DIZAINAS

DIZAINAS

Patrauklus iš visų pusių.
IŠORĖS SAVYBĖS

KIEKVIENA ISTORIJA TURI DVI PUSES

Nesvarbu, kurią modelio versiją pasirinksite – išraiškingąjį kupė („Coupé“) ar žaismingą ir nerūpestingą kabrioletą („Convertible“) – abi jos pasižymi savitu charakteriu.

YPATINGAS ŽAVESYS

PIKSELINE ŠVIESOS DIODŲ TECHNOLOGIJA PAGRĮSTI PRIEKINIAI ŽIBINTAI SU IŠSKIRTINIO DIZAINO DIENOS ŽIBINTAIS

PIKSELINE ŠVIESOS DIODŲ TECHNOLOGIJA PAGRĮSTI PRIEKINIAI ŽIBINTAI SU IŠSKIRTINIO DIZAINO DIENOS ŽIBINTAIS

F-TYPE automobilyje įtaisyti naujo stiliaus priekiniai žibintai subtiliai susilieja su aptakiomis kėbulo linijomis. Animuoti posūkio signalai pabrėžia J raidės formos apdailos juostelę ir suteikia automobiliui dramatiškumo.
LED GALINIAI ŽIBINTAI

LED GALINIAI ŽIBINTAI

F-TYPE automobilio gale įtaisyti LED galiniai žibintai tarsi apgaubia ratų nišas ir pabrėžia išraiškingą automobilio išvaizdą.

SALONE JUNTAMA EUFORIJA

F-TYPE salone išties malonu būti. Lengvos automobilyje įtaisytos sėdynės standžiai apglėbs jūsų kūną. Visi valdymo prietaisai yra patogiai išdėstyti. Prietaisų skydelyje pateikiama aiški ir lengvai suprantama informacija.

SĖDYNĖS

SĖDYNĖS

F-TYPE automobilyje įtaisytos 12 krypčių reguliuojamos sėdynės, taigi galėsite patogiai jas sureguliuoti pagal asmeninius poreikius. Be to, sėdynės turi šildymo ir vėsinimo funkcijas, taigi užtikrina aukščiausio lygio komfortą.
APLINKA

APLINKA

Rinkitės iš penkių salono apdailos spalvų ir susikurkite norimą aplinką. Automobilio salone taip pat įtaisyta aukščiausios kokybės apšvietimo sistema, leidžianti rinktis jūsų nuotaiką atitinkantį salono apšvietimą.

PASIRINKITE NORIMĄ MODELIO „F-TYPE“ VERSIJĄ

Rinkitės kupė („Coupé“) ar modelio versiją su nuleidžiamu stogu („Convertible“) – blogo pasirinkimo tiesiog nėra.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.
Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.