Jaguar XE


„JAGUAR XE“ – SPORTINIS SEDANAS, PRITAIKYTAS JŪSŲ VERSLUI

Pažangiausias, našiausias ir rafinuočiausias iki šiol „Jaguar“ pagamintas sportinis sedanas. Iš karto suprasite, kad tai „Jaguar“ automobilis – jis teikia tik „Jaguar“ būdingą valdymo pojūtį. XE visa savo prigimtimi yra „Jaguar“ automobilis.
Mūsų naujasis C / D segmentui skirtas aukščiausios klasės verslo automobilis XE sukurtas taip, kad tenkintų verslo klientų poreikius. Naujieji pažangūs „Ingenium“ dyzeliniai varikliai užtikrina mažiausias degalų sąnaudas ir išmetamų teršalų kiekį, palyginti su kitais „Jaguar“ automobiliais, taigi XE yra išties ekonomiškas pasirinkimas.
Šie automobiliai puikiai tinka verslui dėl ilgų techninės priežiūros intervalų ir konkurencingų perpardavimo kainų. XE yra puikus pasirinkimo variantas bet kokiam automobilių parkui, jei ieškote įmonės automobilio, kuris įkvėptų ir motyvuotų, tačiau nereikalautų didelių išlaidų.

KONKURENCINGOS BENDROS EKSPLOATAVIMO SĄNAUDOS

BENDROS EKSPLOATAVIMO SĄNAUDOS

Mes, „Jaguar“ komanda, suprantame bendrų eksploatavimo sąnaudų (TCO) svarbą renkantis automobilį įmonės automobilių parkui.
Būtent todėl kurdami savo automobilius nuo pat pradžių atsižvelgiame į šį veiksnį. Naujausi mūsų sukurti automobiliai pagaminti taikant lengvos aliuminio konstrukcijos technologiją, kad kėbulo konstrukcija būtų tvirta ir lengva. Be to, automobiliuose įrengėme naujuosius itin našius „Ingenium“ variklius. Visa tai leido užtikrinti neprilygstamą degalų ekonomiją (3,8 l/100 km) ir mažą išmetamųjų CO2 dujų kiekį (nuo 99 g/km).
Kurdami savo automobilius dėmesio skyrėme visoms bendrų eksploatavimo sąnaudų sudėtinėms dalims: draudimui, techninei priežiūrai, nuvertėjimui, degalų sąnaudoms ir CO2 emisijoms. Siekdami užtikrinti savo automobilių konkurencingumą ir įrodyti Jums, kad pasirinkę „Jaguar“ priėmėte teisingą finansinį sprendimą, nustatėme sau itin griežtus reikalavimus.

34 000 KM ARBA 2 METŲ TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAS

34 000 KM ARBA 2 METŲ TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAS

Kelyje suprasite, kad XE yra solidi investicija. „Jaguar“ yra vienas iš geriausiai pasaulyje atpažįstamų prabangių prekių ženklų. Taigi, mūsų automobilių perpardavimo kainos yra neabejotinai įspūdingos. Mūsų „Ingenium“ varikliai, pasižymintys išmaniu dizainu ir pažangia technologija, užtikrina minimalias techninės priežiūros sąnaudas – techninė priežiūra gali būti atliekama kas 34 000 km arba kas 2 metus. Pagrindines šių automobilių dalis itin paprasta gauti, todėl techninė priežiūra ir remontas atliekami laiku ir greitai.

LENGVA ALIUMINIO KONSTRUKCIJA

LENGVA ALIUMINIO KONSTRUKCIJA

Dėl lengvos aliuminio konstrukcijos XE yra tvirtas, tačiau lengvas automobilis, kurio kėbulas pasižymi dideliu sukimo standumu ir beveik tobulu 50:50 santykiu paskirstytu svoriu, todėl XE teikia dinamiško važiavimo pojūtį, užtikrina didesnę degalų ekonomiją ir mažesnį išmetamųjų CO2 dujų kiekį.

DIZAINAS

DIZAINAS

Pasaulyje, kuriame pirmasis įspūdis yra itin svarbus, „Jaguar“ gali būti lemiamas Jūsų sėkmės veiksnys.
XE nepalieka abejingų. Tai išties įspūdingas automobilis, kuris neabejotinai išsiskiria iš minios. Jo veržlios linijos, prabangus interjeras ir aukščiausią kokybę patvirtinantis „Jaguar“ vardas neabejotinai išskiria vairuotoją iš kitų.

 Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible