SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJO VADOVAS

VISKAS, KO JUMS REIKIA, KAD GALĖTUMĖTE MĖGAUTIS SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ FUNKCIJOMIS IR PROGRAMĖLĖMIS.

SUSIETOS AUTOMOBILIO SISTEMOS IR PROGRAMĖLĖS

Sistema „InControl“ yra technologinis „Jaguar“ automobilių teikiamos važiavimo patirties pagrindas. Ji užtikrina tikslią aplinkos kontrolę, navigaciją, prieigą prie pramoginio turinio ir saugumą. Be to, su šia sistema niekada neprarasite ryšio su Jus supančiu pasauliu. Priklausomai nuo pasirinktų sistemos „InControl“ funkcijų, Jums gali tekti susikurti paskyrą ir aktyvinti pasirinktas „InControl“ paslaugas.

SISTEMOS „INCONTROL“ FUNKCIJŲ NUSTATYMAS

PROGRAMĖLĖS „INCONTROL PROTECT“ AKTYVINIMAS*

PROGRAMĖLĖS „INCONTROL PROTECT“ AKTYVINIMAS*

Norėdami naudotis programėlės „Protect“ paslaugomis, turėsite atlikti 3 paprastus veiksmus, t. y. susikurti paskyrą internete, užregistruoti savo automobilį ir aktyvinti įsigytas „InControl“ paslaugas. * Kai kuriuose modeliuose programėlė „Protect“ yra programėlės „Remote“ dalis.
APIE PASLAUGŲ PAKETĄ „PROTECT“
SIM KORTELĖS ĮSTATYMAS

SIM KORTELĖS ĮSTATYMAS

Norėdami naudotis sistemos „InControl“ ryšio įrangos funkcijomis, pavyzdžiui, mobiliąja saitviete ir paslauga „Pro Services“, turite įstatyti SIM kortelę, išduotą pasirašius atitinkamą duomenų naudojimo sutartį.
SKAITYTI DAUGIAU SKAITYTI APIE MOBILIĄJĄ SAITVIETĘ
PASLAUGA „PRO SERVICES“

PASLAUGA „PRO SERVICES“

Paslauga „Pro Services“ išplečia sistemos „Touch Pro“ galimybes.
SUŽINOKITE, KAIP TAI PADARYTI SKAITYTIE APIE PASLAUGĄ „INCONTROL PRO SERVICES“
PAKETO „INCONTROL APPS“ PROGRAMĖLIŲ ĮDIEGIMAS

PAKETO „INCONTROL APPS“ PROGRAMĖLIŲ ĮDIEGIMAS

Paketo „InControl Apps“ programėles galite atsisiųsti iš internetinių parduotuvių „Apple App Store“ arba „Google Play“. Jos yra pritaikytos daugumai išmaniųjų telefonų su „Android“ ir „Apple iOS“ operacinėmis sistemomis. Įdiekite paketą „InControl Apps“ ir raskite Jūsų mobiliajam prietaisui pritaikytas programėles.
SUŽINOKITE, KAIP TAI PADARYTI APIE PAKETO „INCONTROL APPS“ PROGRAMĖLES

SISTEMOS „INCONTROL“ FUNKCIJŲ NAUDOJIMAS

ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMAS

ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMAS

Pasirūpinkite, kad jūsų navigacijos sistema nebūtų pasenusi – parsisiųskite žemėlapių naujinius. Žemėlapių naujiniai užtikrina, kad navigacijos sistemoje būtų išsaugomi naujausi žemėlapiai ir naudotojui svarbių vietų adresai. Tuomet sistema gali pateikti geriausius maršrutus į nurodytą kelionės tikslą.
SUŽINOKITE DAUGIAU
SEKIKLIS „SECURE TRACKER“

SEKIKLIS „SECURE TRACKER“

Sekimo technologija pagrįstas sekiklis „Secure Tracker“ įspėja apie mėginimą pavogti Jūsų automobilį ir praneša automobilio buvimo vietą atitinkamoms institucijoms, kad greičiau atgautumėte savo automobilį.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SEKIKLĮ „SECURE TRACKER“
„JAGUAR BLUETOOTH®“ RYŠYS

„JAGUAR BLUETOOTH®“ RYŠYS

Sužinokite, kaip naudotis „Bluetooth®“ ryšiu savo mobiliuosiuose prietaisuose ir atraskite programėles, leidžiančias neprarasti ryšio su aplinkiniu pasauliu, kol esate kelyje.
SUŽINOKITE DAUGIAU

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

INTERNETO SVETAINĖ „MY JAGUAR INCONTROL“

INTERNETO SVETAINĖ „MY JAGUAR INCONTROL“

Norėdami pritaikyti sistemą „InControl“ pagal savo poreikius ir valdyti jos funkcijas, užsiregistruokite svetainėje „My Jaguar InControl“ ir prisijunkite prie savo paskyros.
APSILANKYKITE INTERNETO SVETAINĖJE „MY JAGUAR INCONTROL“
PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

Džiaugsimės galėdami atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ar suteikti daugiau informacijos apie sistemą „Jaguar InControl“.
SUSISIEKITE SU MUMIS
SĄLYGOS

SĄLYGOS

Apsilankę „Jaguar“ interneto svetainėje, galite susipažinti su sistemos „Jaguar InControl“ sąlygomis ir privatumo politikos dokumentais.
SKAITYKITE SĄLYGAS

Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.