PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

F-TYPE Pritaikytas pagal jūsų poreikius.
SUŽINOKITE DAUGIAU

KRUOPŠČIAI APGALVOTAS IKI MENKIAUSIOS SMULKMENOS

Išdrįskite atskleisti savojo F-TYPE tamsiąją pusę, pasirinkę išorės paketą „Black Exterior Pack“. Į paketą įeina išskirtiniai „Gloss Black“ stiliaus apdailos elementai: priekinių grotelių apvadas, langų apvadai, priekinis oro kreiptuvas, šoninės vėdinimo angos ir galinio buferio apsauga. Pakete taip pat numatyti papildomi išorės apdailos elementai – juodos („Black“) spalvos firminis „Jaguar“ logotipas ir užrašas, teikiantys išbaigtumo šio akį traukiančio sportinio automobilio išvaizdai.
IŠORĖS PAKETAS „BLACK EXTERIOR PACK“
IŠORĖS PAKETAS „EXTERIOR DESIGN PACK“
IŠORĖS PAKETAS „BLACK EXTERIOR DESIGN PACK“
ANGLIES KERAMIKOS STABDŽIŲ PAKETAS „CARBON CERAMIC BRAKE PACK“

RINKITĖS PATIKUSIUS RATLANKIUS

PRITAIKYKITE AUTOMOBILĮ PAGAL ASMENINĮ STILIŲ

Mūsų siūlomi ratlankiai ne tik pabrėžia dinamišką F-TYPE automobilio išorės dizainą, bet ir leidžia pritaikyti automobilį pagal asmeninį stilių. Siūlome didelį elegantiškų ir akį traukiančių 18–20 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankių, kuriems numatėme daug įvairių stilių ir apdailos variantų, pasirinkimą.

RATAI

POPULIARŪS ĮRANGOS VARIANTAI

Klasikinis variantas modelio versijai „F-TYPE Coupé“.
ALIUMININIS STOGAS
FIKSUOTAS PANORAMINIS STOGLANGIS
NULEIDŽIAMAS STOGAS

IŠRAIŠKINGOS SPALVOS

ASMENINĮ STILIŲ ATITINKANČIŲ SPALVŲ PALETĖ

Rinkitės labiausiai patikusią spalvą iš dažų paletės „SVO Premium“. 18 spalvų paletėje rasite ir šias spalvas:

ĮKVEPIANTIS SALONAS

COLD

COLD

Į dar daugiau šilumos žiemą užtikrinantį papildomai užsakomą paketą „Climate Pack“ įeina šildomas priekinis stiklas, šildomas vairas ir dviejų zonų klimato kontrolės sistema.
BLACK

BLACK

Tamsiam ir rafinuotam stiliui. Į salono paketą „Interior Black Pack“ įeina juodos („Black“) spalvos vėdinimo angos, prietaisų skydelis, durų mygtukų ir rankenėlių apvadai, vairo stipinai ir mygtukų rėmeliai bei rankenėlių, įtaisytų ant centrinės daiktinės, apdaila.
LUXURY

LUXURY

Suteikite automobilio salonui prabangos įspūdį su salono paketu „Interior Luxury Pack“. Į paketą, be kita ko, įeina aukščiausios kokybės salono apšvietimo sistema, apšviestos slenksčių plokštelės ir odinė apdaila „Extended Leather Upgrade“.
PREMIUM

PREMIUM

Be kitos paketo „Interior Luxury Pack“ įrangos, į šį „Plus Pack“ paketą taip pat įeina itin prabangi odinė apdaila „Full Extended Leather Upgrade“.

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

ŠONINIO VAIZDO VEIDRODĖLIŲ GAUBTAI IŠ ANGLIES PLUOŠTO SU PINTAIS SIDABRINĖS VIELOS ELEMENTAIS

ŠONINIO VAIZDO VEIDRODĖLIŲ GAUBTAI IŠ ANGLIES PLUOŠTO SU PINTAIS SIDABRINĖS VIELOS ELEMENTAIS

Aukštos kokybės anglies pluošto šoninio vaizdo veidrodėlių gaubtai su pintais sidabrinės vielos elementais yra ne tik funkcionalūs, bet ir papildo automobilio stilių.
PRABANGUS TEKSTILINIS BAGAŽINĖS KILIMĖLIS

PRABANGUS TEKSTILINIS BAGAŽINĖS KILIMĖLIS

Prabangus, minkštas „Jet Black“ spalvos bagažinės kilimėlis su „Jaguar“ logotipu. Aukščiausios kokybės 2050 g/m2 svorio pluoštas2 su nubuko apvadais.
VĖJO KREIPTUVAS

VĖJO KREIPTUVAS

Lengvai uždedamas ir nuimamas vėjo kreiptuvas mažina oro pasipriešinimą ir salone juntamą vibraciją net tada, kai važiuojama dideliu greičiu. Pateikiamas kartu su „Jaguar“ logotipu pažymėtu dėklu.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.