NAUJASIS „JAGUAR E-PACE“

E-PACE yra pirmasis automobilių gamintojo „Jaguar“ kompaktiškas miesto visureigis. Automobilyje dera patrauklus dizainas, manevringumas ir dinamiškas vairavimo pojūtis. Dabar galite įsigyti ir įkraunamąją hibridinę šio modelio versiją.

Pristatome naująjį „Jaguar E-Pace“ – dar saugesnį ir greitesnį kompaktinį SUV

Atnaujintos išorės ir salono, su šiuolaikiška „Pivi Pro“ multimedijos sistema, visiškai nauja automobilio platforma, didele galingų ir efektyvių variklių gama išsiskiriantį kompaktinį SUV. Tarp didžiausių naujienų – ir pažangi iš tinklo įkraunama hibridinė PHEV versija. Visiškai įkrautas jis leidžia vien tik elektra nuvažiuoti iki 55 kilometrų.

Pirmosios naujojo modelio E-PACE versijos Lietuvą pasieks 2021 metų pradžioje.

Registruokitės ir būkite pirmieji sužinoją visas naujienas apie naująjį „E-PACE“.

Jaguar E-PACE

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti


DIZAINAS

SALONO SAVYBĖS

SALONO SAVYBĖS

Stilingame ir rafinuotame modelio E-PACE salone kiekviena detalė turi konkrečią paskirtį.

DIZAINAS

DIZAINAS

Modelio E-PACE salonas pasižymi patogumu ir išraiškingu stiliumi. Rinkitės prabangios „Windsor“ stiliaus odos apdailą su derančios spalvos siūlėmis arba pabrėžkite gyvybingą salono estetiką, pasirinkę kontrastingos spalvos siūles ir ryškesnes apdailos spalvas. Rinkitės iš didelio apdailos medžiagų asortimento ir pritaikykite savąjį E-PACE automobilį pagal asmeninį stilių.

IŠORĖS SAVYBĖS

IŠORĖS SAVYBĖS

Tobulas sportinio dizaino ir miesto visureigiams būdingo praktiškumo derinys. Akį traukiančios išraiškingos detalės – nuo šoninių vėdinimo angų iki priekinių grotelių.


TECHNINĖS SAVYBĖS

VAIRAVIMO EFEKTYVUMAS

VAIRAVIMO EFEKTYVUMAS

Unikalus paslankaus valdymo ir patogaus važiavimo derinys. Leiskitės į jaudinančią kelionę su šiuo „Jaguar“ miesto visureigiu. Peržiūrėję didelį naujojo dizaino efektyvesnių variklių ir naujųjų hibridinių sistemų asortimentą, tikrai išsirinksite jums tinkamiausią variantą.

NAUJASIS KOMPAKTIŠKAS ĮKRAUNAMASIS HIBRIDINIS MIESTO VISUREIGIS „JAGUAR E-PACE“

NAUJASIS KOMPAKTIŠKAS ĮKRAUNAMASIS HIBRIDINIS MIESTO VISUREIGIS „JAGUAR E-PACE“

Naujasis modelis pasižymi visomis pirkėjų pamėgtomis „Jaguar E-PACE“ visureigio savybėmis, didesne degalų ekonomija bei mažesnėmis degalų sąnaudomis.

JAGUAR E-PACE 300 SPORT

JAGUAR E‑PACE 300 SPORT

Išraiškingi dizaino elementai pabrėžia savitą modelio versijos „Jaguar E-PACE 300 SPORT“ stilių, bet tai, dėl ko jis yra išties unikalus, slypi po variklio dangčiu. 4 cilindrų 300 AG variklis su aktyviąja varos sistema užtikrina optimalų valdymą ir išties jaudinantį važiavimą.

NAUJOJO DIZAINO VARIKLIAI

NAUJOJO DIZAINO VARIKLIAI

Modelis E-PACE su įvairiomis jame diegiamomis hibridinėmis sistemomis, pavyzdžiui, švelniąja hibridine varos ar įkraunamąja hibridine sistema, kurios gali būti derinamos su benzininiu ar dyzeliniu varikliu, pasižymi suderintu ir paslankiu valdymu bei degalų naudojimo efektyvumu.

VISI VARANTIEJI RATAI

VISI VARANTIEJI RATAI

Kad automobilis prisitaikytų prie bet kokių sąlygų, jame yra įrengta visų varančiųjų ratų (AWD) sistema, kuri išmaniai kontroliuoja sukimo momento paskirstymą priekinei ir galinei ašiai. Optimalų ratų sukibimą užtikrinanti visų varančiųjų ratų sistema leidžia mėgautis dinamišku valdymu ir didesniu automobilio stabilumu nepalankiomis sąlygomis, taigi galėsite jaustis saugūs kiekvienoje kelionėje.

ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

Papildomai užsakoma adaptyviosios dinamikos sistema, stebinti ratų padėtį ir kėbulo judėjimo kryptį, užtikrina tikslią dinamiką ir lankstaus važiavimo pojūtį. Amortizatoriai nuolat reguliuoja pakabos sistemos parametrus ir taip užtikrina optimalią pusiausvyrą tarp malonaus, paslankaus valdymo ir patogumo. ​


AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

SIMPLICITY AS STANDARD

PAPRASTUMAS KIEKVIENAME ŽINGSNYJE

"Standartinės sistemos „Pivi“ savybės:

  • 11,4 colio įstrižainės jutiklinis ekranas
  • DAB skaitmeninis radijo imtuvas
  • Naujojo dizaino naudotojo sąsaja
  • Mobilioji programėlė „Apple CarPlay®“ 1
  • Mobilioji programėlė „Android Auto™“ 2
  • Sistema „Remote“3

Pasirinkę naujausią dirbtiniu intelektu pagrįstą aukštesnio lygio sistemą „Pivi Pro“4, galėsite naudotis tokiomis funkcijomis kaip „mokytis“ gebanti navigacijos sistema ir mėgautis nenutrūkstamu ryšiu su aplinkiniu pasauliu kiekvienoje kelionėje."

INFORMATION AT A GLANCE

AKIMIRKSNIU PATEIKIAMA INFORMACIJA

Rinkitės iš keleto skirtingų ekrano išdėstymo variantų (pavyzdžiui, viso dydžio 3D navigacijos langą, kelionės informacijos langą) arba greitai sužinokite grojančios dainos atlikėją ir pavadinimą. Visa informacija pateikiama naujajame papildomai užsakomame didelės raiškos 12,3 colio įstrižainės saveikiajame vairuotojo ekrane.

Papildomai užsakomas projekcinis ekranas2 ant priekinio stiklo pateikia svarbiausią informaciją. Spalviniame ekrane galėsite lengvai matyti automobilio greitį, įjungtą pavarą ir navigacijos nurodymus.

MERIDIAN AUDIO

„MERIDIAN™“ GARSO SISTEMA

Britų gamintojo „Meridian™“ garso sistema suprojektuota užtikrinti aukščiausią garso kokybę. Tai nereiškia, kad muzikos galėsite klausytis garsiau. Projektuojant šią garso sistemą, dėmesys buvo skiriamas garso sodrumui, raiškumui ir tikroviškumui. Norimą garso kokybę užtikrina pažangiosios akustinės technologijos ir strategiškai išdėstyti garsiakalbiai, kurie kartu sudaro vadinamąją „garso platformą“, pritaikytą būtent E-PACE visureigio salonui. Rinkitės papildomai užsakomą „Meridian™“ garso sistemą arba „Meridian Surround“ erdvinio garso sistemą.

BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

Papildomai užsakomu belaidžiu mobiliųjų prietaisų įkrovikliu su telefono signalo stiprintuvu galima įkrauti suderinamus išmaniuosius telefonus nenaudojant laidų ar įkrovimo stovo. Salone laikomo telefono signalą sustiprina ir geresnę skambučių kokybę užtikrina automobilio antena.

SALONO ORO VALYMO SISTEMA SU PM2,5 ORO FILTRU

SALONO ORO VALYMO SISTEMA SU PM2,5 ORO FILTRU

Papildomai užsakoma „Nanoe™“ oro jonizavimo sistema užtikrina gerą vairuotojo ir keleivių savijautą. Paspaudus mygtuką PURIFY, specialiai sukurtas filtras sulaiko iš išorės patenkančiame ore esančias smulkias daleles (pavyzdžiui, kietąsias daleles PM2,5) ir alergenus (pavyzdžiui, dulkes bei žiedadulkes).


PRAKTIŠKAS IR SAUGUS

DAIKTŲ LAIKYMAS

DAIKTŲ LAIKYMAS

Sportiniame E-PACE automobilyje numatyta daug laisvos vietos bagažui. Be to, automobilio salone kaip niekada daug vietos įvairiems daiktams pasidėti. Erdvioje daiktinėje ir giliose priekinėse durelėse įtaisytose daiktinėse galėsite patogiai laikyti visus būtiniausius daiktus, o bagažinėje tilps viskas, ko gali prireikti ilgesnėse kelionėse.

ACTIVITY KEY

LAISVALAIKIO RAKTAS „ACTIVITY KEY“

Naujasis vandeniui ir smūgiams atsparus papildomai užsakomas laisvalaikio raktas „Activity Key“11 atrakina, užrakina automobilį ir paleidžia jo variklį. Kad ir kokias lauko pramogas suplanuotumėte, galėsite užmiršti apie įprastus automobilio raktelius.

PIXEL LED HEADLIGHTS WITH SIGNATURE DRL

PIKSELINE ŠVIESOS DIODŲ TECHNOLOGIJA PAGRĮSTI PRIEKINIAI ŽIBINTAI SU IŠSKIRTINIO DIZAINO DIENOS ŽIBINTAIS

Papildomai užsakomuose pikseline šviesos diodų technologija pagrįstuose žibintuose įtaisyti animuoti posūkio signalai. Automatiškai spindulį skaidanti adaptyvioji spindulio reguliavimo sistema „Adaptive Driving Beam“ užtikrina geresnį matomumą tamsoje, tačiau neakina iš priekio važiuojančių vairuotojų.

DRIVER ASSISTANCE

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

Visureigyje „Jaguar E-PACE“ numatytos įvairios vairuotojui skirtos pagalbinės sistemos, padedančios ne tik orientuotis mieste, bet ir lengviau pastatyti automobilį, taip pat leidžiančios mėgautis vairavimu greitkeliuose. Šios sistemos padeda išvengti įtampos kelionių metu ir leidžia mėgautis vairavimu.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible