NAUJASIS MODELIS „JAGUAR F-PACE SVR“

NAUJASIS MODELIS „JAGUAR F-PACE SVR“

Susipažinkite su mūsų įspūdinguoju, išskirtinai veržliu miesto visureigiu, kuriame įtaisytas V8 variklis su mechanine pripūtimo sistema.
PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ

TECHNINĖS SAVYBĖS

MANEVRINGUMAS IR DINAMIKA

MANEVRINGUMAS IR DINAMIKA

Mūsų apdovanojimų pelniusių miesto visureigių seriją vainikuoja kaip niekad efektyvus, paslankus ir dinamiškas miesto visureigis F-PACE SVR.

MODELIO VERSIJOS „F-PACE SVR“ SPECIFIKACIJOS

Variklis

5,0 l darbinio tūrio


Modelio versijoje F-PACE SVR įtaisytas itin galingas „Jaguar“ 5,0 l darbinio tūrio V8 variklis su mechanine pripūtimo sistema.

DIDŽIAUSIOJI GALIA

550 (405) AG (kW)


550 AG (405 kW) variklis leis mėgautis kvapą gniaužiančiu važiavimu kiekvieną kartą.

DIDŽIAUSIASIS SUKIMO MOMENTAS

700 Nm (516 lb-ft)


F‑PACE SVR generuoja didesnį iki 700 Nm (516 lb-ft) sukimo momentą.

0–100 km/h

4,0 (3,8) sekundės


Dėl naujausių automobilyje įdiegtų technologijų, tokių kaip „Dynamic Launch“ sistema, visureigis F-PACE SVR nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 4 sekundes (3,8 sekundės).

DIZAINAS

IŠORĖ

IŠORĖ

Atnaujinto dizaino visureigyje F-PACE SVR įtaisytos didesnės oro įsiurbimo angos, taip pat vėdinimo angos ant variklio dangčio, priekiniuose sparnuose ir galiniame oro aptake. Tai leido padidinti prispaudžiamąją jėgą ir sumažinti aerodinaminį pasipriešinimą. Taigi naujasis modelis pasižymi didesniu efektyvumu ir geresniu valdymu.

PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ
DIDESNĖS ORO ĮSIURBIMO ANGOS

DIDESNĖS ORO ĮSIURBIMO ANGOS

Naujojo stiliaus priekinis buferis teikia automobilio išvaizdai sportiškumo, o didesnės oro įsiurbimo angos puikiai aušina V8 variklį su mechanine pripūtimo sistema. „Gloss Black“ stiliaus grotelės su unikalaus „Satin Grey“ stiliaus apvadu ir SVR logotipu puikiai papildo automobilio įvaizdį.
„PERFORMANCE“ STILIAUS SĖDYNĖS

„PERFORMANCE“ STILIAUS SĖDYNĖS

Pajuskite ryšį su savuoju F-PACE SVR visureigiu, vos įsitaisę ant patogių, minkšta „Windsor“ stiliaus oda ir dirbtine zomša ar pusiau anilino oda aptrauktų „Performance“ stiliaus sėdynių. Šildomos priekinės ir galinės sėdynės pažymėtos SVR logotipu ir išskirtiniu perforuotu raštu.
VAIRAS

VAIRAS

Oda aptrauktas SVR stiliaus vairas, apsiūtas unikalios „Flame Red“ ar „Light Lunar“ spalvos siūlėmis, su atramomis nykščiams ir SVR logotipu teikia automobiliui sportiškumo. 12,3 colio įstrižainės sąveikiajame vairuotojo ekrane, kuris taip pat naudojamas informacijos ir pramogų sistemai „Pivi Pro“ valdyti, galėsite peržiūrėti visą svarbiausią informaciją.

PAKETAS „SVR BLACK PACK“

STILIUS

Rinkitės papildomai užsakomą paketą „SVR Black Pack“ ir suteikite savojo F-PACE SVR visureigio išvaizdai dar daugiau dinamiškumo. Į paketą įeina „Gloss Black“ stiliaus apdailos elementai ir detalės – nuo grotelių apvado ir vėdinimo angų ant variklio dangčio iki „Jaguar“ logotipo ir F-PACE ženklelio.

SPALVA

„SV PREMIUM“ DAŽŲ PALETĖ

Norėdami suteikti daugiau individualumo ir išraiškingumo savajam „Jaguar“ visureigiui, galite rinktis itin žvilgius („Ultra Gloss“), matinius („Satin Matte“) ar „Special Effect“ tipo dažus iš „SV Premium“ dažų paletės.

SKAITYKITE DAUGIAU

PADALINYS „SPECIAL VEHICLE OPERATIONS“ (SVO)

PADALINYS „SPECIAL VEHICLE OPERATIONS“ (SVO)

Padalinys „Special Vehicle Operations“ pristato aukščiausios klasės „Jaguar“ automobilius – specialiuoju SV ženkleliu pažymėtus, riboto leidimo kolekcinius ir unikalaus dizaino modelius.
DAUGIAU INFORMACIJOS APIE MODELIO VERSIJĄ „SV“
MODELIO „JAGUAR F-PACE“ VERSIJOS

MODELIO „JAGUAR F-PACE“ VERSIJOS

Čia galite peržiūrėti visas modelio versijas.
PERŽIŪRĖKITE MODELIO VERSIJAS

Peržiūrėkite WLTP rezultatus
Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio, degalų sąnaudų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. Elektriniu režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

* Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Jaguar“ pardavėju.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos) ir rinkos, arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Jaguar“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.