JAGUAR F-PACE

SPORTIŠKASIS MIESTO VISUEIGIS

Galia su precizišku tikslumu, grožis jungiantis funkcionalumą – tai JAGUAR F-PACE!

Atraskite jaudinančias JAGUAR F-PACE galimybes – nepaprastai tikslų valdymą ir pažangiausias technologijas ypatingam Jūsų komfortui.

Tobulai subalansuotas praktiškumo ir sportiškumo derinys, su tikro lenktynininko DNR. F-PACE – solidžių proporcijų, tačiau nepaprastai aptakaus dizaino ir tai sukuria veržlaus sportinio automobilio įvaizdį.

Įkvėptas jau ikona tapusio F-TYPE modelio, naujasis „Jaguar“ kūrinys tobulai apjungia viską, ko galima tikėtis iš automobilio. Visada praktiškas ir saugus, malonus vairuoti.

JAGUAR F-PACE – sparčiausiai parduodamas visų laikų jaguaras kuris yra pelnęs 2017m. pasaulio metų automobilio vardą.
“Euro NCAP” saugumo bandymuose F-PACE buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.

Kaina nuo 45 700 EUR.

Švelniai spustelėję akseleratorių, susipažinsite su sportiškąja JAGUAR F-PACE puse. Kviečiame išbandyti!

 

F-TYPE įkvėptas dizainas

LENKTYNINKO DNR

Įkvėptas jau ikona tapusio F-TYPE modelio, naujasis Jaguar kūrinys tobulai apjungia viską, ko galima tikėtis iš automobilio. Visada praktiškas ir saugus, malonus vairuoti. Žinoma, jo dizainas aiškiai atskleidžia F-PACE dinamines savybes.

GALIA IR NAŠUMAS

Susipažinkite su naujojo F-PACE variklių gama: 3.0 l V6 su 380 AG benzininis variklis su  turbo kompresoriumi ir naujos kartos INGENIUM dyzelinis variklis - 2.0 l agregatas, išvystantis 180 AG. Pastarojo vidutinės degalų sąnaudos vos nuo 4.9 l/100 km, CO2 emisija tik nuo 129 g/km.

PRAKTIŠKA IR UNIVERSALI ERDVĖ

F-PACE bagažinės tūris didžiausias klasėje - 650 litrų, su universalia, 40:20:40 santykiu daloma ir nulenkiama antra sėdynių eile.

F-PACE technologijos

TECHNOLOGIJOS

F-PACE į Jūsų gyvenimą atveš ne tik nepaprastą malonumą vairuoti - galėsite mėgautis pažangiausiomis šiuolaikinėmis technologijomis, tarp kurių projekcinis ekranas ir Activity Key technologija. Visa gama sistemų Jūsų komfortui ir saugumui.


PAŽIŪRĖKITE, KAIP F-PACE PRIBLOŠKIA POJŪČIUS

Kai sensacingos galimybės susitinka su dramatiška išvaizda, rezultatas – grynas malonumas. Pridėjus kasdieninį praktiškumą, gauname naująjį F-PACE, “Jaguar” SUV.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.