PRAKTIŠKAS IR SAUGUS

Kad ir kur važiuotumėte, kad ir ką norėtumėte pasiimti su savimi – automobilis E-PACE suprojektuotas taip, kad Jūs ir Jūsų keleiviai važiuotų lengvai, patogiai ir, svarbiausia, saugiai.

Praktiškumas ir saugumas

Siekiant optimalaus saugumo lygio, automobilyje E-PACE yra numatytos technologijos, ne tik saugančios Jus ir Jūsų keleivius, bet ir aktyviai padedančios išvengti avarijų. Pagalbinės vairuotojui skirtos automobilio E-PACE sistemos veikia išvien, kad vairuoti būtų lengviau ir saugiau.

VALDYMO APYRANKĖ

Su papildomai užsakoma valdymo apyranke „Activity Key“ galėsite džiaugtis savo mėgstamiausia veikla saugiai palikę automobilio raktelį automobilyje. Kad būtų užtikrinamas dar didesnis patogumas, valdymo apyrankę „Activity Key“ galima užsimauti ant riešo. Apyrankė pagaminta iš tvirtų medžiagų ir yra atspari vandeniui, taigi su ja galėsite mėgautis įvairia veikla. Norėdami atrakinti arba užrakinti automobilį ir įjungti arba išjungti įprastą automobilio valdymo pultelį, tiesiog priglauskite savo valdymo apyrankę prie bagažinės dangčio.

POWERED GESTURE TAILGATE

JUDESIU VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS1

Kojos judesiu valdomas bagažinės dangtis leidžia vairuotojui atidaryti ir uždaryti dangtį stovint ant šaligatvio, nė nepaliečiant automobilio ar valdymo pultelio. Švelniai pakiškite koją po vienu iš galinių sparnų ir bagažinės dangtis atsidarys arba užsidarys.

* Funkcija galima tik įdiegus papildomai užsakomą beraktę atrakinimo (užrakinimo) sistemą.

TAKE YOUR WORLD WITH YOU

PASIIMKITE VISKĄ, KO GALI PRIREIKTI

Automobiliu lengvai pervešite didesnius daiktus – E-PACE bagažinės plotis siekia 1,3 metro, taigi joje tilps net paguldytas vežimėlis. Bagažinės talpa siekia 441 litrą – joje lengvai sutalpinsite du vidutinio dydžio lagaminus ir tris rankiniam bagažui skirtus lagaminus.

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS FUNKCIJOS

Emergency Braking

Avarinio stabdymo sistema

Nustačius galimo susidūrimo pavojų, automobilis E-PACE pradeda skleisti garso signalą, įspėjantį apie priekinio susidūrimo tikimybę. Iš karto po garso signalo vairuotojui rodomi vaizdiniai įspėjimai. Jei vairuotojas nesiima jokių veiksmų, sistema pradeda stabdyti automobilį, siekdama sušvelninti galimo susidūrimo pasekmes. Šioje sistemoje taip pat integruota pėsčiųjų aptikimo technologija.

Lane Keep Assist

Sistema „Lane Keep Assist“, padedanti nenukrypti nuo važiuojamosios kelio dalies

Sistema „Lane Keep Assist“ nustato, kada automobilis netyčia nukrypsta nuo eismo juostos ir įjungia vairo pasipriešinimą švelniai grąžindama automobilį į pradinę eismo juostą.

Driver Condition Monitor

Vairuotojo būsenos stebėjimo sistema „Driver Condition Monitor“

Sistema nustato, kada vairuotojas atrodo apsnūdęs, ir iš anksto praneša, kad vairuotojui būtina sustoti pailsėti.

Cruise Control and Speed Limiter

Pastovaus greičio palaikymo sistema „Cruise Control“ ir greičio ribotuvas

Pastovaus greičio palaikymo sistema „Cruise Control“ leidžia išlaikyti esamą automobilio greitį nespaudžiant greičio pedalo, taigi ši sistema neleis pervargti. Greičio ribotuvas leidžia iš anksto nustatyti didžiausią greitį, kurio automobilis negalės viršyti.

Front and Rear Parking Aids

Pagalbinė automobilio statymo priekiu ir galu sistema

Užtikrina lengvesnį ir saugesnį manevravimą – jutikliai priekiniame ir galiniame buferyje įsijungia, kai perjungiate atbulinės eigos pavarą. Statant automobilį, jutikliniame ekrane pateikiama vaizdinė informacija, o garso signalai padeda įvertinti atstumą iki artimiausių kliūčių.

360° Surround Camera

360 laipsnių kampu filmuojanti kamera2

Leidžia jutikliniame ekrane stebėti vaizdą aplink automobilį 360 laipsnių spinduliu, taigi padeda atlikti įvairius manevrus – pastatyti automobilį prie šaligatvio krašto, įvažiuoti ir išvažiuoti iš ankštos stovėjimo vietos bei manevruoti sankryžose.

* Papildomai užsakoma funkcija.

PRIEKINIAI ŽIBINTAI, PAGRĮSTI LED MATRICOS TECHNOLOGIJA

Papildomai užsakomi LED matricos technologija pagrįsti priekiniai žibintai leidžia naudotis pagalbine sistema „Intelligent High Beam Assist“ (IHBA) ir sistema „Adaptive Front Lighting“ (AFL). Suskaidydama pagrindinį spindulį į vos pastebimas vertikalias juostas, sistema IHBA maksimaliai padidina tolimųjų šviesų spindulio sekcijų, gaubiančių iš priekio artėjančias transporto priemones, skaičių ir užtikrina aukščiausio lygio matomumą, o į priešais besiartinančią transporto priemonę meta šešėlį, taigi neakina jos vairuotojo ir garantuoja optimalaus lygio saugumą. Itin gerai matomi posūkio signalai sumažina laiką, per kurį eismo dalyviai pastebi Jūsų rodomą posūkio signalą.

PEDESTRIAN AIRBAG

PĖSTIESIEMS SKIRTA ORO PAGALVĖ

Susidūrimo atveju buferyje esantys jutikliai išskleidžia po variklio dangčiu įrengtą oro pagalvę. Ji pakelia variklio dangtį ir išskleidžia išorinę oro pagalvę, apsaugančią pėsčiuosius arba dviratininkus nuo smūgio į priekinį stiklą.

PAKETAI „DRIVER ASSISTANCE“

Drive Pack

Adaptive Cruise Control with Queue Assist

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“ su pagalbos spūstyse funkcija „Queue Assist“

Išlaiko saugų atstumą tarp Jūsų automobilio ir priešakyje važiuojančios transporto priemonės. Jei priešakyje esantis automobilis sustoja, Jūsų automobilis taip pat sustoja. Transporto priemonėms pradėjus judėti, tiesiog paspauskite greičio pedalą ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“ toliau seks priešakyje važiuojantį automobilį.

High-speed Emergency Braking

Greito avarinio stabdymo sistema

Nustato galimą priekinio susidūrimo su kita transporto priemone pavojų ir vaizdiniu įspėjimu praneša vairuotojui, kad būtina stabdyti. Jei vairuotojas nesiima jokių veiksmų, sistema pradeda stabdyti automobilį, siekdama sušvelninti galimo susidūrimo pasekmes.

Blind Spot Assist

Nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Assist“

Jei, pradėjus rikiuotis, sistema pastebi Jums nematomoje zonoje esantį automobilį, ji tiksliai sureguliuoja vairo sistemos sukimo momentą ir saugiai apvažiuoja artėjančią transporto priemonę.

Park Pack

Rear Traffic Monitor

Gale įrengta eismo stebėjimo sistema

Įspėja apie transporto priemones, pėsčiuosius ar kitas kliūtis, artėjančias Jūsų automobilio link iš bet kurios pusės. Sistema įspėja vairuotoją garso signalu ir vaizdiniu įspėjimu, kai jis pats negali matyti kelyje esančios kliūties.

Park Assist

Pagalbinė automobilio statymo sistema

Sistema padeda įvairuoti ir išvairuoti automobilį iš stovėjimo vietos – taigi automobilį statyti lygiagrečiai ar statmenai yra daug lengviau. Grafikos elementai ir pranešimai palengvina manevravimą. Tiesiog įjunkite tinkamą pavarą ir reguliuokite automobilio greitį.

360° Parking Aid

Pagalbinė automobilio statymo sistema, nustatanti atstumą 360° spinduliu

Visose automobilio pusėse įrengti jutikliai automatiškai įsijungia įjungus atbulinės eigos pavarą. Sistemą galima įjungti ir rankiniu būdu. Statant automobilį, jutikliniame ekrane pateikiama vaizdinė informacija, o garso signalai padeda įvertinti atstumą iki artimiausių kliūčių.

1 Standartinė modelio versijos HSE specifikacijų paketo dalis. Funkcija galima tik įdiegus papildomai užsakomą beraktę atrakinimo (užrakinimo) sistemą.
2 Galima naudoti tik pasirinkus papildomai užsakomus automatiškai temdomus ir elektra užlenkiamus šoninio vaizdo veidrodėlius.
3 Priklauso nuo konkrečios rinkos.
4 Modelio versijos HSE specifikacijų paketo dalis arba papildomai užsakoma įranga. Galima naudoti tik pasirinkus papildomai užsakomus automatiškai temdomus ir elektra užlenkiamus šoninio vaizdo veidrodėlius. Tik su automatine transmisija.
5 Modelio versijų SE ir HSE specifikacijų paketo dalis arba papildomai užsakoma įranga.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible