AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

Subtiliai integruotos technologijos leidžia lengvai valdyti visureigio I-PACE funkcijas ir prijungtus prietaisus.

Vairuodami I-PACE, neprarasite ryšio su aplinkiniu pasauliu. Norimą informaciją patogiai galėsite peržiūrėti įvairiuose automobilyje įtaisytuose ekranuose ir savo išmaniajame telefone. Jums svarbi informacija visada bus lengvai pasiekiama.

PIVI PRO

SISTEMA „PIVI PRO“

Mūsų informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“ naudotis taip pat paprasta, kaip ir išmaniuoju telefonu. Vienu piršto bakstelėjimu pasieksite visą svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, atidarysite navigacijos sistemos langą, prisijungsite prie žiniasklaidos priemonių ir atidarysite kontaktų sąrašą.

STANDARTINĖ RYŠIO ĮRANGA

NAUJOJI NAVIGACIJOS SISTEMA

NAUJOJI NAVIGACIJOS SISTEMA

Naujoji navigacijos sistema realiuoju laiku pateikia naujausią informaciją apie eismą ir netoliese esančias įkrovimo stoteles. Taip pat rasite automobilių stovėjimo aikšteles ir vietas net tada, kai nebus interneto ryšio. Visa informacija pateikiama 2D arba 3D formatu. Važiuojant įprastu maršrutu, garsiniai nurodymai automatiškai nutildomi.

SEKIKLIS „SECURE TRACKER“

SEKIKLIS „SECURE TRACKER“

Sekimo technologija pagrįstas sekiklis įspėja apie mėginimą pavogti jūsų automobilį ir pateikia automobilio buvimo vietos duomenis pavogtų automobilių sekimo centrui, kad greičiau galėtumėte atgauti savo automobilį. Papildomai užsakomas sekiklis „Secure Tracker Pro“3 taip pat išsiunčia pranešimą atitinkamoms institucijoms, jei jūsų automobilis buvo pavogtas naudojant nepatvirtintą ar padirbtą raktelį. Garantiniu laikotarpiu į įrangos kainą įskaičiuotas paslaugos abonementinis mokestis.

REMOTE

PROGRAMĖLĖ „REMOTE“

Su visureigiu I-PACE niekada neprarasite ryšio su aplinkiniu pasauliu. Programėlė „Remote“, suderinama su dauguma išmaniųjų telefonų, kuriuose yra įdiegta „Apple“ ar „Android“ operacinė sistema, leidžia sekti visas naujienas ir neprarasti ryšio su aplinkiniu pasauliu bei pateikia svarbią informaciją apie Jūsų automobilį, pavyzdžiui, likusį įveikiamą atstumą, įkrovos lygį, įkrovimo greitį ir kištuko būklę.

SMARTPHONE PACK

PAKETAS „SMARTPHONE PACK“

Paketas „Smartphone Pack“, suderinamas su programėlėmis „Apple CarPlay®“, „Android Auto™“ ir „Jaguar InControl App“, leidžia naudotis įvairiomis programėlėmis naudojant visureigyje I-PACE įrengtą jutiklinį ekraną. Pakete numatyta individualiems poreikiams pritaikoma programa „Spotify“ ir programėlė „Tile®“, padedanti rasti pamestus arba netinkamoje vietoje paliktus specialiais sekikliais pažymėtus daiktus.

SISTEMA „SMART SETTINGS“

Sistemoje „Pivi Pro“ integruota sistema „Smart Settings“ automatiškai atpažįsta vairuotoją pagal jo naudojamą raktą ir telefoną, prieš pradedant kelionę sureguliuoja pasirinktą sėdynių ir veidrodėlių padėtį bei paleidžia mėgstamą muziką. Ji taip pat „išmoksta“ automatiškai sureguliuoti šias nuostatas, atsižvelgdama į Jūsų įpročius ir anksčiau pasirinktus parametrus.

PROJEKCINIS EKRANAS ANT PRIEKINIO STIKLO

Siekiant padėti vairuotojui išlaikyti dėmesį, svarbiausi duomenys, pavyzdžiui, važiavimo greitis ir navigacijos sistemos nurodymai, pateikiami papildomai užsakomame projekciniame ekrane, kuris įtaisomas ant priekinio stiklo. Šis ekranas išsiskiria sodriomis spalvomis ir didele raiška.

INTERACTIVE DRIVER DISPLAY

SĄVEIKUSIS VAIRUOTOJO EKRANAS

12,3 colio įstrižainės didelės raiškos sąveikiajame vairuotojo ekrane patogiai pateikiama visa aktuali kelionės informacija, įskaitant navigacijos sistemos nurodymus ir 3D žemėlapį. Dėl didelės raiškos šiame ekrane pateikiamas vaizdas yra itin aiškus, o pažangus procesorius užtikrina sklandžią bei ryškią grafiką.

MERIDIAN AUDIO

GARSO SISTEMA „MERIDIAN™“

Rinkitės iš dviejų garso sistemos variantų, suprojektuotų ir pagamintų britų garso sistemų ekspertų „Meridian™“. Leiskite savo mėgstamai muzikai atgyti! Papildomai užsakoma aukščiausios kokybės 3D erdvinio garso sistema su integruota „Trifield™“ technologija leidžia mėgautis gyvam pasirodymui prilygstančia garso kokybe ir aiškumu. Garso sistemą „Meridian™“, kuri yra modelio versijos I-PACE HSE standartinės įrangos dalis, sudaro 16 garsiakalbių ir 1 žemųjų dažnių garsiakalbis, taigi visada mėgausitės neįtikėtinai kokybišku garsu.

1 Taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Standartinis 1 metų abonementas.
2 Programėlė „Remote“ veikia užsisakius abonementines paslaugas, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Jaguar“ pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui.
3 Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, sekiklių „Secure Tracker“ ir „Secure Tracker Pro“ abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su vietiniu „Jaguar“ pardavėju. Reikalinga programėlė „Remote“ ir mobilusis ryšys.
Kai kurią aprašytą įrangą gali tekti užsisakyti papildomai. Norėdami sužinoti, ar konkreti įranga yra prieinama, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ pardavėją. Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, kai kurių paslaugų abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo pardavėju.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible