JAGUAR E-PACE

AKCENTAI

PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ

TECHNINĖS SAVYBĖS

Visureigis E-PACE, kuriam numatyti įvairūs varikliai ir atnaujinta važiavimo dinamika, pasižymi tobula stiliaus ir efektyvumo pusiausvyra.

ĮKRAUNAMOJI HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

ĮKRAUNAMOJI HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Važiuojant elektriniu (EV) režimu, įkraunamasis hibridinis miesto visureigis „Jaguar E-PACE Plug-in Hybrid“ (PHEV) gali nuvažiuoti iki 62 km†† (39 mylių††), taigi puikiai tinka kasdienėms kelionėms mieste. Ilgesnėse kelionėse šis išties universalus ir kompaktiškas įkraunamasis hibridinis visureigis E-PACE yra varomas benzininio variklio.
SUŽINOKITE DAUGIAU

ĮKRAUNAMOJO HIBRIDINIO MIESTO VISUREIGIO „E-PACE“ SPECIFIKACIJOS

ĮKROVIMO NUO 0 IKI 80 % TRUKMĖ

30

minučių*

Įkrauti hibridinį visureigį E-PACE išties patogu – tai visada galėsite padaryti ir būdami kelyje.

DEGALŲ SĄNAUDOS

1,4–1,6

(201,8–176,6)l/100km mpg††

Su degalus efektyviai naudojančiu įkraunamuoju hibridiniu visureigiu E-PACE galėsite mėgautis kiekviena kelione.

IŠMETAMŲ TERŠALŲ KIEKIS

32–36

g/km††

Rinkitės įkraunamąją modelio E-PACE versiją, kuri į aplinką išmeta mažiau CO2.

ELEKTRINIU REŽIMU NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

62–59

(39–37) km (mylios)††

Elektrinis (EV) režimas yra puikiai pritaikytas trumpoms kelionėms.

Nesvarbu, kurią modelio versiją pasirinksite, E-PACE visureigyje įdiegtos įvairios vairavimą palengvinančios sistemos, su kuriomis kiekviena kelionė bus malonesnė.

VISI VARANTIEJI RATAI

VISI VARANTIEJI RATAI

Kad automobilis prisitaikytų prie bet kokių sąlygų, jame yra įrengta visų varančiųjų ratų (AWD) sistema, kuri išmaniai kontroliuoja sukimo momento paskirstymą priekinei ir galinei ašiai. Optimalų ratų sukibimą užtikrinanti visų varančiųjų ratų sistema leidžia mėgautis dinamišku valdymu ir didesniu automobilio stabilumu nepalankiomis sąlygomis, taigi galėsite jaustis saugūs kiekvienoje kelionėje.
VAIRAVIMO EFEKTYVUMAS

VAIRAVIMO EFEKTYVUMAS

Unikalus paslankaus valdymo ir patogaus važiavimo derinys. Leiskitės į jaudinančią kelionę su šiuo „Jaguar“ miesto visureigiu. Peržiūrėję didelį efektyvesnių variklių ir hibridinių sistemų asortimentą, tikrai išsirinksite jums tinkamiausią variantą.
ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

Papildomai užsakoma adaptyviosios dinamikos sistema, stebinti ratų padėtį ir kėbulo judėjimo kryptį, užtikrina tikslią dinamiką ir lankstaus važiavimo pojūtį. Amortizatoriai nuolat reguliuoja pakabos sistemos parametrus ir taip užtikrina optimalią pusiausvyrą tarp malonaus, paslankaus valdymo ir patogumo. ​
KONFIGŪRUOJAMOS DINAMIKOS SISTEMA

KONFIGŪRUOJAMOS DINAMIKOS SISTEMA

Siekiant didesnio automobilio rafinuotumo, patogumo ir efektyvumo, jame numatyta konfigūruojamos dinamikos funkcija, kuri leidžia pagal asmeninius poreikius pritaikyti visureigio „Jaguar E-PACE“ droselinės sklendės darbą, pavarų perjungimo taškus, vairo sistemos nuostatas ir pakabą.

TECHNOLOGIJOS

PAPRASTUMAS KIEKVIENAME ŽINGSNYJE

Standartinės sistemos „Pivi“ savybės:
  • 11,4 colio įstrižainės jutiklinis ekranas,
  • DAB skaitmeninis radijo imtuvas,
  • naujo dizaino naudotojo sąsaja,
  • mobilioji programėlė „CarPlay®“1,
  • mobilioji programėlė „Android Auto™“2,
  • mobilioji programėlė „Remote“3
Pasirinkę naujausią dirbtiniu intelektu pagrįstą aukštesnio lygio sistemą „Pivi Pro“4, galėsite naudotis tokiomis funkcijomis kaip „mokytis“ gebanti navigacijos sistema ir mėgautis nenutrūkstamu ryšiu su aplinkiniu pasauliu kiekvienoje kelionėje.
PAPRASTUMAS KIEKVIENAME ŽINGSNYJE
AKIMIRKSNIU PATEIKIAMA INFORMACIJA
GARSO SISTEMA „MERIDIAN“

PRAKTIŠKAS IR SAUGUS

Nesvarbu, kurią modelio versiją pasirinksite, E-PACE visureigyje įdiegtos įvairios vairavimą palengvinančios sistemos, su kuriomis kiekviena kelionė bus malonesnė.

GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS „CLEARSIGHT“

GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS „CLEARSIGHT“

Galinio vaizdo veidrodėlis „ClearSight“ leidžia matyti viską, kas vyksta už jūsų automobilio. Šis naujosiomis technologijomis pagrįstas galinio vaizdo veidrodėlis, veikiantis kartu su ant E-PACE visureigio stogo įtaisyta vaizdo kamera, realiuoju laiku transliuoja vaizdą, taigi visada galėsite mėgautis puikiu matomumu, net jei už jūsų yra kliūčių.
DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMOS AUTOMOBILIO SALONE

DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMOS AUTOMOBILIO SALONE

Sportiniame E-PACE automobilyje numatyta daug laisvos vietos bagažui. Be to, automobilio salone kaip niekada daug vietos įvairiems daiktams pasidėti. Erdvioje daiktinėje ir giliose priekinėse durelėse įtaisytose daiktinėse galėsite patogiai laikyti visus būtiniausius daiktus, o bagažinėje tilps viskas, ko gali prireikti ilgesnėse kelionėse.
AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Aukščiausios klasės („Premium“) LED priekiniai žibintai su firminio dizaino dienos žibintais ir stilingomis dvigubomis J raidės formos apdailos juostelėmis užtikrins, kad kelyje neliktumėte nepastebėti net ir šviesiausią dieną. Animuoti priekiniai ir galiniai posūkio signalai, kurie yra standartinės įrangos dalis, teikia važiavimui dar daugiau dinamiškumo.
JUDESIU VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS

JUDESIU VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS

Judesiu valdomas bagažinės dangtis leidžia atidaryti ir uždaryti bagažinę neliečiant pultelio ar automobilio. Norėdami atidaryti ar uždaryti bagažinę, pajudinkite koją po galiniu visureigio kampu.
VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

Modeliui „Jaguar E-PACE“ numatytos įvairios vairuotojui skirtos pagalbinės sistemos, padedančios ne tik orientuotis mieste, bet ir lengviau pastatyti automobilį, taip pat leidžiančios mėgautis vairavimu greitkeliuose. Šios sistemos padeda išvengti įtampos kelionių metu ir leidžia mėgautis vairavimu.

SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ

Pritaikykite savąjį E-PACE pagal asmeninius poreikius, rinkdamiesi produktus iš didelio modelio variantų, variklių ir specifikacijų paketų asortimento.

PRITAIKYKITE MODELĮ „JAGUAR E-PACE“ PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

Pasirinkite norimą modelio versiją, variklį ir specifikacijų paketą, taip pat norimas spalvas, ratlankius ir salono apdailos variantą.

SKAITYKITE DAUGIAU

MODELIO „JAGUAR E-PACE“ VERSIJOS

MODELIO „JAGUAR E-PACE“ VERSIJOS

Čia ne tik rasite visas modelio versijas, bet ir galėsite rinktis iš daugybės išskirtinių dizaino variantų, pagalbinių sistemų ir technologijų.
PERŽIŪRĖKITE MODELIO VERSIJAS
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Susipažinkite su šio modelio savybėmis. Sužinokite daugiau informacijos apie variklio techninius parametrus, automobilio matmenis ir degalų sąnaudas.
PERŽIŪRĖKITE TECHNINES SPECIFIKACIJAS
PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

Suteikite savajam E-PACE visureigiui išskirtinumo, pasirinkę praktiškų šiam modeliui pritaikytų priedų. Gamintojas siūlo didelį priedų asortimentą, taigi automobilį galėsite pritaikyti pagal asmeninius poreikius.
PERŽIŪRĖKITE PAPILDOMAI UŽSAKOMĄ ĮRANGĄ IR PRIEDUS
GALERIJA

GALERIJA

Mūsų automobiliuose visada juntamas dėmesys smulkmenoms. Modelis E-PACE daugeliui asocijuojasi su rafinuotumu, praktiškumu ir pasitikėjimo savimi teikiančiu vairavimu.
PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ


Peržiūrėkite WLTP rezultatus
Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. Elektriniu režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

1 Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Apple CarPlay“. Kartu su programėle „Apple CarPlay“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Android Auto“. Kartu su programa „Android Auto“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.android.com/auto/.

3 Programėlė „Remote“ veikia naudojantis abonementinėmis paslaugomis, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Jaguar“ pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui. Programėlę „Remote“ reikia parsisiųsti iš „Apple App Store“ ar „Google Play Store“ internetinės parduotuvės.

4 Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Jaguar“ pardavėju.

5Kai kuriose rinkose automobilyje turi būti įtaisytas saulės spindulius skaidantis priekinis stiklas.

6Taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Apima vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus nustatytam pradiniam laikotarpiui.

7Taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Išnaudoję 20 GB duomenų, iki mėnesio pabaigos naudositės lėtesniu interneto ryšiu ir apribotomis funkcijomis. Daugiau informacijos apie su šia funkcija susijusias sąžiningo naudojimosi taisykles pateikiama sistemos „InControl Pivi Pro“ naudojimo sąlygose adresu www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Įrašų grojimo pradžios laikas priklauso nuo srautinės transliacijos paslaugų teikėjo ir vaizdinio turinio raiškos. Didelės raiškos vaizdo įrašų peržiūrai sunaudojama daugiau duomenų.

8Įrašų grojimo pradžios laikas priklauso nuo srautinės transliacijos paslaugų teikėjo ir vaizdinio turinio raiškos. Didelės raiškos vaizdo įrašų peržiūrai sunaudojama daugiau duomenų. Apima vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus nustatytam pradiniam laikotarpiui.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos) bei rinkos, arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Jaguar“ pardavėją). Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.​ ​

„Apple CarPlay“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.

„Android Auto“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.

„Meridian“ yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.
„Nanoe™“ yra korporacijos „Panasonic Corporation“ prekės ženklas.