ATRODO AGRESYVUS? SUTRAMDYKITE JĮ

VISŲ LAIKŲ GERIAUSI PASIŪLYMAI. NAUDA JUMS NUO 7.000 IKI 19.000 EUR

F-TYPE

ABSOLIUTUS VAIRAVIMO MALONUMAS

F-TYPE išorė

Sukurtas dinamikai ir greičiui, skirtas traukti žvilgsnius, F-TYPE kėbulas yra raumeningas ir kartu jausmingas. Jo lengva ir tvirta aliuminio konstrukcija užtikrina judrumą, tobulos proporcijos leidžia precizišką valdymą ir stabilumą posūkiuose.

Galingas F-TYPE kėbulas ir dailios proporcijos atskleidžia jo kilmę, naujausią iš Jaguar didelės galios sportiškų automobilių linijos. Iš dalies jis yra sukurtas paties vėjo ir suformuotas, pasitelkiant pažangiausias Jaguar aerodinaminio modeliavimo technologijas. Aerodinamika yra nepastebimai integruota į kėbulą, siekiant sumažinti kėlimo jėgą ir puikų stabilumą, važiuojant dideliu greičiu.

Priekinis oro nukreipiklis kontroliuoja oro srautą tarp radiatoriaus grotelių ir galinio difuzoriaus. Galinis aptakas automatiškai pakeliamas, pasiekus didesnį greitį, taip net 120 kg jėga sumažindamas aerodinaminio kėlimo jėgą. Netgi durų rankenėlės paslepiamos tuo metu, kai nėra reikalingos. Jų tolygus dizainas leidžia orui netrikdomam judėti išilgai F-TYPE šonų.

kėbulas ir aerodinamika

paslepiamos  durų rankenos

Kai nereikalingos, F-TYPE durų rankenėlės yra paslepiamos, taip susiliejančio dizaino dėka sukuriant nepertraukiamą oro srauto judėjimą išilgai automobilio šonų.

PANORAMINIS STIKLO STOGAS

Interjerui suteikdamas dar daugiau natūralaus apšvietimo ir erdvės, visą plotą dengiantis stiklinis stogas yra papildomai siūlomas F-TYPE Coupé modeliams. Norint didesnio privatumo, šis stogas aprūpintas rankomis uždaroma salono uždanga.

kabrioleto stogas

Greitas yra net stogas: jis pasikelia arba nusileidžia tik per 12 sekundžių, kai greitis neviršija 50 km/h. Pagamintas, naudojant kompozitines medžiagas; specialiai sukurtas, kad sumažinti girdimą vėjo ir kelio triukšmą; aptrauktas lengvu audeklu, taip palaikant F-TYPE dinamines savybes.

Į medžiaginį stogą įkomponuotas šildomas galinis langas ir nedidelė, stogui skirta, talpykla leido suformuoti žemą bei tolygią galinę F-TYPE dalį, išvengiant atskiro uždangalo poreikį, taip sutaupant dar daugiau svorio.

F-TYPE priekiniai žibintai

F-TYPE priekiniai žibintai primena šuoliui pasiruošusios katės žvilgsnį. Pailgas žibintų siluetas įsilieja į aerodinamines F-TYPE linijas ir yra gerai matomas iš priekio ir šonų. Bi-funkciniai HID Xenon žibintai užtikrina intensyvią, baltą artimųjų ir tolimųjų žibintų šviesą, sklindančią iš vieno šaltinio. Tuo tarpu iš LED suformuotos šviesos juostos sukuria išskirtinį, tamsoje matomą ženklą.

On Off

Elektra valdomas bagažinės dangtis

F-TYPE Coupé modeliai siūlomi su papildoma įranga – elektra valdomu bagažinės dangčiu. Dėl didesnio patogumo bagažinė gali būti atidaryta arba uždaryta, paspaudus  mygtuką.

sumanus apšvietimas

Matykite toliau ir padidinkite F-TYPE važiavimo naktį saugumą su papildomai siūloma prisitaikančia priekinio apšvietimo sistema. Ši pažangi įranga įvertina F-TYPE greitį ir vairo rato pasukimo kampą, nukreipdama žibintus iki 14 laipsnių išorėn ir iki 7 laipsnių link centrinės ašies, taip pagerindama kelio apšvietimą posūkiuose. Esant reikalui, papildomai siūloma inteligentiška tolimųjų šviesų sistema automatiškai parenka artimąsias arba tolimąsias šviesas.

GALINIAI ŽIBINTAI

Elegantiškų LED technologijų dėka suteikto siauro profilio galiniai žibintai juosia automobilio šonus. Žiūrint iš galo, jie F-TYPE suteikia platumo efektą ir nuostabiai veržlias proporcijas.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible