NAUJASIS JAGUAR E-PACE IŠLAISVINA POJŪČIUS IR NORĄ MĖGAUTIS KELIONE

SPECIALŪS ŠALTOJO SEZONO PASIŪLYMAI – NAUDA JUMS IKI 6.700 EUR.

Naujasis Jaguar E-PACE išlaisvina pojūčius ir norą mėgautis kelione.
Manevringasis Jaguar E-PACE – tai ne tik sportinis miesto visureigis, tai - Jaguar!

„Jaguar“ metų pasiūlymai
„E-Pace“ nauda Jums iki 6.760 EUR

„Jaguar E-PACE S“ 2.0 Dyzelis 150AG AWD

Nauda Jums: 6.187 EUR, Mėnesinė įmoka – 290 EUR*

Reguliari kaina: 43.137,00 EUR, specialaus pasiūlymo kaina: 36.950,00 EUR

„Jaguar E-PACE S“ 2.0 Benzinas 200AG AWD,

Nauda Jums: 6.760 EUR, Mėnesinė įmoka – 298 EUR**

Reguliari kaina: 44.710,00 EUR, specialaus pasiūlymo kaina: 37.950,00 EUR

Specialaus pasiūlymo “Jaguar E-Pace S” automobilių komplektacija:

Automatinė pavarų dėžė 9 pavarų;
Visų varančiųjų ratų sistema;
Grūdėto rašto odinės sėdynės;
10 kryptimis elektra reguliuojamos priekinės sėdynės;
10 colių įstrižainės ekranas „Touch Pro“;
LED išskirtinio dizaino žibintai;
Navigacijos sistema „Navigation Pro“;
Galinio vaizdo kamera;
Pagalbinė automobilio statymo priekiu ir galu sistema;
Kelio ženklų atpažinimo sistema ir greičio ribotuvas;
Avarinio stabdymo sistema „Emergency Brake Assist“ (EBA);
Pastovaus greičio palaikymo sistema „Cruise Control“;
Vairuotojo būsenos stebėjimo sistema „Driver Condition Monitor“;
Sistema, padedanti nenukrypti nuo važiuojamosios juostos „Lane Keep Assist“

Registruokites asmeniniam susitikimui ir mūsų komanda atsakys į visus Jūsų klausimus naujame “Jaguar” salone Vilniuje.

**Finansinio lizingo terminas – 5 metai. Automobilio kaina su PVM – 37.950,00 EUR. Pradinė įmoka – 20% (7590,00 EUR). Likutinė vertė – 0% (15.180,00 EUR). Metinė kintama palūkanų norma –2,35 %.

 

SUKURTAS IŠLAISVINTI POJŪČIUS

Jaudinantis, instinktyvus vairavimas yra neatsiejama kiekvieno „Jaguar“ automobilio dalis. Susipažinkite su naujuoju E-PACE – kompaktišku sportiniu visureigiu, turinčiu „Jaguar“ charakterį.

HEAD-TURNING GOOD LOOKS

AKĮ TRAUKIANTIS DIZAINAS

Dėl skulptūriško variklio dangčio ir išraiškingo kėbulo galo modelis E-PACE pasižymi dinamiško ir manevringo sportinio visureigio išvaizda, tačiau išlaikomos ir kupė būdingos linijos. Siekiant sustiprinti paliekamą įspūdį kelyje, modelyje E-PACE yra įrengti aptakūs LED priekiniai žibintai ir išskirtinio dizaino LED galiniai žibintai. Norėdami didesnio saugumo ir išraiškingesnio dizaino, rinkitės LED matricos technologija pagrįstus priekinius žibintus su išskirtinio dizaino dienos žibintais ir gerai matomais posūkio signalais.

DRIVER-FOCUSED COCKPIT

VAIRUOTOJUI PRITAIKYTAS SALONAS

Modelio E-PACE salone, kurį kuriant daugiausia dėmesio buvo skiriama vairuotojui, dera kokybiškos medžiagos ir šiuolaikiškas dizainas. Salonas tarytum apgaubia vairuotoją – visos valdymo rankenėlės ir mygtukai yra lengvai pasiekiami, taigi be vargo visą savo dėmesį galėsite sutelkti į jaudinantį vairavimą.

VAIRAVIMO PATIRTIS

Įvertinkite jaudinantį modelio E-PACE vairavimo malonumą. Visiškai nepriklausomos pakabos sistema su sudėtinga integruotų jungčių galine pakaba užtikrina išskirtinę pusiausvyrą tarp veržlaus ir patogaus važiavimo. Pažangiosios vairavimo technologijos, įskaitant aktyviąją transmisiją ir adaptyviosios dinamikos sistemą, užtikrina paslankų ir lengvai kontroliuojamą visureigio E-PACE valdymą.

IN-CAR TECHNOLOGY

AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

Automobilis E-PACE suprojektuotas taip, kad užtikrintų saugesnį ir smagesnį vairavimą – tarp daugybės pažangiųjų technologijų jame įrengta ir „Touch Pro“ informacijos ir pramogų sistema su 10 colių įstrižainės planšetės stiliaus jutikliniu ekranu. Pritaikykite automobilį savo poreikiams – programa „Smart Settings“* įsimena kiekvieno vairuotojo pasirinktas nuostatas, įskaitant kelionės metu leidžiamą muziką.

* Programa „Smart Settings“ yra paketo „Connect Pro Pack“ dalis ir standartinės modelio versijų E-PACE S, SE ir HSE įrangos dalis.

RASITE VIETOS VISKAM

Modelio E-PACE salone numatyta kaip niekad daug vietos daiktams laikyti. Giliai įtaisytas centrinis valdymo pultas su nuimamais puodelių laikikliais teikia itin lanksčių galimybių laikyti daiktus. Erdvi daiktinė puikiai tinka visiems reikalingiausiems daiktams susidėti, o gilios abiejų priekinių durelių „kišenės“ yra suformuotos ir pritaikytos įvairiems daiktams laikyti.

E-PACE MEANS BUSINESS

E-PACE PRITAIKYTAS VERSLUI

Naujasis automobilių gamintojo „Jaguar“ kompaktiškas sportinis visureigis E-PACE užtikrina stulbinamų važiavimo savybių bei erdvaus ir praktiško salono dermę – tai, ko reikia verslo klientams. Be to, šio modelio automobiliuose įrengiami našūs „Ingenium“ varikliai ir visame pasaulyje žinomos našumą didinančios technologijos padės išvengti nereikalingų rūpesčių, taigi jie puikiai papildys Jūsų įmonės automobilių parką.

* Specialaus pasiūlymo kaina: 36.950 EUR, Reguliari kaina: 43.137 EUR
Finansinio lizingo terminas – 5 metai. Automobilio kaina su PVM – 36.950,00 EUR. Pradinė įmoka – 20% (7390,00 EUR). Likutinė vertė – 40% (15.070,00 EUR). Metinė kintama palūkanų norma –2,35 %.

** Specialaus pasiūlymo kaina: 37.950 EUR, Reguliari kaina: 44.710 EUR
Finansinio lizingo terminas – 5 metai. Automobilio kaina su PVM – 37.950,00 EUR. Pradinė įmoka – 20% (7590,00 EUR). Likutinė vertė – 40% (15.180,00 EUR). Metinė kintama palūkanų norma –2,35 %.

Pasiūlymas galioja iki 2018.12.30. Automobilių kiekis ribotas.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.