AKTYVINKITE PROGRAMĖLĘ „PROTECT“

PROGRAMĖLĖS „JAGUAR PROTECT“ AKTYVINIMAS

Norėdami naudotis pasirinktomis „InControl“ paslaugomis, turite jas aktyvinti.

SISTEMOS „INCONTROL“ REGISTRAVIMAS

SISTEMOS „INCONTROL“ REGISTRAVIMAS

Spustelėkite nuorodą, pateiktą Jūsų atstovo atsiųstame „InControl“ paskyros elektroniniame laiške. Ši nuoroda atveria „InControl“ interneto svetainę, kurioje turite atlikti keletą paprastų ekrane nurodytų veiksmų.

Jei iš savo atstovo negavote elektroninio laiško dėl aktyvinimo, patikrinkite savo pašto šiukšlių aplanką arba kreipkitės į savo atstovą.
SAVARANKIŠKAS SISTEMOS „INCONTROL“ REGISTRAVIMAS

SAVARANKIŠKAS SISTEMOS „INCONTROL“ REGISTRAVIMAS

Jei Jūsų atstovas neužregistravo Jūsų paskyros, atlikite toliau aprašytus veiksmus, kad galėtumėte įregistruoti, prijungti ir aktyvinti savo sistemą „InControl“.

Prieš pradėdami, įsitikinkite, kad automobilis yra šalia ir Jūsų buvimo vietoje yra geras interneto ryšys. Be to, su savimi turite turėti registracijos numerį.

Jums taip pat reikia žinoti paskutinius 8 automobilio identifikavimo numerio (VIN) skaitmenis, kurie yra pateikti kairiojoje priekinio stiklo pusėje arba transporto priemonės gamintojo vadove.
1 ŽINGSNIS

1 ŽINGSNIS

Apsilankykite interneto svetainėje „My Jaguar InControl“ ir susikurkite paskyrą, t. y. nurodykite savo el. pašto adresą, į kurį Jums bus atsiųstas registracijos laiškas. Spustelėkite atsiųstame laiške pateiktą saugią nuorodą ir atlikite ekrane nurodytus veiksmus.
APSILANKYKITE INTERNETO SVETAINĖJE „MY JAGUAR INCONTROL“
2 ŽINGSNIS

2 ŽINGSNIS

Dabar turite susieti savo paskyrą su savo transporto priemone, kad patvirtintumėte, jog esate transporto priemonės savininkas ar įgaliotas naudotojas. Norėdami tai atlikti, turite per 60 minučių patekti į savo automobilį. Praėjus šiam laikui, registracijos procesą teks pradėti iš naujo.
3 ŽINGSNIS

3 ŽINGSNIS

Jūsų bus paprašyta nurodyti automobilio duomenis ir sutikti su naudojimo sąlygomis. Jūs taip pat galėsite įjungti programėlės „Journeys“ funkcijas.

INTERNETO SVETAINĖ „MY JAGUAR INCONTROL“

Norėdami pakeisti duomenis, automobilio nuostatas, susieti arba pašalinti automobilius, valdyti prenumeruojamas paslaugas, programėlės „Journeys“ funkcijas ir kt., prisijunkite prie savo paskyros interneto svetainėje „My Jaguar InControl“, naudodami tuos pačius prisijungimo duomenis.

SUSIEKITE DAUGIAU AUTOMOBILIŲ SU SAVO PASKYRA

SUSIEKITE DAUGIAU AUTOMOBILIŲ SU SAVO PASKYRA

Prieš pradėdami, įsitikinkite, kad automobilis yra šalia ir Jūsų buvimo vietoje yra geras interneto ryšys. Be to, su savimi turėkite registracijos numerį. Jums taip pat reikia žinoti paskutinius 8 automobilio identifikavimo numerio (VIN) skaitmenis, kurie yra pateikti kairiojoje priekinio stiklo pusėje arba transporto priemonės gamintojo vadove.

Norėdami susieti automobilį su savo paskyra, prisijunkite prie savo paskyros ir atverkite langą „Susieti automobilius“ („Add Vehicle“). Norėdami susieti automobilį su savo paskyra, atlikite ekrane nurodytus veiksmus.
PAŠALINKITE AUTMOBILĮ IŠ SAVO PASKYROS

PAŠALINKITE AUTMOBILĮ IŠ SAVO PASKYROS

Jei ketinate parduoti, iškeisti ar perleisti savo automobilį, turite pašalinti jį iš savo „InControl“ paskyros. Norėdami tai atlikti, prisijunkite prie savo paskyros interneto svetainėje „My Jaguar InControl“, atverkite „Automobilio nuostatų“ („Vehicle Settings“) langą ir paspauskite mygtuką „Pašalinti automobilį“ („Remove Vehicle“).

Jei esate galiojančių prenumeruojamų „InControl“ paslaugų naudotojas, jos visam likusiam prenumeratos laikotarpiui bus perleistos naujajam automobilio savininkui, tačiau jis turės susikurti „InControl“ paskyrą.

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

INTERNETO SVETAINĖ „MY JAGUAR INCONTROL“

INTERNETO SVETAINĖ „MY JAGUAR INCONTROL“

Norėdami pritaikyti sistemą „InControl“ pagal savo poreikius ir valdyti jos funkcijas, užsiregistruokite svetainėje „My Jaguar InControl“ ir prisijunkite prie savo paskyros.
APSILANKYKITE INTERNETO SVETAINĖJE „MY JAGUAR INCONTROL“
PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

Džiaugsimės galėdami atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ar suteikti daugiau informacijos apie sistemą „Jaguar InControl“.
SUSISIEKITE SU MUMIS
SĄLYGOS

SĄLYGOS

Apsilankę „Jaguar“ interneto svetainėje, galite susipažinti su sistemos „Jaguar InControl“ sąlygomis ir privatumo politikos dokumentais.
SKAITYKITE SĄLYGAS

Kai kurias sistemos „InControl“ funkcijas gali tekti užsisakyti papildomai. Be to, jos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.