TECHNINĖS SAVYBĖS

TECHNINĖS SAVYBĖS

Pasiruoškite adrenalino antplūdžiui.
PERŽIŪRĖKITE SIŪLOMUS VARIKLIŲ VARIANTUS

NUO ĮSPŪDINGŲ IKI TIESIOG KVAPĄ GNIAUŽIANČIŲ

F-TYPE automobiliui parinkome efektyviausius pažangiomis technologijomis pagrįstus „Jaguar“ benzininius variklius, užtikrinančius mažesnes degalų sąnaudas ir mažiau teršiančius aplinką, nepabloginę automobilio techninių savybių.

PAKLAUSYKITE ATIDŽIAU

Visose modelio versijose (nuo versijos su 300 AG 4 cilindrų varikliu iki versijos su 575 AG V8 varikliu) įtaisyta išmetimo sistema „Active Sports Exhaust“. Pasirinkę įjungiamą ir išjungiamą šios sistemos variantą, galėsite leisti varikliui riaumoti, važiuodami bet kokiu greičiu.

300PS​ I4

300PS​ I4

Puikūs techniniai parametrai, rafinuotumas ir efektyvumas. 2,0 l darbinio tūrio 300 AG 4 cilindrų benzininis variklis su turbokompresoriumi užtikrina neprilygstamą galingumą ir paslankų valdymą.
450PS V8

450PS V8

Nuo 0 iki 100 km/h – vos per 4,4 sekundės. Išties įspūdinga variklio galia. Norėdami mėgautis išskirtinai įspūdingu važiavimu, rinkitės galinių varančiųjų arba visų varančiųjų ratų sistemą. 
575PS V8

575PS V8

Užtikrinamas didesnis efektyvumas bet kokiomis sąlygomis, nesumažinant galimybės mėgautis „Jaguar“ automobiliams būdingu važiavimo komfortu. Tik modelio versijoje „F-TYPE R-DYNAMIC“.

POJŪČIUS SUŽADINANTI PATIRTIS

Trumpiausias atstumas tarp dviejų taškų yra tiesi linija. Tačiau trumpiausias kelias ne visada yra smagiausias. Proporcinga važiuoklė, standi pakaba ir dinamiškas valdymas užtikrina neprilygstamą vairavimo malonumą ir ryšį su automobiliu bet kokiomis sąlygomis.

JAUSMINGAS VAŽIAVIMAS

VISI VARANTIEJI RATAI

VISI VARANTIEJI RATAI

F-TYPE modelyje įtaisyti varantieji ratai su išmaniosios transmisijos dinamikos sistema „Intelligent Driveline Dynamics“ užtikrina stabilų važiavimą ir padeda labiau pasitikėti savimi kelyje.
SUKIMO MOMENTO PASKIRSTYMO SISTEMA

SUKIMO MOMENTO PASKIRSTYMO SISTEMA

F-TYPE automobilyje įtaisyta individualiai valdomų stabdžių sistema užtikrina didesnį automobilio stabilumą net ir staigiausiame posūkyje. Ji gerina automobilio atsaką į vairo pasukimą, taigi automobilio valdymui teikia daugiau sportiškumo, o vairuotojui – daugiau pasitikėjimo savimi.
ELEKTRONINIS AKTYVUSIS DIFERENCIALAS

ELEKTRONINIS AKTYVUSIS DIFERENCIALAS

Kontroliuoja sukimo momento paskirstymą galiniams ratams ir padeda dar geriau išnaudoti variklio generuojamą galią, taigi posūkiuose leidžia vėliau pasukti vairą ir anksčiau pradėti didinti greitį. Elektroninis aktyvusis diferencialas veikia kartu su išmaniosios transmisijos dinamikos sistema „Intelligent Driveline Dynamics“.

DINAMIŠKAS VAŽIAVIMAS

KONFIGŪRUOJAMOS DINAMIKOS SISTEMA

KONFIGŪRUOJAMOS DINAMIKOS SISTEMA

Pritaikykite važiavimo charakteristikas pagal savo poreikius. Konfigūruojamos dinamikos sistema leidžia reguliuoti greičio pedalo ir vairo jautrumą bei transmisijos veikimą.
ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

Adaptyviosios dinamikos sistema sparčiai analizuoja vairuotojo vairavimo stilių ir važiavimo sąlygas, gerina automobilio atsaką į vairuotojo veiksmus ir užtikrina optimalų vairavimą bet kokiomis sąlygomis.

IŠSKIRTINAI GALINGAS STABDYMAS

355 MM PRIEKINIAI STABDŽIAI 325 MM GALINIAI STABDŽIAI

355 MM PRIEKINIAI STABDŽIAI 325 MM GALINIAI STABDŽIAI

Patvarūs, optimaliai suprojektuoti ir mažai sveriantys stabdžių diskai teikia daugiau pasitikėjimo savimi.
380 MM PRIEKINIAI STABDŽIAI 376 MM GALINIAI STABDŽIAI

380 MM PRIEKINIAI STABDŽIAI 376 MM GALINIAI STABDŽIAI

Itin greitai ir efektyviai veikiantys stabdžiai.
398 MM PRIEKINIAI STABDŽIAI 380 MM GALINIAI STABDŽIAI

398 MM PRIEKINIAI STABDŽIAI 380 MM GALINIAI STABDŽIAI

Anglies keramikos stabdžių diskai. Efektyviausia mūsų iki šiol pagaminta stabdžių sistema, pasižyminti neįtikėtinai geromis ir pastoviomis eksploatacinėmis savybėmis.

PASIRINKITE NORIMĄ MODELIO „F-TYPE“ VERSIJĄ

Rinkitės kupė („Coupé“) ar modelio versiją su nuleidžiamu stogu („Convertible“) – blogo pasirinkimo tiesiog nėra.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.
Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.