NAUJASIS E-PACE

Naujasis E-PACE yra pirmasis automobilių gamintojo „Jaguar“ kompaktiškas sportinis visureigis. Automobilyje dera patrauklus dizainas, manevringumas ir dinamiškas vairavimo pojūtis.

Kuriant naujojo modelio E-PACE automobilių saloną, daugiausia dėmesio skirta vairuotojui, užtikrinant šeimos automobiliams būdingas savybes – naujajame E-PACE dera neprilygstamas „Jaguar“ vairavimo malonumas, kasdienis praktiškumas ir geriausios šioje klasėje daiktų laikymo bei pervežimo galimybės. Tokio kompaktiško sportinio visureigio dar nėra buvę.

JAGUAR E-PACE JAU ATVYKO!

 

 

SUKURTAS IŠLAISVINTI POJŪČIUS

Jaudinantis, instinktyvus vairavimas yra neatsiejama kiekvieno „Jaguar“ automobilio dalis. Susipažinkite su naujuoju E-PACE – kompaktišku sportiniu visureigiu, turinčiu „Jaguar“ charakterį.

HEAD-TURNING GOOD LOOKS

AKĮ TRAUKIANTIS DIZAINAS

Dėl skulptūriško variklio dangčio ir išraiškingo kėbulo galo modelis E-PACE pasižymi dinamiško ir manevringo sportinio visureigio išvaizda, tačiau išlaikomos ir kupė būdingos linijos. Siekiant sustiprinti paliekamą įspūdį kelyje, modelyje E-PACE yra įrengti aptakūs LED priekiniai žibintai ir išskirtinio dizaino LED galiniai žibintai. Norėdami didesnio saugumo ir išraiškingesnio dizaino, rinkitės LED matricos technologija pagrįstus priekinius žibintus su išskirtinio dizaino dienos žibintais ir gerai matomais posūkio signalais.

DRIVER-FOCUSED COCKPIT

VAIRUOTOJUI PRITAIKYTAS SALONAS

Modelio E-PACE salone, kurį kuriant daugiausia dėmesio buvo skiriama vairuotojui, dera kokybiškos medžiagos ir šiuolaikiškas dizainas. Salonas tarytum apgaubia vairuotoją – visos valdymo rankenėlės ir mygtukai yra lengvai pasiekiami, taigi be vargo visą savo dėmesį galėsite sutelkti į jaudinantį vairavimą.

VAIRAVIMO PATIRTIS

Įvertinkite jaudinantį modelio E-PACE vairavimo malonumą. Visiškai nepriklausomos pakabos sistema su sudėtinga integruotų jungčių galine pakaba užtikrina išskirtinę pusiausvyrą tarp veržlaus ir patogaus važiavimo. Pažangiosios vairavimo technologijos, įskaitant aktyviąją transmisiją ir adaptyviosios dinamikos sistemą, užtikrina paslankų ir lengvai kontroliuojamą visureigio E-PACE valdymą.

IN-CAR TECHNOLOGY

AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

Automobilis E-PACE suprojektuotas taip, kad užtikrintų saugesnį ir smagesnį vairavimą – tarp daugybės pažangiųjų technologijų jame įrengta ir „Touch Pro“ informacijos ir pramogų sistema su 10 colių įstrižainės planšetės stiliaus jutikliniu ekranu. Pritaikykite automobilį savo poreikiams – programa „Smart Settings“* įsimena kiekvieno vairuotojo pasirinktas nuostatas, įskaitant kelionės metu leidžiamą muziką.

* Programa „Smart Settings“ yra paketo „Connect Pro Pack“ dalis ir standartinės modelio versijų E-PACE S, SE ir HSE įrangos dalis.

RASITE VIETOS VISKAM

Modelio E-PACE salone numatyta kaip niekad daug vietos daiktams laikyti. Giliai įtaisytas centrinis valdymo pultas su nuimamais puodelių laikikliais teikia itin lanksčių galimybių laikyti daiktus. Erdvi daiktinė puikiai tinka visiems reikalingiausiems daiktams susidėti, o gilios abiejų priekinių durelių „kišenės“ yra suformuotos ir pritaikytos įvairiems daiktams laikyti.

E-PACE MEANS BUSINESS

E-PACE PRITAIKYTAS VERSLUI

Naujasis automobilių gamintojo „Jaguar“ kompaktiškas sportinis visureigis E-PACE užtikrina stulbinamų važiavimo savybių bei erdvaus ir praktiško salono dermę – tai, ko reikia verslo klientams. Be to, šio modelio automobiliuose įrengiami našūs „Ingenium“ varikliai ir visame pasaulyje žinomos našumą didinančios technologijos padės išvengti nereikalingų rūpesčių, taigi jie puikiai papildys Jūsų įmonės automobilių parką.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.