VERŽLI DINAMIKA

Atraskite jaudinančia F-PACE galimybes - nepaprastai tikslus valdymas ir pažangiausios technologijos, pritaikytos kuriant variklius ir važiuoklės sistemas.

VERŽLI DINAMIKA

F-PACE stebina ne tik savo išvaizda. Naujos kartos Jaguar pasižymi unikaliu pažangiausių technologijų deriniu - naujos kartos variklių gama ir inovatyvia lengvasvore kėbulo architektūra (Jaguar’s Lightweight Aluminium Architecture). Kiekvienoje kelionėje Jūs galėsite mėgautis nepaprastai sportišku valdymu.

REGISTRUOKITĖS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI

UŽSISAKYTI KATALOGĄ

Visapusiška galia

F-PACE galite rinktis galiniais (RWD)* arba visais varančiais ratais. Kiekviena iš versijų sužadina autentišką Jaguar galios pojūtį ir leidžia mėgautis bekompromisiu valdymu.
* Versija galima ne visose šalyse. 

VARIKLIAI

F-PACE versijos galimos su ištobulintais ir ypač efektyviais benzininiais arba dyzeliniais varikliais. Gamoje galite rinktis ir visiškai naujos kartos Ingenium dyzelinius variklius. Kiekvienas variklis pasižymi dinamiškumu ir Jaguar būdingu sportiškumu. Kartu su pažangiomis elektroninėmis sistemomis, šie varikliai yra ir optimaliai ekonomiški. Modeliuose montuojama Stop/Start technologija* ir išmanioji stabdžių regeneracinė sistema, kuri kinetinę stabdymo energiją paverčia elektra, naudojama visose automobilio skaitmeninėse sistemose. 

*Galima ne visose šalyse.

„INGENIUM“ VARIKLIŲ LINIJA

„INGENIUM“ VARIKLIŲ LINIJA

„Ingenium“ – tai automobilių gamintojo „Jaguar Land Rover“ suprojektuoti varikliai, užtikrinantys neprilygstamą našumą, rafinuotumą ir ekonomiją. Pažangiosiomis technologijomis pagrįsti aliumininiai „Ingenium“ varikliai pasižymi įspūdinga galia ir neįtikėtina degalų ekonomija.

F-PACE - įkvėptas F-TYPE

„INGENIUM“ DYZELINIS VARIKLIS

Modeliui F-PACE yra pritaikyti trijų tipų dyzeliniai varikliai, pagrįsti „Ingenium“ technologija. Šiuose mažos trinties aliumininiuose varikliuose įrengti standūs cilindrų blokai ir dvigubi balansiniai velenai, užtikrinantys itin mažą vibracijos lygį ir sklandų variklio veikimą kiekvieną dieną. Visi varikliai turi paleidimo (išjungimo) funkciją „Stop/Start“1 ir išmaniąją regeneracinio įkrovimo sistemą, kurioje kaupiama ir akumuliatoriui įkrauti naudojama stabdymo metu išgauta kinetinė energija, taigi yra užtikrinamas aukščiausias degalų ekonomijos lygis, ypač važiuojant mieste.

1 Priklauso nuo konkrečios rinkos.

važiuoklė ir pakaba

F-PACE važiuoklės ir pakabos derinys tobulai subalansuoja SUV komfortą ir tikslų sportinio automobilio valdymą.

F-PACE - ALIUMINIO KĖBULO ARCHITEKTŪRA

LENGVA ALIUMININĖ KONSTRUKCIJA

Lengva aliumininė F-PACE automobilio konstrukcija yra tvirta ir patvari, todėl užtikrina puikią visų automobilyje važiuojančių asmenų apsaugą. Dėl mažesnės kėbulo masės padidėja automobilio efektyvumas, gerėja jo vairavimas ir stabdymas. Modelis F-PACE yra vienas iš lengviausių šios klasės automobilių.2 Jo masė beveik tobulai paskirstoma 50:50 santykiu2, taigi automobilis išsiskiria sportiniu ir nepriekaištingai tiksliu vairavimu.

2 Priklauso nuo modelio versijos ir variklio.

F-PACE - MECHANINĖ ARBA AUTOMATINĖ TRANSMISIJA

MECHANINĖ ARBA AUTOMATINĖ TRANSMISIJA

Modelyje F-PACE įrengiama 8 pavarų automatinė transmisija ir modelio versijoje F-PACE SVR įrengiama 8 pavarų automatinė transmisija „Quickshift“ itin jautriai reaguoja į vairuotojo veiksmus, sklandžiai ir efektyviai perjungdamos pavaras. Šios transmisijos greitai perjungia pavaras, todėl lengvai įsibėgėsite ir aplenksite kitas transporto priemones. Pavaras taip pat galite perjungti rankomis, naudodami ant vairo esančias pavarų perjungimo svirteles. 6 pavarų mechaninė transmisija3 užtikrina greitą ir sklandų pavarų perjungimą. Dėl šios lengvos ir itin pažangios transmisijos modelis F-PACE pasižymi nepakartojamu našumu.

3 Galima rinktis tik esant 2,0 l darbinio tūrio 163 AG 4 cilindrų dyzeliniam varikliui (priklauso nuo konkrečios rinkos).

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL AND ADAPTIVE SURFACE RESPONSE

SISTEMOS „ALL SURFACE PROGRESS CONTROL“ IR „ADAPTIVE SURFACE RESPONSE“

Sistema „All Surface Progress Control“ (ASPC)4 yra pastovaus nedidelio greičio kontrolės sistema, padedanti optimaliai valdyti automobilį esant prastam sukibimui. Modelio versijose su visais varančiaisiais ratais ir adaptyviosios dinamikos sistema įrengiama papildomai užsakoma sistema „Adaptive Surface Response“ (AdSR) atpažįsta skirtingus paviršius ir atitinkamai sureguliuoja variklį bei stabdžius.

Šiame puslapyje pateiktoje filmuotoje medžiagoje pavaizduoti automobiliai gali būti be naujausių atnaujinimų ir patobulinimų. Dėl naujausių specifikacijų kreipkitės į savo vietos „Jaguar“ atstovą.

JAGUARDRIVE CONTROL

KONTROLĖS SISTEMA „JAGUARDRIVE CONTROL“

Unikali kontrolės sistema „JaguarDrive Control“ užtikrina greitesnį pavarų perjungimą ir sportinį važiavimą dinaminiu režimu („Dynamic Mode“). Pasirinkus ekonomišką režimą („Eco Mode“), aukštesnės pavaros perjungiamos anksčiau, taigi padidėja degalų naudojimo efektyvumas. Važiuojant įjungus slidžių paviršių režimą („Rain Ice Snow Mode“), kai padangų sukibimas su keliu yra prastas, pavaros perjungiamos atsargiau. Su šia sistema išnaudosite visas modelio F-PACE dinamikos galimybes ir maksimaliai pagerinsite degalų ekonomiją.

Šiame puslapyje pateiktoje filmuotoje medžiagoje pavaizduoti automobiliai gali būti be naujausių atnaujinimų ir patobulinimų. Dėl naujausių specifikacijų kreipkitės į savo vietos „Jaguar“ atstovą.

TORQUE VECTORING BY BRAKING

SUKIMO MOMENTO PASKIRSTYMO SISTEMA

Sukimo momento paskirstymo sistema „Torque Vectoring by Braking“ užtikrina kontroliuojamą nepriklausomą priekinių bei galinių vidinės pusės ratų stabdymą ir taip didina stabilumą net itin staigiuose posūkiuose, padeda išlaikyti kontrolę ir leidžia mėgautis sportiniam automobiliui prilygstančiu paslankumu, suteikdama daugiau pasitikėjimo savimi.

ELECTRIC POWER ASSISTED STEERING

ELEKTRINIS VAIRO STIPRINTUVAS

Elektrinis vairo stiprintuvas (EPAS) garantuoja išskirtinį reagavimą į vairuotojo veiksmus ir kontrolę. Jis veikia, kai to reikia, taigi taupo energiją tiems atvejams, kai ji išties reikalinga. Be to, jis taip pat taupo degalus. Pažangi kompiuterinė EPAS valdymo programa reguliuoja vairo stiprintuvo veikimą pagal konkrečią situaciją ir taip suteikia daugiau pagalbos manevruojant nedideliu greičiu ir leidžia mėgautis didesne kontrole važiuojant didesniu greičiu.

ADAPTIVE DYNAMICS

ADAPTYVIOJI DINAMIKOS SISTEMA

Nesvarbu, ar bėgėjatės autostradoje, važiuojate vingiuotu užmiesčio keliu ar manevruojate judriose miesto gatvėse – adaptyvioji dinamikos sistema5 reguliuoja automobilio įrangos veikimą pagal konkrečias sąlygas ir Jūsų vairavimo stilių. Sistema nuolat reguliuoja amortizatorius ir taip užtikrina optimalią pusiausvyrą tarp malonaus vairavimo ir patogumo.

CONFIGURABLE DYNAMICS

KONFIGŪRUOJAMOS DINAMIKOS SISTEMA

Papildomai užsakoma konfigūruojamos dinamikos sistema6, kurią įkvėpė sportinis modelis F-TYPE, leidžia reguliuoti automobilio dinamiką ir pagal asmeninius poreikius pritaikyti automobilio droselinės sklendės darbą, pavarų perjungimo taškus bei vairo sistemos nuostatas. Sistema įjungiama, kai sistemos „JaguarDrive Control“ meniu pasirenkamas dinaminis režimas („Dynamic Mode“). Dinaminis režimas pažadina modelio F-PACE sportinę pusę, padidindamas greičio pedalo, vairo jautrumą ir perjungdamas pavaras greičiau bei esant didesniam variklio veikimo greičiui.

1 Priklauso nuo konkrečios rinkos.
2 Priklauso nuo modelio versijos ir variklio.
3 Galima rinktis tik esant 2,0 l darbinio tūrio 163 AG 4 cilindrų dyzeliniam varikliui (priklauso nuo konkrečios rinkos).
4 Tik su automatine transmisija.
5 Standartinės įrangos dalis modelio versijose F-PACE S ir SVR, negalima rinktis esant 2,0 l darbinio tūrio 163 AG 4 cilindrų dyzeliniam varikliui.
6 Tik su automatine transmisija. Standartinės įrangos dalis modelio versijose F-PACE S ir SVR, negalima rinktis esant 2,0 l darbinio tūrio 163 AG 4 cilindrų dyzeliniam varikliui.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible