AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

Modelyje F-PACE įdiegta itin daug sistemų, gerinančių vairavimo patirtį ir užtikrinančių visų automobilyje esančių asmenų saugumą.

„JAGUAR“ INOVACIJOS

Pažangioji informacijos ir pramogų sistema „Touch Pro“ yra modelio F-PACE standartinės įrangos dalis. Greitai reaguojančios, intuityvios ir nepastebimai integruotos automobilių gamintojo „Jaguar“ technologijos pažangiai gerina vairavimo patirtį.

REGISTRUOKITĖS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI

UŽSISAKYTI KATALOGĄ

INCONTROL TOUCH

10 COLIŲ ĮSTRIŽAINĖS EKRANAS „TOUCH PRO“1

VISŲ MODELIO „F-PACE“ VERSIJŲ STANDARTINĖS ĮRANGOS DALIS

Naujos kartos sistemos „Touch Pro“ techninė ir programinė įranga užtikrina dar geresnį modelio F-PACE ryšį su aplinkiniu pasauliu ir aukštesnį pramogų technologijų lygį.

  • Paprastais pirštų judesiais valdomo 10 colių įstrižainės jutiklinio ekrano pradinis langas pritaikomas pagal asmeninius poreikius
  • Valdymo prietaisų skydelis su 5 colių įstrižainės centriniu TFT ekranu2
  • Garso sistema „Jaguar“2
  • AM, FM radijo imtuvas, „Bluetooth®“ ryšys ir 2 USB prievadai
INCONTROL TOUCH PRO

DVIGUBO VAIZDO TECHNOLOGIJA3

Dvigubo vaizdo technologija leidžia priekyje važiuojančiam keleiviui ir vairuotojui peržiūrėti skirtingą informaciją tame pačiame 10 colių įstrižainės jutikliniame ekrane. Pavyzdžiui, keleivis gali žiūrėti filmą (klausydamas garso belaidėmis ausinėmis), o vairuotojas – naudotis navigacijos sistema.

PAPILDOMOS SISTEMOS „INCONTROL“ TECHNOLOGIJOS

INCONTROL APPS

PROGRAMĖLIŲ PAKETAS „INCONTROL APPS“1

Programėlių paketas „InControl Apps“ leidžia sujungti išmanųjį telefoną su automobilyje įtaisytu jutikliniu ekranu, taigi saugiai naudositės interneto ir mobiliuoju ryšiu, neišlipę iš automobilio. Saugiai ir patogiai valdykite automobiliui pritaikytas suderinamas programėles, pavyzdžiui, „Spotify“ ir „Tile“, automobilio jutikliniame ekrane.

PROTECT

PROGRAMĖLĖ „PROTECT“1

Programėlė „Protect“ leidžia naudotis tokiomis funkcijomis, kaip pagalbos skambučio ir pagalbos funkcija „Jaguar Optimised Assistance“, bei išmaniesiems telefonams skirta programėle „Remote Essentials“, kuri pateikia informaciją apie automobilį ir leidžia jį valdyti nuotoliniu būdu. Tikrinkite esamą degalų lygį ir galimą nuvažiuoti atstumą, durelių, langų ir užraktų padėtį. Raskite paskutinę vietą, kurioje palikote savo automobilį, ir pasiekite ją su išsamiais navigacijos sistemos nurodymais. Su šia programėle taip pat galite fiksuoti automobiliu nuvažiuojamus atstumus.

CONNECT PRO

PAKETAS „CONNECT PRO“4

Siekiant išplėsti sistemos „Touch Pro“ galimybes, naudotojams siūlomas papildomai užsakomas paketas „Connect Pro“, kurį sudaro programėlių paketas „InControl Apps“, išmaniesiems telefonams skirta programėlė „Remote Premium“, mobilioji saitvietė ir paslauga „Pro Services“, įskaitant realiuoju laiku pateikiamą informaciją. Sinchronizuokite pamėgtus maršrutus „Touch Pro“ navigacijos sistemoje, išmaniajame telefone įdiegtoje maršrutų planavimo programėlėje „Route Planner“ ir interneto svetainėje „Route Planner“.

SECURE TRACKER

SEKIKLIS „SECURE TRACKER“1

Sekiklis „Secure Tracker“ leidžia sekti pavogtą automobilį ir siunčia pranešimus į Jūsų išmanųjį telefoną bei „InControl Secure“ stebėjimo centrui.

TRAFFIC SIGN RECOGNITION AND ADAPTIVE SPEED LIMITER

KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA IR ADAPTYVUSIS GREIČIO RIBOTUVAS5

Kelio ženklų atpažinimo sistema pateikia svarbią informaciją ir padeda išlikti budriems kelyje, gerai matomame ekrane rodydama greičio apribojimus ir draudimus lenkti. Adaptyvusis greičio ribotuvas veikia kartu su kelio ženklų atpažinimo ir pastovaus greičio palaikymo sistema, atitinkamai reguliuodamas automobilio važiavimo greitį.

PROJEKCINIS EKRANAS

PROJEKCINIS EKRANAS ANT PRIEKINIO STIKLO

Papildomai užsakomame projekciniame ekrane ant priekinio stiklo (HUD)6 pateikiama svarbiausia informacija apie automobilį, įskaitant važiavimo greitį, įjungtą pavarą ir navigacijos sistemos nurodymus. Projekcinis ekranas pasižymi itin ryškių spalvų didelės skiriamosios gebos grafika, taigi galima lengvai peržiūrėti visus vairuotojui svarbius duomenis ir informaciją.

Meridian Audio

„MERIDIAN™“ GARSO SISTEMA

Nesvarbu, kokio stiliaus muzikos klausotės, gamintojo „Meridian“ garso sistemos ir pažangūs skaitmeninių signalų apdorojimo algoritmai užtikrina itin aukštos kokybės garsą, kuris skamba taip, kaip sumanė atlikėjas. Rinkitės iš papildomai užsakomų „Meridian™“ garso sistemų: 380 W galingumo garso sistemos7 su 10 garsiakalbių ir žemųjų dažnių garsiakalbiu arba 825 W galingumo erdvinio garso sistemos6 su 16 garsiakalbių ir žemųjų dažnių garsiakalbiu.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible