JAGUAR E-PACE

SPECIALUS PASIŪLYMAS

„Jaguar E-PACE“ S 2.0 Dyzelis 150AG AWD

Specialaus pasiūlymo kaina: 44.000,00 EUR
Reguliari kaina: 49.675,00 EUR
Nauda Jums: 5.675,00 EUR
Mėnesinė įmoka – 345 EUR

Finansinio lizingo terminas – 5 metai. Automobilio kaina su PVM – 44.000,00 EUR. Pradinė įmoka – 20% (8800,00 EUR). Likutinė vertė – 40% (17600,00 EUR). Metinė kintama palūkanų norma –2,35 %.

“Euro NCAP” saugumo bandymuose E-PACE buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.

Susipažinkite su naujuoju kompaktišku sportiniu visureigiu!


Specialaus pasiūlymo komplektacija:

 • Automatinė pavarų dėžė 9 pavarų;
 • Visų varančiųjų ratų sistema;
 • 2.0 Dyzelinis 150AG variklis;
 • Blizgūs („Metallic“) dažai „Santorini Black“;
 • Grūdėto rašto odinės sėdynės;
 • 10 kryptimis elektra reguliuojamos priekinės sėdynės;
 • 10 colių įstrižainės ekranas „Touch Pro“;
 • Paketas „Cold Climate Pack“;
 • Elektra valdomas bagažinės dangtis;
 • Fiksuotas panoraminis stoglangis;
 • LED išskirtinio dizaino žibintai;
 • Navigacijos sistema „Navigation Pro“;
 • Galinio vaizdo kamera;
 • Pagalbinė automobilio statymo priekiu ir galu sistema;
 • 19 colių skersmens 5 stipinų ratlankiai „Style 5049“;
 • Kelio ženklų atpažinimo sistema ir greičio ribotuvas;
 • Avarinio stabdymo sistema „Emergency Brake Assist“ (EBA);
 • Pastovaus greičio palaikymo sistema „Cruise Control“ ir greičio ribotuvas;
 • Vairuotojo būsenos stebėjimo sistema „Driver Condition Monitor“;
 • Sistema, padedanti nenukrypti nuo važiuojamosios juostos „Lane Keep Assist“.

Pasiūlymas galioja iki 2018.11.30 ir tik sandėlyje esantiems automobiliams. Automobilių kiekis ribotas.

 

SUKURTAS IŠLAISVINTI POJŪČIUS

Jaudinantis, instinktyvus vairavimas yra neatsiejama kiekvieno „Jaguar“ automobilio dalis. Susipažinkite su naujuoju E-PACE – kompaktišku sportiniu visureigiu, turinčiu „Jaguar“ charakterį.

HEAD-TURNING GOOD LOOKS

AKĮ TRAUKIANTIS DIZAINAS

Dėl skulptūriško variklio dangčio ir išraiškingo kėbulo galo modelis E-PACE pasižymi dinamiško ir manevringo sportinio visureigio išvaizda, tačiau išlaikomos ir kupė būdingos linijos. Siekiant sustiprinti paliekamą įspūdį kelyje, modelyje E-PACE yra įrengti aptakūs LED priekiniai žibintai ir išskirtinio dizaino LED galiniai žibintai. Norėdami didesnio saugumo ir išraiškingesnio dizaino, rinkitės LED matricos technologija pagrįstus priekinius žibintus su išskirtinio dizaino dienos žibintais ir gerai matomais posūkio signalais.

DRIVER-FOCUSED COCKPIT

VAIRUOTOJUI PRITAIKYTAS SALONAS

Modelio E-PACE salone, kurį kuriant daugiausia dėmesio buvo skiriama vairuotojui, dera kokybiškos medžiagos ir šiuolaikiškas dizainas. Salonas tarytum apgaubia vairuotoją – visos valdymo rankenėlės ir mygtukai yra lengvai pasiekiami, taigi be vargo visą savo dėmesį galėsite sutelkti į jaudinantį vairavimą.

VAIRAVIMO PATIRTIS

Įvertinkite jaudinantį modelio E-PACE vairavimo malonumą. Visiškai nepriklausomos pakabos sistema su sudėtinga integruotų jungčių galine pakaba užtikrina išskirtinę pusiausvyrą tarp veržlaus ir patogaus važiavimo. Pažangiosios vairavimo technologijos, įskaitant aktyviąją transmisiją ir adaptyviosios dinamikos sistemą, užtikrina paslankų ir lengvai kontroliuojamą visureigio E-PACE valdymą.

IN-CAR TECHNOLOGY

AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

Automobilis E-PACE suprojektuotas taip, kad užtikrintų saugesnį ir smagesnį vairavimą – tarp daugybės pažangiųjų technologijų jame įrengta ir „Touch Pro“ informacijos ir pramogų sistema su 10 colių įstrižainės planšetės stiliaus jutikliniu ekranu. Pritaikykite automobilį savo poreikiams – programa „Smart Settings“* įsimena kiekvieno vairuotojo pasirinktas nuostatas, įskaitant kelionės metu leidžiamą muziką.

* Programa „Smart Settings“ yra paketo „Connect Pro Pack“ dalis ir standartinės modelio versijų E-PACE S, SE ir HSE įrangos dalis.

RASITE VIETOS VISKAM

Modelio E-PACE salone numatyta kaip niekad daug vietos daiktams laikyti. Giliai įtaisytas centrinis valdymo pultas su nuimamais puodelių laikikliais teikia itin lanksčių galimybių laikyti daiktus. Erdvi daiktinė puikiai tinka visiems reikalingiausiems daiktams susidėti, o gilios abiejų priekinių durelių „kišenės“ yra suformuotos ir pritaikytos įvairiems daiktams laikyti.

E-PACE MEANS BUSINESS

E-PACE PRITAIKYTAS VERSLUI

Naujasis automobilių gamintojo „Jaguar“ kompaktiškas sportinis visureigis E-PACE užtikrina stulbinamų važiavimo savybių bei erdvaus ir praktiško salono dermę – tai, ko reikia verslo klientams. Be to, šio modelio automobiliuose įrengiami našūs „Ingenium“ varikliai ir visame pasaulyje žinomos našumą didinančios technologijos padės išvengti nereikalingų rūpesčių, taigi jie puikiai papildys Jūsų įmonės automobilių parką.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.