Galia su precizišku tikslumu, grožis jungiantis funkcionalumą – tai JAGUAR F-PACE

Tobulai subalansuotas praktiškumo ir sportiškumo derinys, su tikro lenktynininko DNR. F-PACE – solidžių proporcijų, tačiau nepaprastai aptakaus dizaino ir tai sukuria veržlaus sportinio automobilio įvaizdį.

Įkvėptas jau ikona tapusio F-TYPE modelio, naujasis „Jaguar“ kūrinys tobulai apjungia viską, ko galima tikėtis iš automobilio. Visada praktiškas ir saugus, malonus vairuoti. “Euro NCAP” saugumo bandymuose F-PACE buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.

REGISTRUOKITĖS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI

F-TYPE įkvėptas dizainas

IŠ PRIGIMTIES SPORTINIS AUTOMOBILIS

F-PACE yra galingas miesto visureigis, pasižymintis sportinio automobilio savybėmis. Nuo veržlių variklio dangčio linijų iki išraiškingo kėbulo galo – kiekviena šio modelio detalė spinduliuoja veržlumą ir nepalieka abejingų. O dabar galite mėgautis padalinio „Special Vehicle Operations“ (SVO) surinkta modelio versija F-PACE. Geresnės aerodinaminės miesto visureigio F-PACE savybės, pavyzdžiui, naujo dizaino priekinis buferis ir vėdinimo angos ant variklio dangčio, leidžia pajusti neįtikėtiną jo galią.

PRAKTIŠKAS IR ERDVUS

PRAKTIŠKAS IR ERDVUS

Modelio versija F-PACE išsiskiria itin erdvia, net 650 litrų1 talpos bagažine ir universaliai pritaikoma, nulenkiama, 40:20:40 santykiu perskirta galine sėdyne.

1 Po daiktų laikymo lentyna ir įtaisius padangų remonto sistemą. 508 l talpa su daug erdvės neužimančiu atsarginiu ratu. 463 l talpa su viso dydžio atsarginiu ratu.

TECHNINĖS SAVYBĖS IR EFEKTYVUMAS

TECHNINĖS SAVYBĖS IR EFEKTYVUMAS

Modeliui F-PACE skirti varikliai, įskaitant naujo dizaino 5,0 l darbinio tūrio 550 AG V8 turbininį benzininį variklį2, ir lengva aliumininė konstrukcija leidžia mėgautis išskirtiniu rafinuotumu, efektyvumu ir našumu.

AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

Modelyje F-PACE diegiamos pažangiosios technologijos, pavyzdžiui, papildomai užsakomas projekcinis ekranas ant priekinio stiklo ir valdymo apyrankė „Activity Key“, bei modernios pagalbinės vairavimo sistemos užtikrina rūpesčių nekeliančias ir atsipalaiduoti leidžiančias keliones. Automobilyje taip pat rasite pažangiąją multimedijos sistemą „InControl“ ir pramogų sistemą „Touch Pro“, su kuria niekada neprarasite ryšio su aplinkiniu pasauliu.

F-PACE SVR

VISA TAI – DĖL EFEKTYVUMO

Padalinys „Special Vehicle Operations“ (SVO) atnaujino modelio F-PACE išorės dizainą, siekdamas išskirtinio ir kvapą gniaužiančio efektyvumo. SVR yra įspūdingiausia apdovanojimų pelniusio modelio F-PACE versija.


PAŽIŪRĖKITE, KAIP F-PACE PRIBLOŠKIA POJŪČIUS

Kai sensacingos galimybės susitinka su dramatiška išvaizda, rezultatas – grynas malonumas. Pridėjus kasdieninį praktiškumą, gauname naująjį F-PACE, “Jaguar” SUV.

F-PACE PURE

F-PACE PURE

Modelio F-PACE esmė Įkvepiantis efektyvumas, paslankus valdymas ir praktiškumas.

F-PACE PRESTIGE

F-PACE PRESTIGE

Aukštesnis prabangos lygis ir akį traukianti salono apdaila, įskaitant odinius sėdynių užvalkalus. 

F-PACE R-SPORT

F-PACE R-SPORT

Išraiškingas sportiškas stilius, sportiniai išorės apdailos elementai ir specialios sportinės sėdynės. 

F-PACE S

F-PACE S

Jei ieškote galingo automobilio, rinkitės 3,0 l darbinio tūrio 300 AG V6 tipo dviejų turbinų dyzelinį variklį arba 380 AG V6 tipo turbininį benzininį variklį3.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

1 Po daiktų laikymo lentyna ir įtaisius padangų remonto sistemą. 508 l talpa su daug erdvės neužimančiu atsarginiu ratu. 463 l talpa su viso dydžio atsarginiu ratu.
2 Galima rinktis tik modelio versijai F-PACE SVR.
3 Priklauso nuo konkrečios rinkos.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.