SUŽINOKITE DAUGIAU

Pasitikėkite savimi kelyje. Navigacijos sistemoje pateikiami naudotojams svarbių vietų adresai, taigi galėsite lengvai rasti artimiausią degalinę, bankomatą ar restoraną.

MĖGAUKITĖS KELIONE

Pasirūpinkite, kad Jūsų informacijos ir pramogų bei navigacijos sistema nebūtų pasenusi – parsisiųskite žemėlapių naujinius.

SISTEMOS „TOUCH PRO“ IR „TOUCH PRO DUO“

SISTEMOS „TOUCH PRO“ IR „TOUCH PRO DUO“

Norėdami atnaujinti navigacijos sistemą „Navigation Pro“, spauskite ant pateiktos nuorodos ir susikurkite paskyrą. Prisijungę, eikite į „Žemėlapių ir paslaugų“ („Maps & Services“) puslapį, atsisiųskite reikiamą žemėlapį ir perkelkite jį į automobilio kompiuterį naudodami USB atmintuką. Daugumos modelių, pagamintų po 2017 metų, savininkams teikiama paslauga „Map Care“, t. y. visą garantijos laikotarpį* jiems nemokamai pateikiami visi esami žemėlapių naujiniai*.
ATSISIŲSTI ŽEMĖLAPIŲ NAUJINIUS
SISTEMA „TOUCH“

SISTEMA „TOUCH“

Paspaudę ant pateiktos nuorodos, į savo kompiuterį ar planšetę atsisiųskite sistemai „InControl Touch“ skirtą žemėlapių atnaujinimo programą „Map Updater“, kuri praneš apie jūsų automobiliui skirtus žemėlapių naujinius. Įsigykite ir atsisiųskite naujausią žemėlapį, perkelkite jį į automobilio SD kortelę ir atnaujinkite automobilyje įdiegtą navigacijos sistemą „InControl Navigation“.
ATSISIŲSTI ŽEMĖLAPIŲ NAUJINIUS
SISTEMA „TOUCH PLUS“

SISTEMA „TOUCH PLUS“

Priklausomai nuo turimo modelio, užsisakykite USB atmintuką arba universalųjį diską (DVD) ir, laikydamiesi pateiktų instrukcijų, atnaujinkite navigacijos sistemą „Touch Plus Navigation System“. Toliau pateikiama informacija apie esamus žemėlapių naujinius ir jų kainas.
ATSISIŲSTI ŽEMĖLAPIŲ NAUJINIUS

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

INTERNETO SVETAINĖ „MY JAGUAR INCONTROL“

INTERNETO SVETAINĖ „MY JAGUAR INCONTROL“

Norėdami pritaikyti sistemą „InControl“ pagal savo poreikius ir valdyti jos funkcijas, užsiregistruokite svetainėje „My Jaguar InControl“ ir prisijunkite prie savo paskyros.
APSILANKYKITE INTERNETO SVETAINĖJE „MY JAGUAR INCONTROL“
PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

Džiaugsimės galėdami atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ar suteikti daugiau informacijos apie sistemą „Jaguar InControl“.
SUSISIEKITE SU MUMIS SKAITYKITE DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS
SĄLYGOS

SĄLYGOS

Apsilankę savo šalies „Jaguar“ interneto svetainėje, galite susipažinti su sistemos „Jaguar InControl“ sąlygomis ir privatumo politikos dokumentais.
SKAITYKITE SĄLYGAS

Kai kurias sistemos „InControl“ funkcijas gali tekti užsisakyti papildomai. Be to, jos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.