SIM KORTELĖS ĮSTATYMAS

ĮSTATYKITE SIM KORTELĘ

Norėdami naudotis automobilio ryšio įranga, turite įstatyti veikiančią SIM kortelę, išduotą pasirašius atitinkamą duomenų naudojimo sutartį. Jums gali tekti kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorių.

WI-FI HOTSPOT

WI-FI HOTSPOT

Mobilioji saitvietė leidžia naudotis 3G belaidžio interneto prieiga neišlipant iš automobilio, taigi jūsų keleiviai galės prijungti prie interneto iki 8 mobiliųjų prietaisų.
SUŽINOKITE DAUGIAU
PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

Džiaugsimės galėdami atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ar suteikti daugiau informacijos apie sistemą „Jaguar InControl“.
SUSISIEKITE SU MUMIS
SĄLYGOS

SĄLYGOS

Apsilankę „Jaguar“ interneto svetainėje, galite susipažinti su sistemos „Jaguar InControl“ sąlygomis ir privatumo politikos dokumentais.
SKAITYKITE SĄLYGAS

Kai kurias sistemos „InControl“ funkcijas gali tekti užsisakyti papildomai. Be to, jos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.