IŠORĖS DIZAINAS

Revoliucingas visureigio I-PACE dizainas įkūnija „Jaguar“ automobiliams būdingą dvasią ir atitinka visureigių I-PACE koncepciją.

AERODINAMIKA

Nuo išraiškingų priekinių ratų gaubtų iki galinio difuzoriaus – kiekvienas aerodinaminio visureigio I-PACE dizaino komponentas užtikrina ne tik sklandų automobilio važiavimą, bet ir optimalų įveikiamą atstumą ir stabilumą.

VARIKLIO DANGČIO NUOLYDIS

VARIKLIO DANGČIO NUOLYDIS

Išraiškingos grotelės yra įgaubtos į vidų, siekiant sumažinti oro pasipriešinimą ir nukreipti oro srautą link variklio dangčio nuolydžio ir virš išlenkto stogo bei išstumti jį už automobilio.

GALINIS DIFUZORIUS

GALINIS DIFUZORIUS

Glotnūs kampai lengvai išstumia oro srautą už automobilio ir taip sumažina slėgio skirtumus, lemiančius oro pasipriešinimą.

DURELIŲ RANKENĖLĖS

DURELIŲ RANKENĖLĖS

Siekiant užtikrinti, kad oro srautas sklandžiai apgaubtų automobilio išorę, įleistinės durelių rankenėlės neišsikiša virš šoninio automobilio paviršiaus.

APTAKUS KĖBULAS

APTAKUS KĖBULAS

Priekinė salono dalis yra įrengta žemai tarp aptakių sparnų, kuriančių judesio įspūdį ir teikiančių išbaigtumo smailėjančiam kėbului.

STILIUS

Futuristinio stiliaus siauri visureigio I-PACE priekiniai žibintai su šviesos diodais ir firmine, dviguba J raidės formos apdailos juostele padės išsiskirti iš kitų. Automobiliui aptakumo teikia itin glotnus kėbulo spalvos, kontrastingos juodos spalvos arba panoraminis stiklinis stogas.

LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Norėdami geresnio matomumo ir didesnio saugumo naktį, rinkitės papildomai užsakomus adaptyviuosius LED matricos technologija pagrįstus priekinius žibintus. Ši sistema leidžia nepertraukiamai naudotis tolimosiomis šviesomis, tačiau ji, automatiškai reguliuodama spindulio formą, neakina kitų vairuotojų.

GALINIAI ŽIBINTAI SU ŠVIESOS DIODAIS

GALINIAI ŽIBINTAI SU ŠVIESOS DIODAIS

Aptakiuose visureigio I-PACE galiniuose žibintuose taip pat naudojamos šviesos diodų lemputės. Pasirinkus papildomai užsakomus adaptyviuosius LED matricos technologija pagrįstus priekinius žibintus, galiniuose žibintuose įrengiami tokie pat išraiškingi posūkio signalai.

STOGO VARIANTAI

STOGO VARIANTAI

Visureigiui I-PACE galite rinktis kėbulo spalva, kontrastinga juoda spalva nudažytą stogą arba panoraminį stogą, pripildantį saloną natūralios šviesos.

„JAGUAR“ RATLANKIAI

„JAGUAR“ RATLANKIAI

Visureigių I-PACE savininkai gali rinktis iš 18, 20 ir 22 colių skersmens ratlankių. Visų ratlankių dizainas yra puikiai pritaikytas revoliucingajai visureigio I-PACE išvaizdai.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible