ATRODO AGRESYVUS? SUTRAMDYKITE JĮ

VISŲ LAIKŲ GERIAUSI PASIŪLYMAI. NAUDA JUMS NUO 7.000 IKI 19.000 EUR

JAGUAR E-PACE

STILINGAS MIESTO VISUREIGIS, SUKURTAS IŠLAISVINTI TAVO POJŪČIUS

JAGUAR E-PACE – STILINGAS MIESTO VISUREIGIS, SUKURTAS IŠLAISVINTI TAVO POJŪČIUS

Kuriant naujojo modelio E-PACE automobilių saloną, daugiausia dėmesio skirta vairuotojui, užtikrinant šeimos automobiliams būdingas savybes – naujajame E-PACE dera neprilygstamas „Jaguar“ vairavimo malonumas, kasdienis praktiškumas ir geriausios šioje klasėje daiktų laikymo bei pervežimo galimybės. Tokio kompaktiško sportinio visureigio dar nėra buvę.

Kiekvienas “Jaguar” yra sukurtas žadinti aistras ir E-PACE visureigio charakteris tai tik patvirtina. E-PACE randa aukso vidurį, derindamas sportišką našumą su salono erdvumu, naujausiomis technologijomis bei šeimos automobiliui privalomomis saugumo savybėmis. “Euro NCAP” saugumo bandymuose E-PACE buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.

Susipažinkite su naujuoju “Jaguar E-PACE” kompaktišku sportiniu visureigiu!

 

EXPLORE E-PACE’S INTERIOR

SUKURTAS IŠLAISVINTI POJŪČIUS

Jaudinantis, instinktyvus vairavimas yra neatsiejama kiekvieno „Jaguar“ automobilio dalis. Susipažinkite su naujuoju E-PACE – kompaktišku sportiniu visureigiu, turinčiu „Jaguar“ charakterį.

HEAD-TURNING GOOD LOOKS

AKĮ TRAUKIANTIS DIZAINAS

Dėl skulptūriško variklio dangčio ir išraiškingo kėbulo galo modelis E-PACE pasižymi dinamiško ir manevringo sportinio visureigio išvaizda, tačiau išlaikomos ir kupė būdingos linijos. Siekiant sustiprinti paliekamą įspūdį kelyje, modelyje E-PACE yra įrengti aptakūs LED priekiniai žibintai ir išskirtinio dizaino LED galiniai žibintai. Norėdami didesnio saugumo ir išraiškingesnio dizaino, rinkitės LED matricos technologija pagrįstus priekinius žibintus su išskirtinio dizaino dienos žibintais ir gerai matomais posūkio signalais.

DRIVER-FOCUSED COCKPIT

VAIRUOTOJUI PRITAIKYTAS SALONAS

Modelio E-PACE salone, kurį kuriant daugiausia dėmesio buvo skiriama vairuotojui, dera kokybiškos medžiagos ir šiuolaikiškas dizainas. Salonas tarytum apgaubia vairuotoją – visos valdymo rankenėlės ir mygtukai yra lengvai pasiekiami, taigi be vargo visą savo dėmesį galėsite sutelkti į jaudinantį vairavimą.

INGENIUM FAMILY

„INGENIUM“ VARIKLIŲ ŠEIMA

Mūsų mažos trinties aliumininiuose „Ingenium“ varikliuose įrengti standūs cilindrų blokai ir dvigubi balansiniai velenai, užtikrinantys itin mažą vibracijos lygį ir sklandų variklio veikimą kiekvieną dieną. Visuose varikliuose yra įrengta paleidimo (išjungimo) (angl. Stop / Start) technologija ir išmanioji regeneracinio įkrovimo sistema, kurioje kaupiama ir akumuliatoriui įkrauti naudojama stabdymo metu gauta kinetinė energija, taigi yra užtikrinamas aukščiausias degalų ekonomijos lygis, ypač važiuojant mieste.

*Priklauso nuo konkrečios rinkos.

VAIRAVIMO PATIRTIS

Įvertinkite jaudinantį modelio E-PACE vairavimo malonumą. Visiškai nepriklausomos pakabos sistema su sudėtinga integruotų jungčių galine pakaba užtikrina išskirtinę pusiausvyrą tarp veržlaus ir patogaus važiavimo. Pažangiosios vairavimo technologijos, įskaitant aktyviąją transmisiją ir adaptyviosios dinamikos sistemą, užtikrina paslankų ir lengvai kontroliuojamą visureigio E-PACE valdymą.

IN-CAR TECHNOLOGY

AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

Automobilis E-PACE suprojektuotas taip, kad užtikrintų saugesnį ir smagesnį vairavimą – tarp daugybės pažangiųjų technologijų jame įrengta ir „Touch Pro“ informacijos ir pramogų sistema su 10 colių įstrižainės planšetės stiliaus jutikliniu ekranu. Pritaikykite automobilį savo poreikiams – programa „Smart Settings“* įsimena kiekvieno vairuotojo pasirinktas nuostatas, įskaitant kelionės metu leidžiamą muziką.

* Programa „Smart Settings“ yra paketo „Connect Pro Pack“ dalis ir standartinės modelio versijų E-PACE S, SE ir HSE įrangos dalis.

RASITE VIETOS VISKAM

Modelio E-PACE salone numatyta kaip niekad daug vietos daiktams laikyti. Giliai įtaisytas centrinis valdymo pultas su nuimamais puodelių laikikliais teikia itin lanksčių galimybių laikyti daiktus. Erdvi daiktinė puikiai tinka visiems reikalingiausiems daiktams susidėti, o gilios abiejų priekinių durelių „kišenės“ yra suformuotos ir pritaikytos įvairiems daiktams laikyti.

E-PACE MEANS BUSINESS

E-PACE PRITAIKYTAS VERSLUI

Naujasis automobilių gamintojo „Jaguar“ kompaktiškas sportinis visureigis E-PACE užtikrina stulbinamų važiavimo savybių bei erdvaus ir praktiško salono dermę – tai, ko reikia verslo klientams. Be to, šio modelio automobiliuose įrengiami našūs „Ingenium“ varikliai ir visame pasaulyje žinomos našumą didinančios technologijos padės išvengti nereikalingų rūpesčių, taigi jie puikiai papildys Jūsų įmonės automobilių parką.

Jaguar Care

JAGUAR CARE

3 metų arba 100 000 km garantijos be papildomų mokesčių.

E-PACE ASORTIMENTAS

Jaudinantis vairavimo malonumas, puiki kokybė ir kasdienis praktiškumas – tai standartinės šio modelio savybės. Taigi, kurį E-PACE šeimos narį pasirinksite Jūs?E-PACE

Paslankus valdymas, akį traukiantis dizainas ir išskirtinis praktiškumas – tai esminės modelio E-PACE savybės. Šio modelio automobiliuose yra įrengti LED išoriniai žibintai, pažangios vairuotojams skirtos pagalbinės sistemos ir 10 colių įstrižainės jutiklinis ekranas, pateikiantis garso ir vaizdo informaciją bei pramogas.

 • 17 colių skersmens 10 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai „Style 1005“
 • LED priekiniai žibintai
 • Šildomi šoninio vaizdo veidrodėliai
 • Tekstile aptrauktos 8 kryptimis reguliuojamos priekinės sėdynės
 • 10 colių įstrižainės ekranas „Touch Pro“
 • Avarinio stabdymo sistema, galinio vaizdo kamera, pastovaus greičio palaikymo sistema ir greičio ribotuvas, sistema, padedanti nenukrypti nuo važiuojamosios juostos „Lane Keep Assist“, vairuotojo būsenos stebėjimo sistema „Driver Condition Monitor“, pagalbinė automobilio statymo priekiu ir galu sistema.

E-PACE S

Automobilis E-PACE S išsiskiria puikiai pagamintu grūdėto rašto odos salonu. Pažangiųjų technologijų pakete taip pat yra paketo „Connect Pro Pack“* įranga, įskaitant paslaugą „Pro Services“, 4G viešosios belaidžio interneto prieigos tašką, funkcijas „Smart Settings“ ir „Online Media“ bei navigacijos sistemą „Navigation Pro“, leidžiančią išsaugoti pamėgtas vietas ir lengvai naudotis žemėlapiu vos keliais pirštų judesiais.

 • 18 colių skersmens 9 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai „Style 9008“
 • LED priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais
 • Automatiškai temdomi ir elektra užlenkiami šildomi šoninio vaizdo veidrodėliai su nuotoliniu būdu įjungiamais žibintais
 • Grūdėto rašto oda aptrauktos 10 krypčių reguliuojamos priekinės sėdynės
 • Sistema „Touch Pro“ ir paketo „Connect Pro Pack“ įranga, įskaitant paslaugą „Pro Services“, 4G viešosios belaidžio interneto prieigos tašką, funkcijas „Smart Settings“ ir „Online Media“ bei navigacijos sistemą „Navigation Pro“. Taip pat įeina programėlių technologija „InControl Apps“.
 • Be standartinių pažangiųjų vairuotojui skirtų pagalbinių sistemų, modelio versijos E-PACE S automobiliuose taip pat įrengta kelio ženklų atpažinimo sistema su adaptyviuoju greičio ribotuvu.

E-PACE SE

Pažangus rafinuotumo, funkcionalumo ir naujausių technologijų derinys. Modelio versijos E-PACE SE automobiliuose įrengtos 14 krypčių reguliuojamos priekinės sėdynės su atminties funkcija, elektra valdomas bagažinės dangtis ir aukščiausio lygio garso sistema „Meridian™“.

 • 19 colių skersmens 10 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai „Style 1039“
 • LED priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais
 • Automatiškai temdomi ir elektra užlenkiami šildomi šoninio vaizdo veidrodėliai su atminties funkcija ir nuotoliniu būdu įjungiamais žibintais
 • Grūdėto rašto oda aptrauktos 14 krypčių reguliuojamos priekinės sėdynės su atminties funkcija
 • Sistema „Touch Pro“ ir paketo „Connect Pro Pack“ įranga, įskaitant paslaugą „Pro Services“, 4G viešosios belaidžio interneto prieigos tašką, funkcijas „Smart Settings“ ir „Online Media“ bei navigacijos sistemą „Navigation Pro“. Automobilyje taip pat įrengta programėlių technologija „InControl Apps“ ir aukščiausios kokybės garso sistema „Meridian™“.
 • Be standartinių vairuotojui skirtų pagalbinių sistemų, modelio versijos E-PACE SE automobiliuose taip pat įrengta kelio ženklų atpažinimo sistema su adaptyviuoju greičio ribotuvu ir paketo „Park Pack“ įranga, įskaitant pagalbinę automobilio statymo sistemą „Park Assist“, pagalbinę automobilio statymo galu sistemą, nustatančią atstumą 360° spinduliu, ir gale įrengtą eismo stebėjimo sistemą.

E-PACE HSE

Geriausia modelio E-PACE versija – su 18 krypčių reguliuojamomis „Windsor“ stiliaus oda aptrauktomis sėdynėmis, vairuotojo ir priekine keleivio sėdynėmis su atminties funkcija, berakte atrakinimo (užrakinimo) sistema ir kojos judesiu valdomu bagažinės dangčiu. 12,3 colio įstrižainės sąveikusis ekranas užtikrina aiškią, sklandžiai veikiančią ir tikslią grafiką.

 • 20 colių skersmens 5 dvigubų stipinų lengvojo lydinio ratlankiai, „Style 5054“
 • LED priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais
 • Automatiškai temdomi ir elektra užlenkiami šildomi šoninio vaizdo veidrodėliai su atminties funkcija ir nuotoliniu būdu įjungiamais žibintais
 • „Windsor“ stiliaus perforuota oda aptrauktos 18 krypčių reguliuojamos priekinės sėdynės su atminties funkcija
 • Sistema „Touch Pro“ ir paketo „Connect Pro Pack“ įranga, įskaitant paslaugą „Pro Services“, 4G viešosios belaidžio interneto prieigos tašką, funkcijas „Smart Settings“ ir „Online Media“ bei navigacijos sistemą „Navigation Pro“. Automobilyje taip pat įrengta programėlių technologija „InControl Apps“, aukščiausios kokybės garso sistema „Meridian™“ ir sąveikusis vairuotojo ekranas.
 • Be standartinių vairuotojui skirtų pagalbinių sistemų, modelio versijos E-PACE HSE automobiliuose taip pat įrengta kelio ženklų atpažinimo sistema su adaptyviuoju greičio ribotuvu, paketų „Park Pack“ ir „Drive Pack“ įranga. Paketą „Park Pack“ sudaro pagalbinė automobilio statymo galu sistema, nustatanti atstumą 360° spinduliu, gale įrengta eismo stebėjimo sistema ir pagalbinė automobilio statymo sistema. Paketą „Drive Pack“ sudaro adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“ su pagalbos spūstyse funkcija „Queue Assist“, greito avarinio stabdymo sistema ir nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Assist“.

E-PACE R DYNAMIC

Paslankus valdymas, akį traukiantis dizainas ir išskirtinis praktiškumas – tai esminės modelio E-PACE savybės. Šio modelio automobiliuose yra įrengti LED išoriniai žibintai, pažangios vairuotojams skirtos pagalbinės sistemos ir 10 colių įstrižainės jutiklinis ekranas, pateikiantis garso ir vaizdo informaciją bei pramogas.

 • 17 colių skersmens 10 stipinų ratlankiai „Style 1005“
 • LED priekiniai žibintai
 • Šildomi šoninio vaizdo veidrodėliai
 • Tekstile aptrauktos 8 kryptimis reguliuojamos priekinės sėdynės
 • 10 colių įstrižainės ekranas „Touch Pro“
 • Avarinio stabdymo sistema, galinio vaizdo kamera, pastovaus greičio palaikymo sistema ir greičio ribotuvas, sistema, padedanti nenukrypti nuo važiuojamosios juostos „Lane Keep Assist“, vairuotojo būsenos stebėjimo sistema „Driver Condition Monitor“, pagalbinė automobilio statymo priekiu ir galu sistema.

E-PACE R DYNAMIC S

Automobilis E-PACE S išsiskiria puikiai pagamintu grūdėto rašto odos salonu. Pažangiųjų technologijų pakete taip pat yra paketo „Connect Pro Pack“* įranga, įskaitant paslaugą „Pro Services“, 4G viešosios belaidžio interneto prieigos tašką, funkcijas „Smart Settings“ ir „Online Media“ bei navigacijos sistemą „Navigation Pro“, leidžiančią išsaugoti pamėgtas vietas ir lengvai naudotis žemėlapiu vos keliais pirštų judesiais.

 • 18 colių skersmens 5 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai „Style 5048“
 • LED priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais
 • Automatiškai temdomi ir elektra užlenkiami šildomi šoninio vaizdo veidrodėliai su nuotoliniu būdu įjungiamais žibintais
 • Grūdėto rašto oda aptrauktos 10 krypčių reguliuojamos priekinės sėdynės
 • Sistema „Touch Pro“ ir paketo „Connect Pro Pack“ įranga, įskaitant paslaugą „Pro Services“, 4G viešosios belaidžio interneto prieigos tašką, funkcijas „Smart Settings“ ir „Online Media“ bei navigacijos sistemą „Navigation Pro“. Taip pat įeina programėlių technologija „InControl Apps“.
 • Be standartinių pažangiųjų vairuotojui skirtų pagalbinių sistemų, modelio versijos E-PACE S automobiliuose taip pat įrengta kelio ženklų atpažinimo sistema su adaptyviuoju greičio ribotuvu.

E-PACE R-DYNAMIC SE

Pažangus rafinuotumo, funkcionalumo ir naujausių technologijų derinys. Modelio versijos E-PACE SE automobiliuose įrengtos 14 krypčių reguliuojamos priekinės sėdynės su atminties funkcija, elektra valdomas bagažinės dangtis ir aukščiausio lygio garso sistema „Meridian™“. Kad kiekviena kelionė būtų saugesnė ir smagesnė, modelio versijos E-PACE SE automobiliuose taip pat įdiegtas paketas „Drive Pack“.

 • 19 colių skersmens 10 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai „Style 1039“
 • LED priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais
 • Automatiškai temdomi ir elektra užlenkiami šildomi šoninio vaizdo veidrodėliai su atminties funkcija ir nuotoliniu būdu įjungiamais žibintais
 • Grūdėto rašto oda aptrauktos 14 krypčių reguliuojamos priekinės sėdynės su atminties funkcija
 • Sistemos „Touch Pro“ ir „Connect Pro“, taip pat paketas „Smartphone Pack“, technologija „InControl“, navigacijos sistema „Navigation Pro“, paslauga „Pro Services“ ir 4G viešosios belaidžio interneto prieigos taškas. Automobilyje taip pat įrengta aukščiausios kokybės garso sistema „Meridian™“.
 • Be standartinių vairuotojui skirtų pagalbinių sistemų, modelio versijos E-PACE SE automobiliuose taip pat įrengta kelio ženklų atpažinimo sistema su adaptyviuoju greičio ribotuvu, paketų „Park Pack“ ir „Drive Pack“ įranga. Paketą „Park Pack“ sudaro pagalbinė automobilio statymo galu sistema, nustatanti atstumą 360° spinduliu, gale įrengta eismo stebėjimo sistema ir pagalbinė automobilio statymo sistema. Paketą „Drive Pack“ sudaro adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“ su pagalbos spūstyse funkcija „Queue Assist“, greito avarinio stabdymo sistema ir nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Assist“.

E-PACE R-DYNAMIC HSE

Pažangus rafinuotumo, funkcionalumo ir naujausių technologijų derinys. Modelio versijos E-PACE SE automobiliuose įrengtos 14 krypčių reguliuojamos priekinės sėdynės su atminties funkcija, elektra valdomas bagažinės dangtis ir aukščiausio lygio garso sistema „Meridian™“.

 • 19 colių skersmens 5 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai „Style 5049“
 • LED priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais
 • Automatiškai temdomi ir elektra užlenkiami šildomi šoninio vaizdo veidrodėliai su atminties funkcija ir nuotoliniu būdu įjungiamais žibintais
 • Grūdėto rašto oda aptrauktos 14 krypčių reguliuojamos priekinės sėdynės su atminties funkcija
 • Sistema „Touch Pro“ ir paketo „Connect Pro Pack“ įranga, įskaitant paslaugą „Pro Services“, 4G viešosios belaidžio interneto prieigos tašką, funkcijas „Smart Settings“ ir „Online Media“ bei navigacijos sistemą „Navigation Pro“. Automobilyje taip pat įrengta programėlių technologija „InControl Apps“ ir aukščiausios kokybės garso sistema „Meridian™“.
 • Be standartinių vairuotojui skirtų pagalbinių sistemų, modelio versijos E-PACE SE automobiliuose taip pat įrengta kelio ženklų atpažinimo sistema su adaptyviuoju greičio ribotuvu ir paketo „Park Pack“ įranga, įskaitant pagalbinę automobilio statymo sistemą „Park Assist“, pagalbinę automobilio statymo galu sistemą, nustatančią atstumą 360° spinduliu, ir gale įrengtą eismo stebėjimo sistemą.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible