TECHNOLOGIJOS IR PAŽANGA


TECHNOLOGIJOS IR PAŽANGA

Būdama stambiausia Jungtinės Karalystės investuotoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą gamybos srityje, kompanija „Jaguar“ skatina tūkstančius inžinierių kurti pažangias inovacijas, gerinančias visus įmonės veiklos aspektus.

Mes samdome tūkstančius inžinierių ir investuojame į mokslinius tyrimus bei plėtrą automobilių srityje daugiau nei bet kuri kita automobilių gamintoja Jungtinėje Karalystėje. Taigi, nuolat kuriame pasaulinio lygio inovacijas, kurios mums padeda išlaikyti lyderės poziciją automobilių pramonėje.
Mūsų neprilygstamos žinios apie aliuminio technologijas leido sukurti lengvesnius, našesnius ir paslankesnius automobilius, pavyzdžiui, naująjį XE ir XF. Tai pirmieji naujos kartos „Jaguar“ automobiliai, sukurti taikant naująją lengvos aliuminio konstrukcijos technologiją. Itin tvirta jų kėbulo konstrukcija pasižymi dideliu sukimo standumu ir beveik tobulu svorio paskirstymu 50:50 santykiu.
Esame įsipareigoję nuolat didinti savo automobilių našumą, todėl sukūrėme našių „Ingenium“ variklių, įrengtų modeliuose XE bei XF, liniją. Modelis „E-Performance“ yra našiausias tarp XE ir XF klasės automobilių. Šiuose automobiliuose įrengtas energiją tausojantis 2,0 l darbinio tūrio i4 (163 AG) dyzelinis variklis su turbokompresoriumi, taip pat išmanioji sistema „Intelligent Start / Stop“, itin mažo pasipriešinimo riedėjimui padangos, užtikrinančios mažesnį pasipriešinimą padangų bei kelio sąlyčio metu, ir geromis aerodinaminėmis savybėmis pasižymintys lengvojo lydinio ratlankiai, sukurti taip, kad užtikrintų optimalų našumą. Rezultatas – stulbinanti degalų ekonomija. XE degalų sąnaudos siekia vos 3,8 l/100 km, o išmetamųjų CO2 dujų kiekis – tik 99 g/km. XF 100 km sudegina vos 4 l degalų ir į aplinką išmeta tik 104 g/km CO2 dujų.
Ateities vairuotojams jau kuriame itin perspektyvias technologijas, pavyzdžiui, intuityvią valdymo gestais ir balsu sistemą, lazerinį projektorių, kuris tiesiog pateiks įspėjamuosius vaizdus ant kelio dangos informuodamas vairuotoją ir kitus eismo dalyvius, bei pusiau autonomines valdymo sistemas, kurios sumažins vairuotojo klaidų tikimybę ir didins saugumą kelyje.
Kurdami laiką, išlaidas ir išteklius taupančias inovacijas gamybos srityje, sukūrėme vieną sudėtingiausių automobilių bandymo virtualioje tikrovėje technologijų, kuri jau leido sutaupyti 1,2 mln. bandomųjų važiavimų kilometrų ir 290 tonų CO2 emisijų.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible