NAUJASIS ĮKRAUNAMASIS HIBRIDINIS MIESTO VISUREIGIS „JAGUAR F-PACE“

NAUJASIS ĮKRAUNAMASIS HIBRIDINIS MIESTO VISUREIGIS „JAGUAR F-PACE“

Įspūdingas įkraunamiesiems hibridiniams automobiliams būdingos degalų ekonomijos ir „Jaguar“ automobiliams būdingų techninių savybių derinys.

ĮKRAUNAMOJO HIBRIDINIO MIESTO VISUREIGIO „F-PACE“ VIEN ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

Naujasis įkraunamasis miesto visureigis F-PACE ne tik padeda sumažinti išlaidas degalams, bet ir neteršia aplinkos važiuojant elektriniu (EV) režimu.

ĮKRAUNAMOJO HIBRIDINIO MIESTO VISUREIGIO „F-PACE“ SPECIFIKACIJOS

ĮKROVIMO NUO 0 IKI 80 % TRUKMĖ

30 minučių*


Įkrauti hibridinį visureigį F-PACE išties patogu – tai visada galėsite padaryti ir būdami kelyje.

DEGALŲ SĄNAUDOS

2,4 l/100 km


Su degalus efektyviai naudojančiu įkraunamuoju hibridiniu visureigiu F-PACE galėsite mėgautis kiekviena kelione.

IŠMETAMŲ TERŠALŲ KIEKIS

54 g/km


Įkraunamasis hibridinis visureigis F-PACE į aplinką išmeta mažesnį CO2 kiekį.

ELEKTRINIU REŽIMU NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

59 km†‡


Elektrinis (EV) režimas yra puikiai pritaikytas trumpoms kelionėms.

APDOVANOJIMŲ PELNĘS DIZAINAS IR HIBRIDINĖ TECHNOLOGIJA

Visureigis F-PACE yra vienas iš keleto automobilių, pelniusių tiek Pasaulio metų automobilio, tiek Pasaulio metų automobilio dizaino apdovanojimą. Naujasis įkraunamasis hibridinis automobilis „Jaguar F-PACE“ įkūnija mūsų pažangiojo dizaino ir modernios prabangos viziją.

KODĖL TURĖČIAU RINKTIS ĮKRAUNAMĄJĮ HIBRIDINĮ VISUREIGĮ „F-PACE“?

PAPRASTA ĮKRAUTI

PAPRASTA ĮKRAUTI

Automobilį patogiai įkrausite tiek pasiekę kelionės tikslą, tiek kelyje
  • Automobilis gali būti prijungiamas prie namuose įrengto įkroviklio
  • Automobilis gali būti prijungiamas prie viešųjų ir nuolatinės srovės sparčiojo įkrovimo stotelių*
GERESNIS DEGALŲ NAUDOJIMO EFEKTYVUMAS

GERESNIS DEGALŲ NAUDOJIMO EFEKTYVUMAS

Įkraunamajame hibridiniame automobilyje „Jaguar F-PACE“ yra įrengta baterija ir benzininis variklis, taigi užtikrinamas optimalus degalų naudojimo efektyvumas
  • Elektrinis režimas leidžia sumažinti bendras degalų sąnaudas
MAŽESNIS IŠMETAMŲ TERŠALŲ KIEKIS

MAŽESNIS IŠMETAMŲ TERŠALŲ KIEKIS

Įkraunamasis hibridinis visureigis F-PACE į aplinką išmeta itin mažą kiekį CO2, o važiuojant elektriniu (EV) režimu, visiškai neteršia aplinkos
  • Mažesnis į aplinką išmetamo CO2 kiekis
  • Galėsite mokėti mažesnius mokesčius ir taikyti mažesnį akcizo tarifą

NENUSTOKITE TYRINĖTI

„JAGUAR“ ELEKTRINIAI AUTOMOBILIAI

„JAGUAR“ ELEKTRINIAI AUTOMOBILIAI

Paprastai ir patogiai įkraunami automobiliai, užtikrinantys pastebimai mažesnes sąnaudas ir tvarų važiavimą. „Jaguar“ elektriniai automobiliai laukia jūsų.
RENKATĖS JŪS

RENKATĖS JŪS

Dinamiškas, rafinuotas, galingas. Susipažinkite su savojo įkraunamojo hibridinio visureigio F-PACE savybėmis.
PASIRINKITE NORIMĄ MODELĮ

*Naudojant 32 kW nuolatinės srovės spartųjį įkroviklį.


Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal naujojo Europos vairavimo ciklo metodiką (NEDC2), pasaulio mastu suderintą lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (WLTP) ir ES teisės aktų reikalavimus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekis ir degalų sąnaudos gali skirtis, priklausomai nuo sumontuotų ratų tipo ir papildomai užsakomos įrangos. NEDC2 rezultatai apskaičiuojami naudojant vyriausybės patvirtiną formulę ir WLTP rezultatus, kurie būtų buvę naudojami apskaičiuojant rezultatus pagal senąją NEDC metodiką. Gavus šiuos rezultatus, galima apskaičiuoti taikomus mokesčius.

Peržiūrėkite WLTP rezultatus. WLTP yra naujoji oficiali ES bandymų metodika, padedanti apskaičiuoti standartines lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį. Taikant šią metodiką, apskaičiuojamos degalų ir energijos sąnaudos, automobiliu su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas ir išmetamų teršalų kiekis. Jos paskirtis – padėti nustatyti vertes, artimas automobilio eksploatavimo realiomis sąlygomis vertėms. Transporto priemonių bandymams yra naudojama papildoma įranga, taikoma sudėtingesnė bandymo procedūra ir vairavimo sąlygos.


Oficialiai nustatytos F-PACE modelio versijų (išskyrus PHEV) degalų sąnaudos, I/100km (mpg): Bendrosios 5,2–8,9 (54,3–31,7). Pagal NEDC2 metodiką nustatytas išmetamo CO2 kiekis 137–202 g/km. PHEV degalų sąnaudos, l/100 km (mpg): Bendrosios 2,4 (117,7). Pagal NEDC2 metodiką nustatytas išmetamo CO2 kiekis 54 g/km. EV režimo rezultatai nustatyti važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu. Vien elektra nuvažiuojamas atstumas gali skirtis, priklausomai nuo automobilio ir baterijos būklės, realaus maršruto, aplinkos sąlygų ir vairavimo stiliaus. Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių gamintojo atliktų bandymų pagal ES teisės aktus rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio, degalų, elektros energijos sąnaudų ir vien elektra nuvažiuojamo atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova ir pasirinkti priedai.