SAUGUMAS IR PRAKTIŠKUMAS

SAUGUMAS IR PRAKTIŠKUMAS

Neabejotinai vairuotojo poreikiams pritaikytas automobilis.
SAUGUMAS

JAUSKITĖS SAUGŪS KELYJE

Apsauginiai rėmai yra itin svarbi modelio versijų su nuleidžiamu stogu („Convertible“) įrangos dalis. Jie ne tik užtikrina saugumą, bet ir yra kaip dizaino akcentas. Galima rinktis „Satin Chrome“ arba „Gloss Black“ stiliaus apdailą.

KELIONĖMS DVIESE

JAUSKITĖS RAMŪS KELYJE

JAUSKITĖS RAMŪS KELYJE

F-TYPE automobilyje yra įtaisyta vairuotojo ir keleivio saugumą užtikrinanti oro pagalvių sistema. Prieš iššaunant oro pagalvėms, jutikliai nustato asmens ūgį ir svorį. F-TYPE automobilyje įtaisyti pažangieji saugos diržų įtempikliai automatiškai užveržia saugos diržus staigaus stabdymo atveju.
BŪTINIAUSI DAIKTAI

BŪTINIAUSI DAIKTAI

Automobilyje numatyta daug erdvės būtiniausiems daiktams, kurių gali prireikti savaitgalio išvykoms. F-TYPE automobilio bagažinėje pakaks erdvės dviejų asmenų rankiniam bagažui. Kupė („Coupé“) versijoje gali būti įtaisytas papildomai užsakomas elektra valdomas bagažinės dangtis, automatiškai atidaromas paspaudus patogiai pasiekiamą mygtuką.

SAUGIOMS KELIONĖMS NAKTĮ

Papildomai užsakomų naujo stiliaus pažangiąja pikseline technologija pagrįstų LED žibintų spindulys yra reguliuojamas taip, kad neakintų kitų vairuotojų. Be to, šviesos spindulio plotis ir ilgis reguliuojamas atsižvelgus į važiavimo greitį. Posūkiuose jis nukreipiamas automobilio važiavimo kryptimi, taigi puikus matomumas užtikrinamas bet kokiomis sąlygomis.

PASTANGŲ NEREIKALAUJANTIS VAIRAVIMAS

F-TYPE neabejotinai yra vairuotojo poreikiams pritaikytas automobilis. Pažangiosios saugos ir vairuotojui skirtos pagalbinės sistemos leidžia mėgautis pastangų nereikalaujančiu ir maloniu vairavimu.

PAKETAS „BLIND SPOT ASSIST PACK“

PAKETAS „BLIND SPOT ASSIST PACK“

Jums rikiuojantis ir nematomos zonos stebėjimo sistemai „Blind Spot Assist“ aptikus kitą transporto priemonę jums nematomoje zonoje, sistema įjungia vairo pasipriešinimo funkciją ir padeda išvengti susidūrimo. Važiuojant atbulomis, gale įrengta eismo stebėjimo sistema jutikliniame ekrane įspėja apie už jūsų esančias transporto priemones.
SISTEMA „LANE KEEP ASSIST“, PADEDANTI NENUKRYPTI NUO EISMO JUOSTOS

SISTEMA „LANE KEEP ASSIST“, PADEDANTI NENUKRYPTI NUO EISMO JUOSTOS

Sistema „Lane Keep Assist“ nustato, kada automobilis netyčia nukrypsta nuo eismo juostos, įjungia vairo pasipriešinimo funkciją ir sugrąžina automobilį į pradinę eismo juostą.
GALINIO VAIZDO KAMERA

GALINIO VAIZDO KAMERA

Galinio vaizdo kamera užtikrina geresnį matomumą važiuojant atbuline eiga. Siekiant palengvinti automobilio statymą, jutikliniame ekrane rodomos fiksuotos linijos, žyminčios numatytą automobilio judėjimo trajektoriją.
PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA IR GREIČIO RIBOTUVAS

PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA IR GREIČIO RIBOTUVAS

Pastovaus greičio palaikymo sistema leidžia išlaikyti pastovų važiavimo greitį nenaudojant greičio pedalo. Greičio ribotuvas leidžia nustatyti didžiausią važiavimo greitį.
PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO SISTEMA

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO SISTEMA

Su pagalbine automobilio statymo sistema „Park Assist“ statyti automobilį lygiagrečiai yra itin paprasta, nes ji automatiškai pastato automobilį į stovėjimo vietą ir išvairuoja iš jos. Nustačius priekinės arba atbulinės eigos pavarą, vairuotojui belieka reguliuoti automobilio greitį. Grafikos elementai ir pranešimai palengvina manevravimą.
KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA IR ADAPTYVUSIS GREIČIO RIBOTUVAS

KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA IR ADAPTYVUSIS GREIČIO RIBOTUVAS

Sistema praneša apie greičio apribojimus ir lenkti draudžiančius kelio ženklus, aiškiai parodydama juos prietaisų skydelyje. Adaptyvusis greičio ribotuvas veikia kartu su kelio ženklų atpažinimo sistema ir padeda neviršyti leidžiamo greičio.
AVARINIAI STABDŽIAI

AVARINIAI STABDŽIAI

Kartu su integruotų vaizdo kamerų sistema veikiantys avariniai stabdžiai padeda išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis ir pėsčiaisiais. Nustačiusi priekinio susidūrimo pavojų, sistema įspėja vairuotoją garsiniais ir vaizdiniais signalais. Jei vairuotojas nesiima jokių veiksmų, sistema pradeda stabdyti automobilį, siekdama sušvelninti galimo susidūrimo pasekmes.
VAIRUOTOJO BŪSENOS STEBĖJIMO SISTEMA

VAIRUOTOJO BŪSENOS STEBĖJIMO SISTEMA

Stebėdama vairuotojo veiksmus, stabdžių ir greičio pedalo naudojimo ypatumus, vairuotojo būsenos stebėjimo sistema nustato, kada vairuotojas jaučiasi apsnūdęs, ir iš anksto praneša, kad vairuotojui būtina sustoti pailsėti.
PADANGŲ SLĖGIO STEBĖJIMO SISTEMA

PADANGŲ SLĖGIO STEBĖJIMO SISTEMA

Ši sistema nuolat stebi oro slėgį kiekvienoje padangoje ir įspėja vairuotoją, jei bet kurioje iš padangų oro slėgis tampa per mažas, taigi tikrinti padangų slėgio patiems nebereikės.

PASIRINKITE NORIMĄ MODELIO „F-TYPE“ VERSIJĄ

Rinkitės kupė („Coupé“) ar modelio versiją su nuleidžiamu stogu („Convertible“) – blogo pasirinkimo tiesiog nėra.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.
Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.