AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

Subtiliai integruotos technologijos leidžia lengvai valdyti visureigio I-PACE funkcijas ir prijungtus prietaisus.

Visureigis I-PACE yra modernus visomis prasmėmis. Visas jo funkcijas lengvai valdysite naudodami du salone įrengtus jutiklinius ekranus, sąveikųjį vairuotojo ekraną ir projekcinį ekraną ant priekinio stiklo arba savo išmanųjį telefoną.

TOUCH PRO DUO

SISTEMA „TOUCH PRO DUO“

Informacijos ir pramogų sistemą „Touch Pro Duo“ sudaro 10 colių įstrižainės jutiklinis ekranas, įrengtas prietaisų skydelyje, ir žemiau įrengtas 5 colių įstrižainės jutiklinis ekranas su daugiafunkcėmis dinamiškomis valdymo rankenėlėmis.

STANDARTINĖ RYŠIO ĮRANGA

REMOTE

PROGRAMĖLĖ „REMOTE“

Su visureigiu I-PACE niekada neprarasite ryšio su aplinkiniu pasauliu. Programėlė „Remote“, suderinama su dauguma išmaniųjų telefonų, kuriuose yra įdiegta „Apple“ ar „Android“ operacinė sistema, leidžia sekti visas naujienas ir neprarasti ryšio su aplinkiniu pasauliu bei pateikia svarbią informaciją apie Jūsų automobilį, pavyzdžiui, likusį įveikiamą atstumą, įkrovos lygį, įkrovimo greitį ir kištuko būklę.

NAVIGATION PRO

NAVIGACIJOS SISTEMA „NAVIGATION PRO“

Navigacijos sistema „Navigation Pro“ leidžia peržiūrėti įvairius 2D arba 3D žemėlapius. Išsaugokite mėgstamų vietų adresus ir lengvai naršykite žemėlapius paprastais pirštų judesiais. Visureigyje I-PACE įdiegta navigacijos sistema „Navigation Pro“, atsižvelgdama į įvairius veiksnius, taip pat pateikia išsamią informaciją apie likusį įveikiamą atstumą, įskaitant maršruto topologinius duomenis ir greičio apribojimus.

CONNECT PRO

SISTEMA „CONNECT PRO“

Visureigyje I-PACE įrengta sistema „Connect Pro“ pateikia vairuotojui visą svarbią ir aktualią informaciją. Sekite įvykius, vykstančius Jūsų pasirinktame kelyje, raskite netoliese esančias stovėjimo ir lankytinas vietas. Įdėję SIM kortelę, galėsite naudotis 4G belaidžio ryšio prieigos tašku, taigi niekada neprarasite ryšio su aplinkiniu pasauliu.

SMARTPHONE PACK

PAKETAS „SMARTPHONE PACK“

Paketas „Smartphone Pack“, suderinamas su programėlėmis „Apple CarPlay®“, „Android Auto™“ ir „Jaguar InControl App“, leidžia naudotis įvairiomis programėlėmis naudojant visureigyje I-PACE įrengtą jutiklinį ekraną. Pakete numatyta individualiems poreikiams pritaikoma programa „Spotify“ ir programėlė „Tile®“, padedanti rasti pamestus arba netinkamoje vietoje paliktus specialiais sekikliais pažymėtus daiktus.

SISTEMA „SMART SETTINGS“

Sistema „Smart Settings“, automatiškai atpažįstanti vairuotoją pagal jo naudojamą raktą ir telefoną, prieš pradedant kelionę sureguliuoja pasirinktą sėdynių bei veidrodėlių padėtį ir paleidžia mėgstamą muziką. Ši sistema taip pat „išmoksta“ automatiškai sureguliuoti šias nuostatas, atsižvelgdama į Jūsų vairavimo įpročius ir į anksčiau pasirinktas nuostatas.

PROJEKCINIS EKRANAS ANT PRIEKINIO STIKLO

Siekiant padėti vairuotojui išlaikyti dėmesį, svarbiausi duomenys, pavyzdžiui, važiavimo greitis ir navigacijos sistemos nurodymai, pateikiami papildomai užsakomame projekciniame ekrane, kuris įtaisomas ant priekinio stiklo. Šis ekranas išsiskiria sodriomis spalvomis ir didele raiška.

INTERACTIVE DRIVER DISPLAY

SĄVEIKUSIS VAIRUOTOJO EKRANAS

12,3 colio įstrižainės didelės raiškos sąveikiajame vairuotojo ekrane patogiai pateikiama visa aktuali kelionės informacija, įskaitant navigacijos sistemos nurodymus ir 3D žemėlapį. Dėl didelės raiškos šiame ekrane pateikiamas vaizdas yra itin aiškus, o pažangus procesorius užtikrina sklandžią bei ryškią grafiką.

MERIDIAN AUDIO

GARSO SISTEMA „MERIDIAN“

Rinkitės iš dviejų garso sistemos variantų, suprojektuotų ir pagamintų britų garso sistemų ekspertų „Meridian™“. Leiskite savo mėgstamai muzikai atgyti! Aukščiausios kokybės erdvinio garso sistema „Meridian Surround Sound System“ su integruota technologija „Trifield™“ leidžia mėgautis gyvam pasirodymui prilygstančia garso kokybe ir aiškumu. Garso sistemą „Meridian™“, kuri yra modelio I-PACE versijų HSE ir „First Edition“ standartinės įrangos dalis, sudaro 15 garsiakalbių, taigi visada mėgausitės neįtikėtinai kokybišku garsu.

Kai kurios aprašytos funkcijos gali būti užsakomos papildomai arba priklausyti nuo konkrečios šalies. Informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir apie jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, ieškokite savo šalies „Jaguar“ interneto svetainėje arba kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įdėjus atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Šiame interneto puslapyje rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologijomis, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdinių pakeitimų, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible