AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

Išsamios informacijos suteikianti ir gausybę pramogų užtikrinanti sistema „InControl“ yra mūsų atrinktų pažangiųjų technologijų rinkinys, kuris jungia Jus ir Jūsų E-PACE su aplinkiniu pasauliu.

Technologijos

Sistemą „InControl“ sudaro intuityviosios ir pažangiosios integruotos technologijos, leidžiančios kelionėje patirti viską, kas geriausia. 10 colių įstrižainės jutiklinis ekranas „Touch Pro“, įrengtas centriniame valdymo pulte, yra valdomas lengvais pirštų judesiais ir leidžia mėgautis pramoginiu garsiniu ir vaizdiniu turiniu.


JAGUAR INCONTROL 

CONNECT PRO PACK

PAKETAS „CONNECT PRO PACK“1

Norint išnaudoti plačias sistemos „Touch Pro“ galimybes, siūlome papildomai užsisakyti paketą „Connect Pro Pack“2, kurį sudaro paslauga „Pro Services“, 4G viešosios belaidžio interneto prieigos taškas, funkcija „Smart Settings“ ir navigacijos sistema „Navigation Pro“. Klausykitės mėgstamos muzikos, radijo stoties ir tinklalaidžių. Visos šios funkcijos veikia be išmaniojo telefono. Prijunkite turimas „Deezer“ ir „TuneIn“ paskyras prie portalo „InControl Portal“ bei valdykite turimas laikmenas naudodamiesi automobilio jutikliniu ekranu.

INCONTROL APPS

PROGRAMĖLĖS „INCONTROL APPS“2

Papildomai užsakoma programėlių technologija „InControl Apps“ leidžia išmaniajame telefone su „Apple“ arba „Android“ operacine sistema įdiegtas automobiliui pritaikytas programėles valdyti naudojant E-PACE jutiklinį ekraną. Valdykite turimus kontaktus, kalendorių ir muzikos grotuvą. Tiesiog prijunkite savo išmanųjį telefoną USB laidu.

SMART SETTINGS

FUNKCIJA „SMART SETTINGS“3

Papildomai užsakoma funkcija „Smart Settings“, automatiškai atpažįstanti vairuotoją pagal jo naudojamą raktą ir telefoną, prieš pradedant kelionę sureguliuoja pasirinktą sėdynių ir veidrodėlių padėtį bei paleidžia mėgstamą muziką. Ji taip pat „išmoksta“ automatiškai sureguliuoti šiuos nustatymus atsižvelgdama į Jūsų įpročius ir anksčiau pasirinktus nustatymus.

REMOTE

PROGRAMĖLĖ „REMOTE“4

Programėlė „Remote“ teikia informaciją apie automobilį ir leidžia palaikyti su juo ryšį nuotoliniu būdu. Ji apima paslaugą „Optimised Assistance“, kuri gedimo atveju persiunčia informaciją apie Jūsų buvimo vietą ir diagnostikos duomenis bei palaiko pagalbos skambučio funkciją. Programėlė „Jaguar InControl Remote“ leidžia nuotoliniu būdu patikrinti degalų lygį ir netgi rasti automobilį perpildytoje stovėjimo aikštelėje.

SECURE

SEKIKLIS „SECURE TRACKER“5

CLICK AND GO -JÄRJESTELMÄ

SISTEMA „CLICK AND GO“

PROJEKCIJA ANT PRIEKINIO STIKLO

Papildomai užsakomame projekciniame ekrane (angl. Head-up Display, HUD) ant priekinio stiklo pateikiama svarbiausia informacija apie automobilį. Projekcinis ekranas pasižymi itin ryškių spalvų didelės skiriamosios gebos grafika, taigi galima lengvai peržiūrėti visus vairuotojui svarbius duomenis ir informaciją.

INTERACTIVE DRIVER DISPLAY

SĄVEIKUSIS VAIRUOTOJO EKRANAS

Siekiant užtikrinti nenutrūkstamas pramogas, informacijos srautą ir ryšį su aplinkiniu pasauliu, automobilyje E-PACE įrengiamas papildomai užsakomas 12,3 colio įstrižainės didelės raiškos interaktyvusis ekranas. Sistema priima ir pateikia su kelione susijusią informaciją, leidžia mėgautis pramoginiu turiniu ir peržiūrėti aktyvius saugos duomenis, taip pat navigacijos, telefono duomenis ir kitą turinį.

MERIDIAN™ SOUND SYSTEM

GARSO SISTEMA „MERIDIAN™“7

Rinkitės iš dviejų papildomai užsakomų garso sistemos variantų, suprojektuotų ir pagamintų britų garso sistemų ekspertų „Meridian™“. Leiskite savo mėgstamai muzikai atgyti! Aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema „Meridian Surround Sound System“ su integruota technologija „Trifield™“ leidžia mėgautis gyvam pasirodymui prilygstančia garso kokybe ir aiškumu. 14 garsiakalbių ir 1 žemųjų dažnių garsiakalbis užtikrina geriausią garso kokybę.

1 Į paketą „Connect Pro Pack“ įeina abonentinės paslaugos, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Jaguar“ („Land Rover“) pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Interneto ir belaidžio interneto funkcija veikia įstačius mikro SIM kortelę, išduotą pasirašius atitinkamą duomenų naudojimo sutartį.
2 Standartinė modelio versijų S, SE ir HSE specifikacijų paketo dalis.
3 Galima tik esant paketui „Connect Pro Pack“.
4 Programėlė „Remote“ veikia naudojant abonentines paslaugas, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Jaguar“ pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui.
5 Sekiklio funkcija veikia naudojant abonentines paslaugas, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Jaguar“ pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui.
6 Standartinė modelio versijos HSE specifikacijų paketo dalis.
7 380 W galingumo garso sistema „Meridian“ yra standartinė modelio versijų SE ir HSE specifikacijų paketo dalis. „Meridian“ yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.

Programėlių technologija „InControl“ veikia naudojant abonentines paslaugas, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Jaguar“ pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui. Technologijos „InControl“ funkcijos ir jų veikimas priklauso nuo konkrečios rinkos – dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų, kreipkitės į savo „Jaguar“ pardavėją. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdinių pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Technologijos „InControl“ programėles ir programėlę „Remote“ gali tekti parsisiųsti iš „Apple“ („Play Store“) internetinės parduotuvės. Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible