SEKIKLIS „SECURE TRACKER“

Sekiklis „Secure Tracker“ praneša Jums ir sekimo centrui, kad automatiškai iš automobilio buvo gautas pranešimas apie vagystę. Norėdami valdyti šiuos pranešimus, skaitykite pateiktą informaciją.

PRANEŠIMAS APIE VAGYSTĘ

PRANEŠIMAS APIE VAGYSTĘ

Jei buvo pateiktas automatinis automobilio pranešimas apie vagystę, Jūsų prietaise atsidarys pranešimo apie vagystę langas. Pranešimą galite peržiūrėti programėlėje „InControl Remote“ ir „InControl“ interneto svetainėje. Prašome susisiekti su sekimo centru, kaip nurodyta pranešimo lange. Saugumo sumetimais visos interneto svetainės ir programėlės funkcijos bus išjungtos.
TRANSPORTAVIMO REŽIMAS*

TRANSPORTAVIMO REŽIMAS*

Įjungę transportavimo režimą, galėsite pervežti savo automobilį ant priekabos, traukiniu arba jį vilkti, nebijodami, kad įsijungs pranešimo apie vagystę funkcija. Šį režimą galite įjungti naudodami išmaniajame telefone įdiegtą programėlę „Remote“ arba „InControl“ interneto svetainėje. Įjungus šį režimą, automobilis 10 valandų nepateikia automatinių pranešimų apie vagystę, kol jis gabenamas išjungus variklį. Su kita įranga susieti vagystės pranešimai (atjungtas akumuliatorius, TCU, GSM, GPS antenos pažeidimai) lieka aktyvūs.
TECHNINĖS PRIEŽIŪROS REŽIMAS*

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS REŽIMAS*

Techninės priežiūros režimą būtina įjungti, kai paliekate automobilį autoservise, kad neįsijungtų pranešimo apie vagystę funkcija. Šį režimą galite įjungti naudodami išmaniajame telefone įdiegtą programėlę „Remote“ arba „InControl“ interneto svetainėje. Įjungus šį režimą, automobilis 10 valandų nepateikia automatinių pranešimų apie vagystę.

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

INTERNETO SVETAINĖ „MY JAGUAR INCONTROL“

INTERNETO SVETAINĖ „MY JAGUAR INCONTROL“

Norėdami pritaikyti sistemą „InControl“ pagal savo poreikius ir valdyti jos funkcijas, užsiregistruokite svetainėje „My Jaguar InControl“ ir prisijunkite prie savo paskyros.
APSILANKYKITE INTERNETO SVETAINĖJE „MY JAGUAR INCONTROL“
PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

Džiaugsimės galėdami atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ar suteikti daugiau informacijos apie sistemą „Jaguar InControl“.
SUSISIEKITE SU MUMIS SKAITYKITE DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS
SĄLYGOS

SĄLYGOS

Apsilankę „Jaguar“ interneto svetainėje, galite susipažinti su sistemos „Jaguar InControl“ sąlygomis ir privatumo politikos dokumentais.
SKAITYKITE SĄLYGAS

*Jei reikia įjungti transportavimo arba techninės priežiūros režimą ilgesniam nei 10 valandų laikotarpiui, prašome susisiekti su sekimo centru, kuris suteiks visą būtiną pagalbą.
 
Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.