JAGUAR E-PACE

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

PASIRENKAMIEJI PAKETAI

Rinkitės labiausiai patikusį įrangos paketą ir pritaikykite visureigį E-PACE pagal asmeninius poreikius.

PAKETAS „BLACK PACK“

PAKETAS „BLACK PACK“

Paketo „Black Pack“ įranga, tokia kaip „Narvik Black“ stiliaus kėbulo akcentai, pabrėžiantys šonines vėdinimo angas, priekines groteles ir jų apvadą, firminis „Jaguar“ logotipas ir E-PACE ženkleliai, suteiks modeliui E-PACE išskirtinumo.
PAKETAS „TECHNOLOGY PACK“

PAKETAS „TECHNOLOGY PACK“

Pakete „Technology Pack“ numatytas galinio vaizdo veidrodėlis „ClearSight“, belaidis mobiliųjų prietaisų įkroviklis, projekcinis ekranas ant priekinio stiklo ir sąveikusis vairuotojo ekranas užtikrina nenutrūkstamą ryšį su aplinkiniu pasauliu ir kaip niekad intuityvų automobilio valdymą.
PAKETAS „CONVENIENCE PACK“

PAKETAS „CONVENIENCE PACK“

Į nuotykius mėgstantiems skirtą paketą „Convenience Pack“ įeina papildomi maitinimo lizdai ir judesiu valdomas bagažinės dangtis. Šiame pakete taip pat numatyta beraktė atrakinimo (užrakinimo) sistema ir laisvalaikio raktas „Activity Key“, su kuriais į automobilį galėsite patekti greičiau ir paprasčiau.

PRIEDAI IŠOREI

Susikomplektuokite jūsų poreikiams tobulai pritaikytą visureigį „Jaguar E-PACE“. Jūsų gyvenimo būdą maksimaliai atitinkantis stilius, komfortas ir praktiškumas.

RATLANKIAI

Mėgaukitės kone neribotomis suasmeninimo galimybėmis ir susikomplektuokite savąjį E-PACE visureigį. Priklausomai nuo pasirinktos modelio versijos, visureigiui numatyti 17–21 colio skersmens ratlankiai su stilinga „Gloss Black“, „Diamond Turned“ ar „Satin Grey“ stiliaus apdaila, taigi patinkančius ratlankius galės išsirinkti kiekvienas.
RATLANKIAI
STOGAS
PRIEKINIAI ŽIBINTAI

SAUGOS IR PAGALBINĖS SISTEMOS

Projektuojant visureigį E-PACE, itin daug dėmesio skirta saugumui.

PAKETAS „DRIVER ASSIST PACK“

PAKETAS „DRIVER ASSIST PACK“

Į vieną iš modeliui E-PACE numatytų papildomai užsakomų paketų „Driver Assist Pack“ įeina įvairios pagalbinės vairuotojui skirtos sistemos: nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Assist“, gale įrengta eismo stebėjimo sistema „Rear Traffic Monitor“, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“, gale įrengta sistema „Rear Collision Monitor“ ir kt. Visos šios sistemos skirtos tam, kad kiekviena kelionė būtų lengvesnė, saugesnė ir smagesnė.
SUŽINOKITE DAUGIAU

PRITAIKYMAS PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

Mėgaukitės kone neribotomis suasmeninimo galimybėmis ir susikomplektuokite savąjį E-PACE visureigį.

VAIZDO REGISTRATORIUS

Automobilio salone patogiai integruotas ir prie visureigio elektros sistemos prijungtas „Jaguar“ vaizdo registratorius fiksuoja įvykius ir incidentus kelyje.
VAIZDO REGISTRATORIUS
APŠVIEČIAMOS SLENKSČIŲ PLOKŠTELĖS
„SHADOW ATLAS“ STILIAUS GROTELIŲ APDAILA, „GLOSS BLACK“ STILIAUS APVADAS
PRIE GALINIO PRIKABINIMO ĮTAISO TVIRTINAMAS DVIRAČIŲ LAIKIKLIS

GAMINIŲ KOLEKCIJA „JAGUAR COLLECTION“

Sukurti išskirtinius prabangius mūsų drabužius, aksesuarus ir dovanas įkvėpė mūsų automobiliai ir jų dizainas.

SKAITYKITE DAUGIAU

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Patraukli išvaizda, manevringumas ir dinamiškas važiavimas.
SUSIPAŽINKITE SU PAGRINDINĖMIS SAVYBĖMIS
MODELIO „JAGUAR E-PACE“ VERSIJOS

MODELIO „JAGUAR E-PACE“ VERSIJOS

Čia ne tik rasite visas modelio versijas, bet ir galėsite rinktis iš daugybės išskirtinių dizaino variantų, pagalbinių sistemų ir technologijų.
PERŽIŪRĖKITE MODELIO VERSIJAS
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Susipažinkite su šio modelio savybėmis. Sužinokite daugiau informacijos apie variklio techninius parametrus, automobilio matmenis ir degalų sąnaudas.
PERŽIŪRĖKITE TECHNINES SPECIFIKACIJAS
GALERIJA

GALERIJA

Mūsų automobiliuose visada juntamas dėmesys smulkmenoms. Modelis E-PACE daugeliui asocijuojasi su rafinuotumu, praktiškumu ir pasitikėjimo savimi teikiančiu vairavimu.
PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ