SALONAS

Šiuolaikiškas, stilingas ir patraukliai suprojektuotas automobilio E-PACE salonas išsiskiria tik „Jaguar“ būdingomis savybėmis ir didžiausia šioje klasėje daiktams laikyti skirta erdve.

Interjeras

Automobilyje E-PACE kiekvienas komponentas kruopščiai suprojektuotas siekiant rafinuotumo pojūčio. Salonas tarsi apgaubia vairuotoją, o patogiai įrengta sportinė pavarų perjungimo svirtis „SportShift“ – tiesiai po Jūsų ranka. Stilingas ir didelis galinio vaizdo veidrodėlis neturi rėmelio.

FIT YOUR LIFE INSIDE

PASIIMKITE SU SAVIMI VISKĄ, KO GALI PRIREIKTI

Automobilio E-PACE salone numatyta erdvė daiktams laikyti yra didžiausia šioje klasėje. Giliai įtaisytas centrinis valdymo pultas su nuimamais puodelių laikikliais tinka nedideliems planšetiniams kompiuteriams arba keturiems paguldytiems 750 ml talpos buteliams laikyti. Erdvi daiktinė puikiai tinka laikyti visus svarbiausius daiktus, kuriuos norite turėti po ranka. Prie jos taip pat tvirtinamas nuimamas puodelių laikiklis. Gilios priekyje įrengtos dėtuvės pritaikytos laikyti įvairius daiktus, pavyzdžiui, telefonus, skardines ir 1,5 litro talpos vandens butelį.

CONFIGURABLE AMBIENT INTERIOR LIGHTING

KONFIGŪRUOJAMAS SALONO APŠVIETIMAS

Papildomai užsakomas konfigūruojamas salono apšvietimas teikia ne tik akiai malonų įspūdį, bet ir sukuria jaukią, atpalaiduojančią atmosferą visiems važiuojantiems automobiliu. Sistema pabrėžia išskirtinius dizaino elementus, apgaubdama juos švelnia šviesa. Naudotojai gali rinktis iš dešimties apšvietimo spalvų.

VISKĄ KEIČIA SMULKMENOS

Būtent mažiausi dizaino elementai, pavyzdžiui, priekinio stiklo kampe paslėptas išskirtinis „Jaguar“ logotipas, teikia automobiliui E-PACE išskirtinumo. Subtilaus dizaino užrašą „Jaguar“ taip pat rasite daiktinėje ir po centriniu valdymo pultu.

Rinkitės iš įvairių aukščiausios kokybės medžiagų ir tekstūros bei įspūdingų spalvų derinių. Jūsų pasirinkimas leis sukurti Jums mielą E-PACE.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible