AUTOMOBILYJE ĮDIEGTOS SISTEMOS

AUTOMOBILYJE ĮDIEGTOS SISTEMOS

Nenutrūkstamas ryšys.
SUSIPAŽINKITE SU SISTEMOMIS

STILIUS IR TECHNOLOGINĖ PAŽANGA

F-TYPE automobilyje įdiegta „Touch Pro“ informacijos ir pramogų sistema užtikrina nuolatinį ryšį su aplinkiniu pasauliu. Pirštų judesiais valdomame 10 colių įstrižainės jutikliniame ekrane, kuris yra automobilio standartinės įrangos dalis, rasite visą reikiamą garsinį ir vaizdinį turinį.

SĖSKITE PRIE VAIRO

Paprastas ir intuityvus. Rinkitės 3D žemėlapį ar informacinį skydelį, kuriame galėsite peržiūrėti kelionės informaciją, navigacijos sistemos duomenis ir informaciją apie skambančią dainą. Visa ši informacija pateikiama naujajame 12,3 colio įstrižainės sąveikiajame vairuotojo ekrane.
SĄVEIKUSIS VAIRUOTOJO EKRANAS
INTERNETINĖ ŽINIASKLAIDA
NAVIGACIJOS SISTEMA „CONNECTED NAVIGATION PRO“

PUIKUS RYŠYS

IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

Nuo šiol savo išmaniuoju telefonu automobilyje galėsite naudotis dar saugiau. Lengvai atlikite paiešką muzikos įrašų sąraše ir mėgaukitės patinkančiomis dainomis su programėle „Apple CarPlay®“ arba naudokitės integruota programėle „Android Auto™“.
NUOTOLINĖ PRIEIGA

NUOTOLINĖ PRIEIGA

Nepraraskite ryšio su savuoju F-TYPE, kad ir kur būtumėte. Su programėle „Jaguar Remote“ galite patikrinti degalų lygį, nustatyti automobilio buvimo vietą, patogiai atrakinti ir užrakinti automobilį bei valdyti klimato kontrolės sistemą nuotoliniu būdu.
VISIŠKA RAMYBĖ

VISIŠKA RAMYBĖ

Vagystės atveju papildomai užsakomas sekiklis „Secure Tracker“ praneša apie automobilio buvimo vietą ir nedelsiant informuoja atitinkamas tarnybas, taigi padeda susigrąžinti automobilį.
JŪSŲ KELIONĖ, JŪSŲ MUZIKA.

JŪSŲ KELIONĖ, JŪSŲ MUZIKA.

Sodrų garsą F-TYPE automobilio salone užtikrina britų garso įrangos gamintojo „Meridian™“ specialistų suprojektuota garso sistema. Modernios skaitmeninėmis technologijomis pagrįstos garso sistemos nepastebimai susilieja su prabangiu automobilio salonu.

PASIRINKITE NORIMĄ MODELIO „F-TYPE“ VERSIJĄ

Rinkitės kupė („Coupé“) ar modelio versiją su nuleidžiamu stogu („Convertible“) – blogo pasirinkimo tiesiog nėra.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Technologijos „InControl“ funkcijos ir jų veikimas priklauso nuo konkrečios rinkos – dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Jaguar“ pardavėją. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Tam tikros funkcijos veikia įdėjus atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Programėlę „Remote“ reikia parsisiųsti iš „Apple“ arba „Play Store“ internetinės parduotuvės. Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu.

Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.