ATRODO AGRESYVUS? SUTRAMDYKITE JĮ

VISŲ LAIKŲ GERIAUSI PASIŪLYMAI. NAUDA JUMS NUO 7.000 IKI 19.000 EUR

ATNAUJINTAS
JAGUAR F-PACE

Galia su precizišku tikslumu, grožis jungiantis funkcionalumą – tai JAGUAR F-PACE

Tobulai subalansuotas praktiškumo ir sportiškumo derinys, su tikro lenktynininko DNR. F-PACE – solidžių proporcijų, tačiau nepaprastai aptakaus dizaino ir tai sukuria veržlaus sportinio automobilio įvaizdį.

Įkvėptas jau ikona tapusio F-TYPE modelio, naujasis „Jaguar“ kūrinys tobulai apjungia viską, ko galima tikėtis iš automobilio. Visada praktiškas ir saugus, malonus vairuoti. “Euro NCAP” saugumo bandymuose F-PACE buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.

REGISTRUOKITĖS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI

SUSISIEKTI SU ATSTOVU

F-TYPE įkvėptas dizainas

IŠ PRIGIMTIES SPORTINIS AUTOMOBILIS

F-PACE yra galingas miesto visureigis, pasižymintis sportinio automobilio savybėmis. Nuo veržlių variklio dangčio linijų iki išraiškingo kėbulo galo – kiekviena šio modelio detalė spinduliuoja veržlumą ir nepalieka abejingų. O dabar galite mėgautis padalinio „Special Vehicle Operations“ (SVO) surinkta modelio versija F-PACE. Geresnės aerodinaminės miesto visureigio F-PACE savybės, pavyzdžiui, naujo dizaino priekinis buferis ir vėdinimo angos ant variklio dangčio, leidžia pajusti neįtikėtiną jo galią.

F-PACE SVR

VISA TAI – DĖL EFEKTYVUMO

Padalinys „Special Vehicle Operations“ (SVO) atnaujino modelio F-PACE išorės dizainą, siekdamas išskirtinio ir kvapą gniaužiančio efektyvumo. SVR yra įspūdingiausia apdovanojimų pelniusio modelio F-PACE versija.


PAŽIŪRĖKITE, KAIP F-PACE PRIBLOŠKIA POJŪČIUS

Kai sensacingos galimybės susitinka su dramatiška išvaizda, rezultatas – grynas malonumas. Pridėjus kasdieninį praktiškumą, gauname naująjį F-PACE, “Jaguar” SUV.

Jaguar Care

JAGUAR CARE

3 metų arba 100 000 km garantijos be papildomų mokesčių.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

1 Po daiktų laikymo lentyna ir įtaisius padangų remonto sistemą. 508 l talpa su daug erdvės neužimančiu atsarginiu ratu. 463 l talpa su viso dydžio atsarginiu ratu.
2 Galima rinktis tik modelio versijai F-PACE SVR.
3 Priklauso nuo konkrečios rinkos.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible