„INCONTROL APPS“ PROGRAMĖLĖS

PAKETO „INCONTROL APPS“ PROGRAMĖLIŲ ĮDIEGIMAS

1 ŽINGSNIS

1 ŽINGSNIS

„InControl“ programėlės yra pritaikytos daugumai išmaniųjų telefonų su „Android“ ar „Apple iOS“ operacine sistema. Patikrinkite, ar Jūsų mobilieji prietaisai yra suderinami.
TIKRINTI SUDERINAMUMĄ
2 ŽINGSNIS

2 ŽINGSNIS

Parsisiųskite ir įdiekite „InControl Apps“ programėlių paleidyklę savo išmaniajame telefone. Atlikę tai, atidarykite programėlę.
3 ŽINGSNIS

3 ŽINGSNIS

Kad galėtumėte užbaigti diegimo procesą, Jūsų bus paprašyta laikytis greitojo automatinio paleidimo nurodymų. Dabar galite susieti savo išmanųjį telefoną su automobiliu, naudodami „InControl Apps“ programėles.

SUSIEKITE SAVO IŠMANŲJĮ TELEFONĄ SU SAVUOJU „JAGUAR“ AUTOMOBILIU, NAUDODAMI „INCONTROL APPS“ PROGRAMĖLES

1 ŽINGSNIS (TIK PRIETAISAMS SU „ANDROID“ OPERACINE SISTEMA)

1 ŽINGSNIS (TIK PRIETAISAMS SU „ANDROID“ OPERACINE SISTEMA)

Jei naudojatės prietaisu su „Android“ operacine sistema: iš pradžių susiekite savo išmanųjį telefoną su automobiliu, naudodami „Jaguar Bluetooth“ ryšį (tai būtina atlikti, jei ketinate atlikti ir priimti telefono skambučius bei klausytis srautinių transliacijų). To atlikti nebūtina, jei naudojatės prietaisu su „iOS“ operacine sistema.
DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE „BLUETOOTH“ RYŠĮ
2 ŽINGSNIS

2 ŽINGSNIS

Jūsų mobilusis prietaisas turi būti atrakintas, jo viršelis ar apsauginis dangtelis turi būti nuimtas (kartais, uždengus ekraną, telefonas gali būti automatiškai užrakinamas).
3 ŽINGSNIS

3 ŽINGSNIS

Naudodami su išmaniuoju telefonu pateiktą USB laidą, prijunkite telefoną prie automobilio USB prievado.
4 ŽINGSNIS

4 ŽINGSNIS

Jei naudojatės „iPhone“ telefonu ir „InControl Apps“ programėlė nėra aktyvi, Jūsų bus paprašyta atidaryti programėlę. Jei naudojatės telefonu su „Android“ operacine sistema, sistemai paprašius, spauskite mygtuką „Visada leisti“ („Always Allow“) ir išvenkite sistemos raginimų ateityje.
5 ŽINGSNIS

5 ŽINGSNIS

Jutikliniame ekrane rinkitės punktą „InControl Apps“. Jūs galėsite naudoti tik automobilių gamintojo „Jaguar“ patvirtintas programėles. Kai kurios programėlės gali būti prenumeruojamos.
6 ŽINGSNIS

6 ŽINGSNIS

Jutikliniame ekrane Jūsų bus paprašyta pasirinkti vieną iš veikimo režimų – „Peržiūros“ („View“) (programėlės naudojamos išjungus garsą) arba „Peržiūros su garsu“ („View and Listen“) (programėlės naudojamos įjungus garsą, pavyzdžiui, norint klausytis muzikos, atlikti ar priimti skambučius).

NAUJAUSI SAUGUMO REIKALAVIMAI PRIETAISAMS SU „IOS“ OPERACINE SISTEMA

Laikantis naujausių „iOS 9“ ir vėlesnių operacinės sistemos versijų saugumo reikalavimų, „InControl Apps“ programėlėse būtina atlikti papildomą patvirtinimą, kad galėtumėte jomis naudotis savo automobilyje. Daugiau informacijos rasite sistemos „InControl Connect“ dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje „Saugumo naujiniai“ („Security Update“).

NAUJOVĖS, SUSIJUSIOS SU SAUGUMU

NAUJOVĖS, SUSIJUSIOS SU SAUGUMU

Netruksite pastebėti, kad leidimo reikalaujančių programėlių ženkliukai yra pažymėti pilkšvai ir šiomis programėlėmis neleidžiama naudotis, jų nepatvirtinus.
LEIDIMŲ SUTEIKIMAS

LEIDIMŲ SUTEIKIMAS

Automobilio jutikliniame ekrane pasirinkite pilkšvai pažymėtą programėlę, kurią norite atidaryti, ir laikykitės kairėje ekrano pusėje pateiktų nurodymų. Šio proceso metu Jūsų bus dukart paprašyta suteikti leidimą išmaniajame telefone. Su kiekviena programėle šį procesą reikia atlikti tik vieną kartą.
KITA INFORMACIJA

KITA INFORMACIJA

Jūsų išmaniajame telefone gali būti įdiegta pasenusi programinė įranga. Norėdami patikrinti, ar yra naujinių, eikite į išmaniojo telefono nuostatų („Settings“) meniu.

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

PROGRAMĖLIŲ PAKETAS „INCONTROL APPS“

PROGRAMĖLIŲ PAKETAS „INCONTROL APPS“

Programėlių paketą „InControl Apps“ sudaro automobiliams pritaikytos sąveikiosios programėlės, leidžiančios žiūrėti interneto transliacijas, naudotis debesijos technologijomis ir konkrečioje vietoje teikiamomis bei kitomis paslaugomis, naudojant USB prievadą.
SUŽINOKITE DAUGIAU
PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

Džiaugsimės galėdami atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ar suteikti daugiau informacijos apie sistemą „Jaguar InControl“.
SUSISIEKITE SU MUMIS
SĄLYGOS

SĄLYGOS

Apsilankę „Jaguar“ interneto svetainėje, galite susipažinti su sistemos „Jaguar InControl“ sąlygomis ir privatumo politikos dokumentais.
SKAITYKITE SĄLYGAS

Jei norite naudotis „Jaguar“ patvirtintomis programėlėmis automobilio jutikliniame ekrane, užsisakydami naująjį „Jaguar“ automobilį pasirinkite programėlių paketą „InControl Apps“. Paslaugai taikomas vienkartinis mokestis, o techninė įranga gali būti įmontuojama tik gamykloje. Programėlių paketo „InControl Apps“ programėles išmaniajam telefonui galite nemokamai atsisiųsti iš internetinių parduotuvių „Google Play“ ir „Apple App Store“. Kai kurios trečiųjų šalių programėlės gali būti mokamos arba reikalauti registracijos. Išmaniajame telefone įdiegtas paketo „InControl Apps“ programėles galima valdyti automobilyje įtaisytu jutikliniu ekranu.

Kai kurias sistemos „InControl“ funkcijas gali tekti užsisakyti papildomai. Be to, jos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.