SISTEMA „INCONTROL“

PROGRAMĖLĖ „SPOTIFY“

Bendradarbiaudamas su programėlės „Spotify“ dizaineriais ir inžinieriais, automobilių gamintojas „Jaguar“ sklandžiai integravo šios programėlės funkcijas savo automobilių informacijos ir pramogų sistemose.

VISO PASAULIO MUZIKA PASIEKIAMA RANKA

VISO PASAULIO MUZIKA PASIEKIAMA RANKA

„Spotify“ duomenų bazėje saugoma daugiau nei 30 milijonų dainų, kurias lengvai rasite informacijos ir pramogų sistemos „InControl“ jutikliniame ekrane, taigi muzikos galėsite klausytis taip patogiai, kaip ir naudodamiesi nešiojamuoju kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Prisijungę, galėsite naudotis visomis gerai žinomomis ir pamėgtomis programėlės funkcijomis. Ieškokite dainų, klausykitės pamėgtų stočių ir rinkitės iš rekomenduojamų dainų sąrašo.
MUZIKA KIEKVIENAME ŽINGSNYJE

MUZIKA KIEKVIENAME ŽINGSNYJE

Į programėlių paketą „InControl Apps“ įtraukta programėlė „Spotify“ gali būti naudojama neprisijungus prie interneto, taigi pamėgtų dainų galėsite klausytis ir tada, kai nebus interneto ryšio. Programėlėje taip pat numatyta funkcija „Discover Weekly“, leidžianti atrasti naujų dainų. Kiekvieną savaitę programėlė pateiks jums rekomenduojamų dainų, atrinktų atsižvelgus į jūsų dažniausiai klausomos muzikos stilių.
ĮTRAUKTA Į PROGRAMĖLIŲ PAKETĄ „INCONTROL APPS“

ĮTRAUKTA Į PROGRAMĖLIŲ PAKETĄ „INCONTROL APPS“

Programėlė „Spotify“ yra įtraukta į programėlių paketą „InControl Apps“, kurį sudaro įvairios programėlės, skirtos ir optimaliai pritaikytos naudoti jūsų „Jaguar“ automobilyje. Norėdami naudotis visais programėlių paketo „InControl Apps“ teikiamais privalumais, turite užsisakyti vieną iš mūsų paruoštų ryšio technologijų paketų – „Connect“ arba „Connect Pro“.

Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.