Jaguar XF


JAGUAR XF

XF – tai verslo klasės automobilis, pasižymintis neprilygstama valdymo dinamika bei našumu ir paliekantis tik „Jaguar“ automobiliams būdingą prestižo bei elegancijos įspūdį.
Lengva aliuminio konstrukcija ir iš aliuminio pagaminti „Ingenium“ varikliai išsiskiria neprilygstamu rafinuotumo ir paslankaus valdymo deriniu. Ilgi techninės priežiūros intervalai ir konkurencinga likutinė vertė taip pat teikia papildomos naudos verslui.
„Jaguar XF“ pasižymi visomis įmonės automobiliui būtinomis savybėmis – dinamišku valdymu, išskirtiniu aptakiu dizainu ir pažangiosiomis technologijomis, dėl kurių kiekviena kelionė bus saugesnė, o Jūs neprarasite ryšio su Jus supančiu pasauliu.
Visų varančiųjų ratų sistema su išmaniąja transmisija (angl. Intelligent Driveline Dynamics)*, užtikrinančia dar didesnį modelio XF pajėgumą sudėtingomis sąlygomis, pirmą kartą diegiama modeliuose tiek su dyzeliniais, tiek su benzininiais varikliais.
*Priklauso nuo konkrečios rinkos.

JAGUAR XF

„JAGUAR XF“

„Jaguar XF“ paliko įspūdį likutinę vertę nustatantiems vertintojams jau pirmojo bandomojo važiavimo metu. Automobilį lengva vairuoti, jis itin prabangus, jo išorė nepalieka abejingų, tačiau daugiausia pagyrų sulaukia įspūdingas jame įrengto dyzelinio variklio našumas ir vos 104 g/km siekianti CO2 emisija. Taigi, automobilio likutinė vertė yra konkurencinga daugelyje rinkų.

KONKURENCINGOS BENDROS EKSPLOATAVIMO SĄNAUDOS

KONKURENCINGOS BENDROS EKSPLOATAVIMO SĄNAUDOS

Kūrėme „Jaguar XF“ galvodami apie verslo klientus. Taigi siekėme užtikrinti mažas bendras automobilio eksploatavimo sąnaudas.
Modelio XE variantas „E-Performance“ pasižymi pavydėtinu našumu – degalų sąnaudos siekia vos 4,0 l/100 km, o išmetamųjų CO2 dujų kiekis – tik 104 g/km, taigi XF užima lyderio poziciją tarp šios klasės automobilių.
Tačiau tai dar ne viskas. Modelio XF techninės priežiūros intervalai yra ilgesni, todėl galėsite apie juos užmiršti, kol nenuvažiuosite 34 000 km arba nepraeis dveji metai nuo automobilio eksploatacijos pradžios. Modelio XE variantą „E-Performance“ atpažinsite iš subtilaus mėlyno E raidės formos ženklelio automobilio gale.

IŠMANIOSIOMIS TECHNOLOGIJOMIS PAGRĮSTOS SAVYBĖS

IŠMANIOSIOMIS TECHNOLOGIJOMIS PAGRĮSTOS SAVYBĖS

Tvirta ir lengva XF kėbulo konstrukcija leido nustatyti naują gerai žinomo „Jaguar“ važiavimo ir valdymo pojūčio standartą – automobilio valdymas tapo dar paslankesnis, taigi užtikrinamas įspūdingas našumo lygis.
Vairuodami modelį XF džiaugsitės neįtikėtina degalų ekonomija. Be to, galite rinktis automobilius, kuriuose įrengti itin našūs varikliai su turbokompresoriumi, todėl šio modelio automobilis tiks kiekvienam verslo klientui.

LENGVA ALIUMINIO KONSTRUKCIJA

LENGVA ALIUMINIO KONSTRUKCIJA

Nepriekaištingą XF važiavimo pojūtį užtikrina „Jaguar“ lengvos aliuminio konstrukcijos technologija. Pritaikius šią technologiją, XF tapo 190 kg lengvesnis nei ankstesnės kartos modelis ir yra vienas mažiausiai sveriančių tarp šios klasės automobilių.
Kuriant neprilygstamai lengvą automobilio dizainą, pavyko beveik tobulu 50:50 santykiu paskirstyti jo masę, todėl automobilis pasižymi didesniu degalų naudojimo efektyvumu ir išmeta mažesnį CO2 dujų kiekį (vos 104 g/km).

IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

Modelyje XF įdiegtos pažangiosios „Jaguar“ technologijos lemia dar geresnį automobilio ryšį su aplinka ir vairuotoju. Be to, XF neabejotinai yra biuras ant ratų, taigi dabar važiuoti juo dar maloniau.
Mobilioji „hot spot" funkcija naudoja galingą išorinę anteną, užtikrinančią stipriausią įmanomą mobiliojo ryšio ir duomenų priėmimo bei perdavimo ryšio signalą, taigi be vargo tvarkysite reikalus net ir nebūdami biure.
Be to, automobilyje gali būti įrengta papildomai užsakoma informacinė ir pramoginė sistema „InControl Touch Pro“ su 10,2 colio įstrižainės jutikliniu ekranu, 17 garsiakalbių ir 825 W galingumo, skaitmenine erdvinio garso sistema „Meridian“. Ši sistema padės Jums nuvykti į norimą vietą. Be to, ji suderinama su „iOS“ ir „Android“ programine įranga.

IŠTOBULINTAS IKI SMULKMENŲ

IŠTOBULINTAS IKI SMULKMENŲ

Drąsus modelio XF dizainas – dailūs linkiai ir solidžios priekinės grotelės – leis išsiskirti iš minios. Trumpa priekinė ir galinė jo elegantiško ir pažangaus aliuminio kėbulo iškyša bei neprilygstamos proporcijos užtikrina išskirtines aerodinamines šio automobilio savybes. Tai patvirtina itin žemas (vos 0,26) oro pasipriešinimo koeficientas (Cd).
Salone puikiai dera šiuolaikinės prabangios medžiagos ir apdailos elementai, tradicinė „Jaguar“ meistrų darbo kokybė ir pažangios technologijos. Siekiant užtikrinti dar aukštesnį patogumo lygį ir daugiau erdvės keleiviams, galinės sėdynių eilės keleiviams numatyta 15 mm didesnė erdvė kojoms ir 27 mm didesnis atstumas iki lubų. Šis automobilis teikia visapusiško patogumo ir erdvumo pojūtį, taigi puikiai tinka ilgoms verslo ir laisvalaikio kelionėms.

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Esame įsipareigoję užtikrinti kiek įmanoma mažesnes techninės priežiūros ir remonto sąnaudas. Verslui skirto ir dar labiau rafinuoto „Jaguar XF“ techninės priežiūros intervalas nuo šiol yra dveji metai arba 34 000 km.
Be to, automobiliui suteikiama nemokama trejų metų garantija. Per šį laikotarpį (arba nuvažiavę 90 000 km) patirsite minimalias bendras techninės priežiūros sąnaudas.

VISKĄ ATLIEKA GERIAU

VISKĄ ATLIEKA GERIAU

„Kalbant apie inžineriją, kurdami modelį XF siekėme vieno pagrindinio tikslo – jame viskas turėjo būti geriau nei ankstesnės kartos modelyje. Ir mums pavyko pasiekti šį tikslą.
Jis pasižymi geresne dinamika ir užtikrina didesnį juo važiuojančių asmenų patogumo lygį. Jame įrengta naujausia informacinė ir pramoginė sistema. Šis automobilis suprojektuotas taip, kad salono erdvė būtų kiek įmanoma didesnė. Be to, naujoji lengvos aliuminio konstrukcijos technologija leido pasiekti optimalų automobilio svorį.
Vairuotojai pajus šiuos privalumus vos tik atsisėdę už XF vairo“.
- Ian Hoban, automobilių linijos vadovas, „Jaguar XF“


 

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible