JAGUAR F-PACE

GAUSIOS KOMPLEKTACIJOS DABAR 49 900 EUR

ATNAUJINTAS JAGUAR F-PACE

"Jaguar" dinamika ir stulbinantis dizainas kartu su „Jaguar F-Pace“ praktiškumu daro šį modelį išskirtinį. Dabar atnaujintas „Jaguar F-Pace“ už ypatingą kainą. Dar prabangesnis salonas - alkantara lubų apdaila, priekinio skydelio odiniai apmušalai ir dar geresnė vidinė garso izoliacija. Pasiūlymas galioja "Prestige" automobilių komplektacijoms.

Įkvėptas jau ikona tapusio F-TYPE modelio, naujasis „Jaguar“ kūrinys tobulai apjungia viską, ko galima tikėtis iš automobilio. Visada praktiškas ir saugus, malonus vairuoti. “Euro NCAP” saugumo bandymuose F-PACE buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.

Pajuskite „Jaguar“ kasdienio gyvenimo individualumą ir stilių- registruokitės į bandomąjį važiavimą.
Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui.

F-PACE SPECIALI KAINA: 49 900 EUR

SPECIALI MĖNESINĖ ĮMOKA: 474 EUR/MĖN.

NAUDA JUMS IKI: 17 000 EUR

REGISTRUOKITĖS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI

REGISTRUOKITĖS SUSITIKIMUI

JAGUAR F-PACE PRESTIGE

Pagrindinės modelio versijos PRESTIGE savybės:

 • 2 litrų dyzelinis variklis
 • 8 pavarų automatinė transmisija
 • 10 colių įstrižainės ekranas „Touch Pro“
 • Pagalbinė automobilio statymo priekiu ir galu sistema
 • Galinio vaizdo kamera
 • Grūdėto rašto oda aptrauktos sėdynės
 • Minkšta grūdėto rašto oda aptrauktas sportinis vairas
 • Šildomas vairas ir priekinis stiklas
 • Šildomos priekinės ir galinės sėdynės
 • Panoramins stoglangis
 • Ir daug kitos papildomos įrangos

„F-PACE“- tai aukščiausios kokybė, dizainas ir daugybė pažangių technologijų.

REGISTRUOKITĖS SUSITIKIMUI

Monthly payment

Dabar mėnesinė įmoka tik 474 EUR/MĖN.

Susisiekite su "Jaguar" komanda ir mes paruošimo geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį banko pasiūlymą. 

Specialius banko pasiūlymas:

 • Automobilio kaina 49 900 EUR;
 • 20 % pradine įmoka;
 • Sutarties terminas – 60 mėn.;
 • Likutinė vertė – 30 %;
 • Ridos apribojimas – 100 000 km.
3 METŲ PRIEŽIŪRA

3 METŲ PRIEŽIŪRA

Reguliari „Jaguar" automobilio priežiūra teikiama be jokių papildomų mokesčių**. Mūsų specialistai, sertifikuoti technikai jūsų automobilį prižiūrės ir rūpinsis juo trejus metus nuo pirmos registracijos datos (iki 100.000 km.). Mes padėsime išlaikyti jūsų automobilį puikios būklės ir optimalaus darbingumo.

VILNIUS : UAB INCHCAPE MOTORS

VILNIUS : UAB INCHCAPE MOTORS

ADRESAS:
Laisvės pr. 137
LT-06118 Vilnius

KONTAKTINĖ INFORMACIJA:
Telefono nr.: (8 5) 219 9464
vilnius@inchcape.lt

F-PACE boot

Modelio versija F-PACE išsiskiria itin erdvia, net 650 litrų talpos bagažine ir universaliai pritaikoma, užlenkiama, 40:20:40 santykiu perskirta galine sėdyne.

Atvykite į saloną ir įsitikinkite patys.

REGISTRUOKITĖS SUSITIKIMUI

F-PACE erdvė gale

ERDVĖ GALE 

Gale sėdintiems keleiviams garantuojama komfortiška erdvė. Kojų ir kelių zonos atitinkamai yra po 945mm ir 65mm, tad ant galinių sėdynių patogiai įsitaisys kiekvienas suaugęs ir, žinoma, vaikas. 

F-PACE - ALIUMINIO KĖBULO ARCHITEKTŪRA

LENGVA ALIUMININĖ KONSTRUKCIJA

Lengva aliumininė F-PACE automobilio konstrukcija yra tvirta ir patvari, todėl užtikrina puikią visų automobilyje važiuojančių asmenų apsaugą. Dėl mažesnės kėbulo masės padidėja automobilio efektyvumas, gerėja jo vairavimas ir stabdymas. Modelis F-PACE yra vienas iš lengviausių šios klasės automobilių.2 Jo masė beveik tobulai paskirstoma 50:50 santykiu2, taigi automobilis išsiskiria sportiniu ir nepriekaištingai tiksliu vairavimu.

2 Priklauso nuo modelio versijos ir variklio.

F-PACE - MECHANINĖ ARBA AUTOMATINĖ TRANSMISIJA

MECHANINĖ ARBA AUTOMATINĖ TRANSMISIJA

Modelyje F-PACE įrengiama 8 pavarų automatinė transmisija ir modelio versijoje F-PACE SVR įrengiama 8 pavarų automatinė transmisija „Quickshift“ itin jautriai reaguoja į vairuotojo veiksmus, sklandžiai ir efektyviai perjungdamos pavaras. Šios transmisijos greitai perjungia pavaras, todėl lengvai įsibėgėsite ir aplenksite kitas transporto priemones. Pavaras taip pat galite perjungti rankomis, naudodami ant vairo esančias pavarų perjungimo svirteles. 6 pavarų mechaninė transmisija3 užtikrina greitą ir sklandų pavarų perjungimą. Dėl šios lengvos ir itin pažangios transmisijos modelis F-PACE pasižymi nepakartojamu našumu.

3 Galima rinktis tik esant 2,0 l darbinio tūrio 163 AG 4 cilindrų dyzeliniam varikliui (priklauso nuo konkrečios rinkos).

INCONTROL TOUCH

10 COLIŲ ĮSTRIŽAINĖS EKRANAS „TOUCH PRO“1

VISŲ MODELIO „F-PACE“ VERSIJŲ STANDARTINĖS ĮRANGOS DALIS

Naujos kartos sistemos „Touch Pro“ techninė ir programinė įranga užtikrina dar geresnį modelio F-PACE ryšį su aplinkiniu pasauliu ir aukštesnį pramogų technologijų lygį.

 • Paprastais pirštų judesiais valdomo 10 colių įstrižainės jutiklinio ekrano pradinis langas pritaikomas pagal asmeninius poreikius
 • Valdymo prietaisų skydelis su 5 colių įstrižainės centriniu TFT ekranu2
 • Garso sistema „Jaguar“2
 • AM, FM radijo imtuvas, „Bluetooth®“ ryšys ir 2 USB prievadai
INCONTROL TOUCH PRO

DVIGUBO VAIZDO TECHNOLOGIJA3

Dvigubo vaizdo technologija leidžia priekyje važiuojančiam keleiviui ir vairuotojui peržiūrėti skirtingą informaciją tame pačiame 10 colių įstrižainės jutikliniame ekrane. Pavyzdžiui, keleivis gali žiūrėti filmą (klausydamas garso belaidėmis ausinėmis), o vairuotojas – naudotis navigacijos sistema.

IŠ PRIGIMTIES SPORTINIS AUTOMOBILIS

F-PACE yra galingas miesto visureigis, pasižymintis sportinio automobilio savybėmis. Nuo veržlių variklio dangčio linijų iki išraiškingo kėbulo galo – kiekviena šio modelio detalė spinduliuoja veržlumą ir nepalieka abejingų. O dabar galite mėgautis padalinio „Special Vehicle Operations“ (SVO) surinkta modelio versija F-PACE. Geresnės aerodinaminės miesto visureigio F-PACE savybės, pavyzdžiui, naujo dizaino priekinis buferis ir vėdinimo angos ant variklio dangčio, leidžia pajusti neįtikėtiną jo galią.

REGISTRUOKITĖS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI

REGISTRUOKITĖS SUSITIKIMUI

Inchcape Lizingas pasiūlymą teikia SIA „UniCredit Leasing“ Lietuvos filialas. Automobilio kaina 49 900 EUR su PVM. Apskaičiuojama įsigyjant automobilį išperkamąja nuoma su 20% (9980 EUR) pradine įmoka, finansuojama suma – 39 920 EUR, sutarties terminas – 60 mėn. Likutinė vertė – 30 %, ridos apribojimas – 100 000 km. Mėnesio įmoka – 473,98 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 2,50 % (kai kintanti metinė bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR – 0,00%, palūkanų marža – 2,50 %). Sutarties sudarymo mokestis – 1,5%, bendra sumokama suma –44 058,15 EUR, BVKKMN – 2,89%. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible