MOBILIOJI SAITVIETĖ

MOBILIOJI SAITVIETĖ

Mobilioji saitvietė leidžia naudotis 4G belaidžio interneto prieiga neišlipant iš automobilio, taigi Jūsų keleiviai galės prie interneto prijungti iki 8 mobiliųjų prietaisų.*

Mobiliosios saitvietės paskirtis – užtikrinti nenutrūkstamą Jūsų ryšį su aplinkiniu pasauliu. Naudodami galingą 4G mobiliąją saitvietę, Jūs ir Jūsų keleiviai galėsite prisijungti prie interneto. Taigi, galėsite prijungti iki aštuonių mobiliųjų prietaisų ir tvarkyti darbo bei kasdienius reikalus ar mėgautis pramoginiu turiniu kelyje.

Interneto ryšio patikimumą didina galinga automobilyje įtaisyta išorinė antena, su kuria prisijungsite prie vietinio 4G tinklo, t. y. prie interneto jungiamasi ne per išmanųjį telefoną.

Įstatykite interneto duomenų SIM kortelę į automobilyje įrengtą kortelių skaitytuvą ir jutikliniame ekrane įjunkite mobiliosios saitvietės funkciją. Duomenų signalą iš vietinio 4G mobiliojo tinklo priima ant stogo įtaisyta antena. Tai užtikrina patikimesnį ryšį, nes sumažėja ryšio blokavimo efektas, paprastai siejamas su metaline automobilio konstrukcija.

Įjungę 4G mobiliąją saitvietę, galėsite prijungti prie jos savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį, naudodami mobiliojo prietaiso ryšio nustatymo funkcijas.

Jei Jums reikia pagalbos nustatant mobiliąją saitvietę, kreipkitės į savo pardavimo atstovą.

Priklausomai nuo mobiliųjų paslaugų teikėjo ir Jūsų užsakyto plano, Jums gali būti suteikta galimybė naudotis duomenimis, numatytais turimame mobiliojo ryšio plane. Kai kurie paslaugų teikėjai siūlo jungtinius planus, pagal kuriuos išduodama papildoma SIM kortelė mobiliajai saitvietei, susiejama su jungtiniu paslaugų planu. Taigi, Jūsų mobilioji saitvietė ir mobilusis telefonas naudos pagal tą patį planą užsakytus duomenis ir Jums bus pateikiama viena sąskaita.

Mobilioji saitvietė gali būti numatyta tik automobiliuose su sistema „Connect“ arba „Connect Pro“.

Pirkėjai gali rinktis iš dviejų SIM kortelių dydžių, priklausomai nuo pasirinkto „InControl“ informacijos ir pramogų sistemos varianto.
Sistemai „Touch“ reikalinga 2FF tipo SIM kortelė (mini SIM)
Sistemai „Touch Pro“ reikalinga 3FF tipo SIM kortelė (mikro SIM)

*4G ryšys šiuo metu yra prieinamas tik modelio versijoje F-TYPE. Visose kitose modelio versijose įdiegiama 3G mobilioji saitvietė.
 
Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.