NAUJASIS F-PACE

Atvykite ir išbandykite tokį Jaguar, kokio dar nesate matę!

JAGUAR F-PACE SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Gausios komplektacijos automobiliai nuo 51.000 EUR!


Mes sukūrėme F-PACE kaip iš tiesų praktišką sportinį automobilį. Techniškai, tai saugus ir pažangus miesto visureigis - erdvus ir ergonomiškas salonas bei nepriekaištingas pravažumas. Tačiau F-PACE išsiskiria sportiška prigimtimi - tikru lenktyninko DNR, kuris atsiskleis, kai to norėsite. Paspauskite akseleratoriaus pedalą ir įveikite dar keletą posūkių. 

F-TYPE įkvėptas dizainas

LENKTYNINKO DNR

Įkvėptas jau ikona tapusio F-TYPE modelio, naujasis Jaguar kūrinys tobulai apjungia viską, ko galima tikėtis iš automobilio. Visada praktiškas ir saugus, malonus vairuoti. Žinoma, jo dizainas aiškiai atskleidžia F-PACE dinamines savybes.

GALIA IR NAŠUMAS

Susipažinkite su naujojo F-PACE variklių gama: 3.0 l V6 su 380 AG benzininis variklis su  turbo kompresoriumi ir naujos kartos INGENIUM dyzelinis variklis - 2.0 l agregatas, išvystantis 180 AG. Pastarojo vidutinės degalų sąnaudos vos nuo 4.9 l/100 km, CO2 emisija tik nuo 129 g/km.

PRAKTIŠKA IR UNIVERSALI ERDVĖ

F-PACE bagažinės tūris didžiausias klasėje - 650 litrų, su universalia, 40:20:40 santykiu daloma ir nulenkiama antra sėdynių eile.

F-PACE technologijos

TECHNOLOGIJOS

F-PACE į Jūsų gyvenimą atveš ne tik nepaprastą malonumą vairuoti - galėsite mėgautis pažangiausiomis šiuolaikinėmis technologijomis, tarp kurių projekcinis ekranas ir Activity Key technologija. Visa gama sistemų Jūsų komfortui ir saugumui.


PAŽIŪRĖKITE, KAIP F-PACE PRIBLOŠKIA POJŪČIUS

Kai sensacingos galimybės susitinka su dramatiška išvaizda, rezultatas – grynas malonumas. Pridėjus kasdieninį praktiškumą, gauname naująjį F-PACE, “Jaguar” SUV.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.