NAUJASIS
„JAGUAR F-PACE“ MODELIS

Mūsų naujajame prabangiame ir galingame miesto visureigyje puikiai dera apdovanojimų pelnęs dizainas, „Jaguar“ automobiliams būdingas efektyvumas ir intuityviosios sistemos.


NAUJASIS „JAGUAR F-PACE“: PRABANGUS, IŠMANUS IR PHEV

Naudodama vien tik elektros energiją, įkraunamoji hibridinė (PHEV) šio modelio versija su keturių cilindrų 404 AG varikliu nuvažiuoja iki 53 km

Išraiškinga išorė, patrauklus naujojo stiliaus salonas, naujosios kartos informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“, linijinis keturių arba šešių cilindrų variklis, kuris taip pat gali būti derinamas su PHEV arba MHEV sistema, – tai tik keletas naujojo prabangaus, išmanaus ir efektyvaus miesto visureigio „Jaguar F-PACE“ savybių.

Pirmosios naujojo modelio F-PACE versijos Lietuvą pasieks 2021 metų pradžioje.

Registruokitės ir būkite pirmieji sužinoję visas naujienas apie naująjį „F-PACE“.

Jaguar F-PACE

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti

 

DIZAINAS

INTERIOR

SALONO SAVYBĖS

Kruopščiai apgalvojome kiekvieną salono detalę, siekdami sukurti ramybės oazę jums ir jūsų keleiviams. Modelio versijų „Jaguar F-PACE“ ir „Jaguar F-PACE R-Dynamic“ naujojo stiliaus salonui įrengti naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, nauji spalvų deriniai ir patogesnės sėdynės.

DESIGN FEATURES

DIZAINAS

Atnaujinto dizaino modelio F-PACE salone vyrauja LUXTEC arba oda aptraukti paviršiai, švelnios medžiagos ir akį traukiantys apdailos elementai. Automobilio salono estetikoje atsispindi geriausi britų meistrystės ypatumai, užtikrinantys įsimintiną vairavimo patirtį.

EXTERIOR

IŠORĖS SAVYBĖS

Glotnus variklio dangtis, giliau įtaisytos grotelės, naujojo stiliaus priekiniai žibintai su dvigubomis J raidės formos apdailos juostelėmis ir platesnės vėdinimo angos teikia modeliui „Jaguar F-PACE“ dinamiškumo ir išraiškingumo. Naujieji integruoti išmetamųjų vamzdžių antgaliai1 puikiai dera prie naujo dizaino galinio buferio ir pabrėžia išraiškingą automobilio išvaizdą.


TECHNINĖS SAVYBĖS

DRIVING PERFORMANCE

VAIRAVIMO EFEKTYVUMAS

Modelyje F-PACE dera išskirtinis efektyvumas ir išmaniosios vairuotojui skirtos technologijos.

PLUG-IN HYBRID

NAUJASIS ĮKRAUNAMASIS HIBRIDINIS MIESTO VISUREIGIS „JAGUAR F-PACE“

Naujasis įkraunamasis miesto visureigis F-PACE ne tik padės sumažinti išlaidas degalams, bet ir neterš aplinkos važiuojant elektriniu režimu.

F-PACE SVR

F‑PACE SVR

Modelio versija F-PACE SVR su 5,0 l darbinio tūrio V8 varikliu su mechanine pripūtimo sistema išvysto didžiausią 283 km/h greitį ir yra efektyviausias automobilių gamintojo „Jaguar“ miesto visureigis.

HYBRID, PETROL OR DIESEL

HIBRIDINIS, BENZININIS ARBA DYZELINIS AUTOMOBILIS

F-PACE modelio automobiliams numatėme naujojo dizaino benzininius ir dyzelinius variklius su pusiau hibridine sistema, o norintiems sumažinti išlaidas degalams ir išmetamo CO2 kiekį siūlome naująjį „Jaguar“ įkraunamąjį hibridinį modelį. Visose modelio versijose įtaisyta 8 pavarų automatinė transmisija.

UNIQUE TO JAGUAR

UNIKALIOS „JAGUAR“ AUTOMOBILIŲ SAVYBĖS

Rinkitės dinamišką važiavimą arba maksimalią degalų ekonomiją. Kontrolės sistema „JaguarDrive Control“ užtikrina greitesnį pavarų perjungimą įjungus dinaminį režimą („Dynamic Mode“) ir anksčiau įjungia aukštesnę pavarą važiuojant ekonomišku režimu („Eco Mode“). Nustačius lietui, ledui, sniegui pritaikytą režimą („Rain, Ice, Snow Mode“), automobilis bėgėjasi iš lėto tada, kai ratų sukibimas yra prastas.

EXERCISE COMPOSURE

STABILUS VALDYMAS

Automobilyje įtaisyta visų varančiųjų ratų sistema su išmaniosios transmisijos dinamikos sistema „Intelligent Driveline Dynamics“ užtikrina itin stabilų vairavimą. Kitų gamintojų sistemos įsijungia tik tada, kai prarandamas ratų sukibimas su kelio danga, tačiau mūsų sukurta sistema iš anksto nukreipia sukimo momentą priekiniams ratams ir padeda išlaikyti kontrolę dar prieš ratams pradedant slysti.


AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

SIMPLICITY AS STANDARD

PAPRASTUMAS KIEKVIENAME ŽINGSNYJE

"Standartinės sistemos „Pivi“ savybės:

  • 11,4 colio įstrižainės jutiklinis ekranas
  • DAB skaitmeninis radijo imtuvas
  • Naujojo dizaino naudotojo sąsaja
  • Mobilioji programėlė „Apple CarPlay®“ 2
  • Mobilioji programėlė „Android Auto™“ 3
  • Sistema „Remote“4

Pasirinkę naujausią dirbtiniu intelektu pagrįstą aukštesnio lygio sistemą „Pivi Pro“5, galėsite naudotis tokiomis funkcijomis kaip „mokytis“ gebanti navigacijos sistema ir mėgautis nenutrūkstamu ryšiu su aplinkiniu pasauliu kiekvienoje kelionėje."

INFORMATION AT A GLANCE

AKIMIRKSNIU PATEIKIAMA INFORMACIJA

Rinkitės iš keleto skirtingų ekrano išdėstymo variantų (pavyzdžiui, viso dydžio 3D navigacijos langą, kelionės informacijos langą) arba greitai sužinokite grojančios dainos atlikėją ir pavadinimą. Visa informacija pateikiama naujajame papildomai užsakomame didelės raiškos 12,3 colio įstrižainės saveikiajame vairuotojo ekrane.

Papildomai užsakomas projekcinis ekranas6 ant priekinio stiklo pateikia svarbiausią informaciją. Spalviniame ekrane galėsite lengvai matyti automobilio greitį, įjungtą pavarą ir navigacijos nurodymus.

MERIDIAN™ AUDIO

„MERIDIAN™“ GARSO SISTEMA

Britų gamintojo „Meridian™“ garso sistema suprojektuota užtikrinti aukščiausią garso kokybę. Tai nereiškia, kad muzikos galėsite klausytis garsiau. Projektuojant šią garso sistemą, dėmesys buvo skiriamas garso sodrumui, raiškumui ir tikroviškumui. Norimą garso kokybę užtikrina pažangiosios akustinės technologijos ir strategiškai išdėstyti garsiakalbiai, kurie kartu sudaro vadinamąją „garso platformą“, pritaikytą būtent F-PACE visureigio salonui. Rinkitės papildomai užsakomą „Meridian™“ garso sistemą arba „Meridian Surround“ erdvinio garso sistemą.

PEACE AND QUIET

TYLA IR RAMYBĖ

F-PACE modelyje įdiegta įmonės „Meridian Audio“7 meistrų sukurta pažangiosiomis technologijomis pagrįsta aktyvioji išorės triukšmo blokavimo sistema, taip pat mažesnis automobilyje juntamos vibracijos lygis leis mėgautis dar malonesniu važiavimu.

WIRELESS CHARGING

BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

Papildomai užsakomu belaidžiu mobiliųjų prietaisų įkrovikliu su telefono signalo stiprintuvu galima įkrauti suderinamus išmaniuosius telefonus nenaudojant laidų ar įkrovimo stovo. Salone laikomo telefono signalą sustiprina ir geresnę skambučių kokybę užtikrina automobilio antena.

CABIN AIR IONISATION WITH PM2,5 FILTER

SALONO ORO JONIZAVIMAS NAUDOJANT PM2,5 ORO FILTRĄ

Papildomai užsakoma „Nanoe™“ oro jonizavimo sistema užtikrina gerą vairuotojo ir keleivių savijautą. Įjungus šią sistemą, specialiai pagamintas filtras pritraukia ir sulaiko iš išorės patenkančiame ore esančias smulkias daleles bei alergenus, pavyzdžiui, kietąsias daleles PM2,5, dulkes ir žiedadulkes.


PRAKTIŠKAS IR SAUGUS

PRACTICAL LOADSPACE

PRAKTIŠKA BAGAŽO ERDVĖ

F‑PACE visureigio bagažinės tūris siekia iki 778 litrų1, 10 net ir tada, kai jame važiuoja antrojoje sėdynių eilėje sėdintys keleiviai. Prireikus papildomos erdvės, galite nulenkti antrosios eilės sėdynes ir naudotis 182710 litrų tūrio bagažo skyriumi. F-PACE visureigis atitiks jūsų poreikius tiek savaitgaliais, tiek darbo dienomis.

ACTIVITY KEY

LAISVALAIKIO RAKTAS „ACTIVITY KEY“

Naujasis vandeniui ir smūgiams atsparus papildomai užsakomas laisvalaikio raktas „Activity Key“11 atrakina, užrakina automobilį ir paleidžia jo variklį. Kad ir kokias lauko pramogas suplanuotumėte, galėsite užmiršti apie įprastus automobilio raktelius.

PIXEL LED HEADLIGHTS WITH SIGNATURE DRL

PIKSELINE ŠVIESOS DIODŲ TECHNOLOGIJA PAGRĮSTI PRIEKINIAI ŽIBINTAI SU IŠSKIRTINIO DIZAINO DIENOS ŽIBINTAIS

Papildomai užsakomuose pikseline šviesos diodų technologija pagrįstuose žibintuose įtaisyti animuoti posūkio signalai. Automatiškai spindulį skaidanti adaptyvioji spindulio reguliavimo sistema „Adaptive Driving Beam“ užtikrina geresnį matomumą tamsoje, tačiau neakina iš priekio važiuojančių vairuotojų.

DRIVER ASSISTANCE

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

Visureigyje „Jaguar F-PACE“ numatytos įvairios vairuotojui skirtos pagalbinės sistemos, padedančios ne tik orientuotis mieste, bet ir lengviau pastatyti automobilį, taip pat leidžiančios mėgautis vairavimu greitkeliuose. Šios sistemos padeda išvengti įtampos kelionių metu ir leidžia mėgautis vairavimu.

Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal naujojo Europos vairavimo ciklo metodiką (NEDC2), pasaulio mastu suderintą lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (WLTP) ir ES teisės aktų reikalavimus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekis ir degalų sąnaudos gali skirtis, priklausomai nuo sumontuotų ratų tipo ir papildomai užsakomos įrangos. NEDC2 rezultatai apskaičiuojami naudojant vyriausybės patvirtiną formulę ir WLTP rezultatus, kurie būtų buvę naudojami apskaičiuojant rezultatus pagal senąją NEDC metodiką. Gavus šiuos rezultatus, galima apskaičiuoti taikomus mokesčius.

Peržiūrėkite WLTP rezultatus. WLTP yra naujoji oficiali ES automobilių bandymų procedūra, leidžianti apskaičiuoti standartines lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį. Taikant šią metodiką, apskaičiuojamos degalų ir energijos sąnaudos, automobiliu su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas ir išmetamų teršalų kiekis. Jos paskirtis – padėti nustatyti vertes, artimas automobilio eksploatavimo realiomis sąlygomis vertėms. Transporto priemonių bandymams yra naudojama papildoma įranga, taikoma sudėtingesnė bandymo procedūra ir vairavimo sąlygos.

1 Priklauso nuo varos sistemos.
2 Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Apple CarPlay“. Su programa „Apple CarPlay“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
3 Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Android Auto“. Su programa „Android Auto“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.android.com/auto/.
4 Programėlė „Remote“ veikia naudojantis abonentinėmis paslaugomis, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Jaguar“ pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui. Programėlę „Remote“ reikia parsisiųsti iš „Apple App Store“ ar „Google Play Store“ internetinės parduotuvės.
5 Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Jaguar“ pardavėju.
6 Kai kuriose rinkose automobilyje turi būti įtaisytas saulės spindulius skaidantis priekinis stiklas. Navigacijos sistemos nurodymai ant priekinio stiklo pateikiami tik tada, kai automobilyje įdiegta sistema „Pivi Pro“.
7 Papildomai užsakoma įranga.
8 Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Apima vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Jaguar“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.
9 Nuotraukoje parodytas automobilių gamintojo „Jaguar“ atskirai parduodamas priedas „Click and Go“. Stalelis nepridedamas. Taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Išnaudoję 20 GB duomenų, iki mėnesio pabaigos naudositės lėtesniu interneto ryšiu ir apribotomis funkcijomis. Daugiau informacijos apie su šia funkcija susijusias sąžiningo naudojimosi taisykles pateikiama sistemos „InControl Pivi Pro“ sąlygose adresu www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Įrašų grojimo pradžios laikas priklauso nuo srautinės transliacijos paslaugų teikėjo ir vaizdinio turinio raiškos. Didelės raiškos vaizdo įrašų peržiūrai sunaudojama daugiau duomenų.
10 Skystosios medžiagos tūris yra pramonėje nustatytas standartinis parametras, matuojamas pripildant bagažo erdvę skysčiu. Tūris matuojamas iki lubų. Bagažinės įranga ir bendra bagažo erdvė skiriasi, priklausomai nuo modelio versijos bei pasirinkto atsarginio rato varianto.
11 Laisvalaikio raktas „Activity Key“ įkraunamas per maždaug dvi valandas ir neišsikrauna iki dešimties dienų.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijos (modelio ir varos sistemos) bei rinkos, arba, norint ją užsisakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.
Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.
Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Jaguar“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.

„Meridian“ yra registruotasis korporacijos „Meridian Audio Ltd.“ prekės ženklas.
„Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Production Ltd.“ prekės ženklai.
„Apple CarPlay“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas.
Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.
„Android Auto“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.
„NanoeTM“ yra korporacijos „Panasonic“ prekės ženklas."

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible