Kai kurios trečiųjų šalių programėlės gali būti mokamos arba reikalauti registracijos. Išmaniajame telefone įdiegtas paketo „InControl Apps“ programėles galima valdyti automobilyje įtaisytu jutikliniu ekranu.

*GOPRO, HERO, GOPRO ir „GoPro Be a Hero“ logotipai yra registruotieji korporacijos „GoPro Inc.“ prekių ženklai. Norėdami sužinoti, ar konkreti įranga yra prieinama, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą.

**Prašome atkreipti dėmesį, kad mes glaudžiai nebendradarbiaujame su platformų „Dropbox“ ar „Google Drive“ tiekėjais. Mes tiesiog naudojame jų siūlomą atvirąją taikomųjų programų programavimo sąsają (API). Esame įpareigoti laikytis šių tiekėjų nustatytų logotipų ir prekės ženklų naudojimo taisyklių, todėl pateikiame nuorodas į jų paslaugas savo programėlių aprašymuose. Daugiau informacijos pateikiama adresu" https://developers.google.com/drive/v3/web/branding ir https://www.dropbox.com/branding
 

Mūsų sistemos „InControl“ naudojimo sąlygas ir privatumo politiką rasitečia.
 
Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.