SAUGUMAS IR PRAKTIŠKUMAS

Technologiškai pažangus ir neprilygstamai praktiškas. Naujasis F-PACE puikiai papildys Jūsų aktyvų gyvenimo būdą.

Saugumas ir praktiškumas

Sukūrėme F-PACE Jums - paruošėme erdvę Jūsų artimiesiems ir kiekvienam gyvenimo atvejui. Tai praktiškiausias kada nors sukurtas Jaguar automobilis. Kartu tai ir sportinis automobilis, skirtas aktyviam gyvenimui be kompromisų. Unversalus ir ergonomiškas salonas gali būti pritaikytas pagal kiekvieno asmeninius poreikius. 

REGISTRUOKITĖS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI

UŽSISAKYTI KATALOGĄ

ERDVUS IR PRAKTIŠKAS

F-PACE bagažo tūris nulenkus galines, 40:20:40 santykiu dalomas, sėdynes siekia net 1,740 litrų. 

F-PACE - ACTIVITY KEY

ACTIVITY KEY*

Activity Key tai unikali technologija ir inovatyvus sprendimas - tiksliai atspindintis F-PACE koncepciją orientuotą į aktyvų gyvenimo būdą. Išorės poveikiui, įskaitant vandenį, atspari apyrankė - automobilio raktelis. Nepamesite ir visada turėsite su savim, net jei keliausite nardyti ar slidinėti. 

*Standartinė F-PACE First Edition įranga.

F-PACE BEKONTAKTĖ ATIDARYMO SISTEMA

BEKONTAKTĖ ATIDARYMO SISTEMA*

Jei Jūsų rankos užimtos daiktais, kuriuos norite sutalpinti į erdvią F-PACE bagažinę, - ne bėda. Prieikite ir mostelkite koja po galiniu bamperiu. Jei su savimi turite automobilio pultelį, bagažo dangtis atsidarys pats.

*Standartinė įranga F-PACE First Edition versijoje

F-PACE DVIGUBA BAGAŽINĖS DANGA

DVIGUBA BAGAŽINĖS DANGA

F-PACE bagažo skyriaus įdėklas yra dvipusis - įprastoms sąlygoms puikiai tinka praktiškas veliūrinis paviršius. Tačiau jei reikia vežti kažką nešvaraus, tiesiog apverskite įdėklą ir pasinaudokite vandeniui atspariu kitos pusės paviršiumi.

VISO DYDŽIO ATSARGINIS RATAS

VISO DYDŽIO ATSARGINIS RATAS

F-PACE automobilyje gali būti numatomas viso dydžio atsarginis ratas, derantis prie Jūsų pasirinktų lengvojo lydinio ratlankių. Pasirinkus šį variantą, bagažinės grindys yra įtaisomos aukščiau, taigi sumažėja bagažo erdvė. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Jaguar“ pardavėją. Nuo Jūsų pasirinkimo gali priklausyti kai kurių funkcijų ir priedų suderinamumas.

STANDARTINĖS VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS FUNKCIJOS

PAPILDOMAI UŽSAKOMI PAKETAI

Rinkitės iš įvairių paketų ir džiaukitės malonesniu vairavimu.


PAKETAS „PARK PACK“

PAKETAS „DRIVE PACK“

PAKETAS „DRIVER ASSIST PACK“

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

1 Bagažinės įranga ir bendra bagažo erdvė skiriasi, priklausomai nuo modelio versijos bei pasirinkto atsarginio rato varianto. Dėl išsamios informacijos kreipkitės į savo vietos „Jaguar“ atstovą.
2 Papildomai užsakoma funkcija.
3 Papildomai užsakoma funkcija. Negalima rinktis modelio versijai F-PACE SVR.
4 Priklauso nuo konkrečios rinkos.
5 Tik su automatine transmisija. Galima naudoti tik pasirinkus papildomai užsakomus automatiškai temdomus ir elektra užlenkiamus šoninio vaizdo veidrodėlius. Priklauso nuo konkrečios rinkos.
6 Šią įrangą galima rinktis neužsakant kitos papildomos įrangos. Galima naudoti tik pasirinkus papildomai užsakomus automatiškai temdomus ir elektra užlenkiamus šoninio vaizdo veidrodėlius.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible