ATRODO AGRESYVUS? SUTRAMDYKITE JĮ

VISŲ LAIKŲ GERIAUSI PASIŪLYMAI. NAUDA JUMS NUO 7.000 IKI 19.000 EUR

F-TYPE

ABSOLIUTUS VAIRAVIMO MALONUMAS

F-TYPE salonas

F-TYPE salonas per preciziškai apgalvotą vairuotojo posto architektūrą, paprastus kontrolės prietaisus ir aiškius intstrumentus perteikia funkcionalios ergonomikos ir sportiško stiliaus kombinaciją. Tai sukurta, suteikiant pirmenybę vairuotojui ir galimybę individualiai išraiškai, pasinaudojant plačiu salono spalvų ir medžiagų pasirinkimu.

Salono stilius

Į vienumą su automobiliu, vairu ir keliu susijungiate nuo momento, kai paspaudžiamas F-TYPE užvedimo mygtukas ir atgyja suriaumojęs variklis.
Salono architektūra sukurta, užtikrinant optimalų apžvalgumą ir minimalų blaškymą. Jo 1+1 konfigūracija derinasi prie vairuotojo, sėdinčio giliai, F-TYPE širdyje – visai šalia jo svorio centro.

Prietaisai orientuoti į vairuotoją

Prietaisų skydelis yra paprastas, aiškus ir lengvai perskaitomas. Jį sudaro du dideli, analoginiai ciferblatai – būtinas sprendimas sportiniame automobilyje. Vardan kontrolės patogumo trijų stipinų vairo ratas leidžia atlikti pagrindines funkcijas. Už vairo rato įrengtos svirtelės leidžia pasirinkti pavaras, jas nuosekliai jungiant pirštų paspaudimais ir neatitraukiant rankų nuo vairo. Dar didesniam patogumui centrinėje konsolėje esantis valdiklis Jaguar SportShift Selector leidžia pasirinkti pilnai automatinį režimą. O sportiškas režimas leidžia visiškai rankinį pavarų jungimo režimą. Pastūmus svirtį pirmyn, nuosekliai įjungiama žemesnė pavara. Patraukus atgal – jungiama aukštesnioji. 8 colių skersmens F-TYPE jutiklinis ekranas leidžia intuityviai valdyti daugybę funkcijų, įskaitant navigaciją, informacinę- pramoginę sistemą ir, priklausomai nuo specifikacijos, Dynamic-i sistemą.

PERSONALIzavimas

F-TYPE yra esminis britiškas Jaguar charakteris, bet jo unikali asmenybė priklauso nuo jūsų. Pasirinkdami sukursite automobilį, kurį mylėsite. Suformuokite jūsų asmeninį salono stilių, pasirenkant iš penkių skirtingų sėdynių versijų ir nurodant medžiagų bei spalvų derinius. Išskirtinė Jaguar stiliaus paketų kolekcija, aksesuarai ir papildoma įranga jūsų F-TYPE pavers tikra asmenybe – jūsų idealiu sportišku automobiliu – jūsų tobulu F-TYPE.

išmani vėdinimo sistema

Prietaisų skydelio dizainas užtikrina matomumą ir minimalų blaškymą. Niekas neturi užstoti vaizdo į kelią. Išmani vėdinimo sistema, pažangios klimato kontrolės sistemos dalis, dvi centrines vėdinimo angas slepia centrinės konsolėės viršuje. Esant reikalui, angos automatiškai atsidaro, užtikrindamos efektyvų salono vėdinimą.

konfigūruojamas apšvietimas

Paspauskite  Start mygtuką ir F-TYPE atgis, nušvisdamas nuo konsolės sklindančiomis šviesos kaskadomis. Konfigūruojamas apšvietimas, standartinė F-TYPE S, F-TYPE V8 S ir F-TYPE R įranga, prideda dar daugiau personalizavimo galimybių. Siūlomas fosforinės mėlynos, baltos, koralinės arba raudonos spalvos apšvietimas, kurį galima derinti prie savo stiliaus arba arba nuotaikos. Pasirinkite dinaminį režimą ir durų rankenėlės, centrinė konsolė ir prietaisų skydelis nušvis raudona spalva.

Erdvės prabanga

F-TYPE Coupé modeliai siūlo universalios krovinių erdvės naudingumą ir praktiškumą. 407 litrų talpa yra pakankamai erdvi, kad galėtų suteikti prieglobstį pilnam bagažo reikmenų komplektui. Vardan didesnio patogumo papildomai siūloma elektrinė sistema, leidžianti bagažinės dangtį pakelti arba uždaryti mygtuko paspaudimu.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible