VAIRAVIMO EFEKTYVUMAS

Su dinamiškai ir tiksliai valdomu automobiliu E-PACE kiekviena kelionė bus itin maloni.

VAIRAVIMO EFEKTYVUMAS

Subalansuotas ir manevringas posūkiuose – E-PACE greitai ir tiksliai reaguoja į vairuotojo veiksmus.

VAŽIAVIMAS SU „JAGUAR“ IR JO VALDYMAS

Modelio E-PACE važiuoklė sukurta taip, kad užtikrintų paslankią ir rafinuotą važiavimo dinamiką kelyje. Aliumininiai važiuoklės komponentai didina sistemos standumą ir gerina pakabos našumą. Siekiant didesnio patogumo lygio, modelio E-PACE automobiliuose yra įrengta visiškai nepriklausoma pakabos sistema su integruotų jungčių galine pakaba.

VISI VARANTIEJI RATAI

Kad automobilis prisitaikytų prie bet kokių sąlygų, jame yra įrengta visų varančiųjų ratų (AWD) sistema, kuri išmaniai kontroliuoja sukimo momento paskirstymą priekinei ir galinei ašiai. Kad būtų visiškai išnaudojama visų keturių ratų sukibimo jėga, sukimo momentas vienodai paskirstomas abiem ašims.

ACTIVE DRIVELINE

AKTYVIOJI TRANSMISIJA

Siekiant didesnio manevringumo, automobilyje yra įrengta aktyviosios transmisijos sistema, užtikrinanti optimalų sukibimą ir geresnį valdymą, kai automobilis yra varomas galinių ratų. Sistema leidžia perduoti iki 100 proc. sukimo momento bet kuriam galinės ašies ratui, priklausomai nuo esamo ratų sukibimo.

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

KONTROLĖS SISTEMA „ALL SURFACE PROGRESS CONTROL“

Sistema „All Surface Progress Control“ (ASPC) leidžia jaustis saugiau esant slidžiai kelio dangai. Ši sistema išlaiko pastovų nedidelį automobilio greitį ir neleidžia automobiliui E-PACE sustoti esant prastam ratų sukibimui, taigi visą savo dėmesį galėsite skirti vairavimui nepaisydami oro sąlygų.

VARIKLIS IR TRANSMISIJA

Nuo veržlaus ir patikimo vairavimo iki degalų ekonomijos ir rafinuoto vairavimo pojūčio – automobilyje „Jaguar E-PACE“ galima įrengti visus šiuos poreikius tenkinančius „Ingenium“ variklius. Modelyje E-PACE įrengta itin klusniai ir sklandžiai veikianti devynių pavarų automatinė transmisija užtikrina optimalų pavarų perjungimą, maksimalų degalų naudojimo efektyvumą ir greitėjimą. Norėdami perimti valdymą į savo rankas ir mėgautis didesne degalų ekonomija, rinkitės šešių pavarų mechaninę transmisiją.

INGENIUM FAMILY

„INGENIUM“ VARIKLIŲ ŠEIMA

Mūsų mažos trinties aliumininiuose „Ingenium“ varikliuose įrengti standūs cilindrų blokai ir dvigubi balansiniai velenai, užtikrinantys itin mažą vibracijos lygį ir sklandų variklio veikimą kiekvieną dieną. Visuose varikliuose yra įrengta paleidimo (išjungimo) (angl. Stop / Start) technologija ir išmanioji regeneracinio įkrovimo sistema, kurioje kaupiama ir akumuliatoriui įkrauti naudojama stabdymo metu gauta kinetinė energija, taigi yra užtikrinamas aukščiausias degalų ekonomijos lygis, ypač važiuojant mieste.

*Priklauso nuo konkrečios rinkos.

INGENIUM PETROL ENGINE

„INGENIUM“ BENZININIS VARIKLIS

Modelio E-PACE „Ingenium“ benzininiai varikliai pagaminti naudojant pažangiausias technologijas, pavyzdžiui, nuolat reguliuojamo vožtuvų pakėlimo į tam tikrą aukštį sistemą, siekiant pagerinti variklių eksploatavimo savybes ir degalų ekonomiją bei sumažinti išmetamų CO2 dujų kiekį.

INGENIUM DIESELMOOTTORI

„INGENIUM“ DYZELINIS VARIKLIS

Siekiant užtikrinti sklandų veikimą, automobiliuose E-PACE įrengtuose mažos trinties aliumininiuose „Ingenium“ dyzeliniuose varikliuose yra įdiegta pažangi turbokompresoriaus sistema, užtikrinanti aukštą sukimo momentą esant bet kokioms variklio apsukoms bei nenutrūkstamą, laipsnišką ir tikslų variklio reagavimą į vairuotojo veiksmus.

VAŽIAVIMO DINAMIKA

MANUAL OR AUTOMATIC TRANSMISSIONS

MECHANINĖ ARBA AUTOMATINĖ TRANSMISIJA

Automobilyje E-PACE įrengta devynių pavarų automatinė transmisija veikia itin klusniai, sklandžiai ir našiai bei užtikrina greitą pavarų perjungimą ir lengvą greitėjimą. Vairuotojams, norintiems visiškai perimti valdymą į savo rankas ir sutaupyti daugiau degalų, siūloma rinktis mažai sveriančias ir itin pažangias 6 pavarų mechanines pavarų dėžes, kurios leis greitai ir tiksliai perjungti pavaras.

ADAPTIVE DYNAMICS

ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

Adaptyviosios dinamikos sistema, stebinti ratų padėtį ir kėbulo judėjimo kryptį, užtikrina tikslią dinamiką ir lankstaus važiavimo pojūtį. Elektroniniu būdu valdomi amortizatoriai prisitaiko prie kelio sąlygų ir užtikrina optimalias pakabos nuostatas bei optimalią pusiausvyrą tarp patogumo, tikslumo ir veržlumo.

CONFIGURABLE DYNAMICS

KONFIGŪRUOJAMA DINAMIKA

Norint didesnio automobilio rafinuotumo, patogumo ir našumo, galima rinktis papildomai užsakomą konfigūruojamos dinamikos funkciją, kuri leidžia pagal asmeninius poreikius pritaikyti automobilio droselinės sklendės darbą, pavarų perjungimo taškus, vairo sistemos nuostatas ir pakabą.

JAGUARDRIVE CONTROL

KONTROLĖS SISTEMA „JAGUARDRIVE CONTROL“

Siekiant asmeniniams poreikiams pritaikomo vairavimo pojūčio, automobilyje įrengta kontrolės sistema „JaguarDrive Control“, leidžianti rinktis iš keturių važiavimo režimų – normalaus („Normal“), ekonomiško („Eco“), dinamiško („Dynamic“) arba žiemos („Winter“), kurių kiekvienas subtiliai pakeičia vairavimo ir droselinės sklendės parametrus.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible