VISIŠKAI ELEKTRINIS JAGUAR I-PACE

Pristatome pirmąjį visiškai elektrinį visureigį

JAGUAR DVASIA

Laikas keistis. Laikas dar pažangesniam “Jaguar”

Pristatome pirmąjį visiškai elektrinį visureigį

Laikas keistis. Laikas dar pažangesniam “Jaguar”.

Susipažinkite su atnaujintu Jaguar I-Pace pirmieji.

Dabar „Jaguar I-Pace“ pristatome su nauja „Pivi Pro“ pramogų sistema, tokia pat greita ir lengva naudoti kaip jūsų išmanusis telefonas.

Taip pat naujas, papildomai pasirenkamas, skaitmeninis „ClearSight“ galinio vaizdo veidrodėlis pagerina matomumą ir patogumą.

Dabar „I-PACE“ standartiškai tiekiamas su 11kW įkrovikliu. Taip pat galite pasirinkti ir naują belaidį įkrovimą.

Išorinis dizainas patobulintas nauja „Atlas Grey“ grotelių apdaila, dar įvairesne ir patobulinta dažų palete, nauju ratų asortimentu ir prabangiu nauju „Bright Pack“, kurį galima įsigyti visuose „I-PACE“ asortimento modeliuose.

Atsinaujinęs „Jaguar I-Pace“ rudenį atvyksta į Lietuvą.


Registruokitės ir būkite pirmieji sužinoją visas naujienas apie „I-PACE“.

REGISTRUOKITES IR GAUKITE NAUJIENAS APIE „I-PACE“

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti

Asmeninė informacija
GALIA 2021

GALIA

„I-PACE“ yra tikras „Jaguar“, o svarbiausia - tikras vairuotojo automobilis. Jo elektriniai varikliai ir beveik tobulas svorio paskirstymas sukuria 696Nm momentinį sukimo momentą ir sportinių automobilių judrumą.

REGISTRUOTIS

IŠORĖS DIZAINAS 2021

IŠORĖS DIZAINAS

„I- PACE“ yra elegantiškos, labai aerodinaminės konstrukcijos, pasižyminčios mažu 0,29Cd pasipriešinimo koeficientu, siekiant užtikrinti efektyvumą, kad būtų maksimalus atstumas ir stabilumas. „I-PACE“ siūlo jaudulį kiekvieną akimirką.

REGISTRUOTIS

INTERJERAS 2021

INTERJERAS

„I-PACE“ sklandžiai integruoja technologijas į bendrą salono erdvę. Interjero dizainas yra švarus ir minimalistinis, suteikia daugiau laisvės maksimaliai padidinti „I-PACE“ interjero teikiamą komfortą.

REGISTRUOTIS

TECHNOLOGIJOS 2021

TECHNOLOGIJOS

Mūsų naujoji informacinių pramogų sistema „Pivi Pro“ vieno mygtuko paspaudimu akimirksniu pateikia visas svarbiausias informacijos ir pramogų programas. Sistema yra tokia pati intuityvi kaip jūsų išmanusis telefonas.

REGISTRUOTIS

I-PACE SUVAŽIUOJAMAS ATSTUMASI-PACE SUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

 

I-PACE SUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

Panaudokite mūsų nuvažiuojamo atstumo skaičiuoklę ir sužinokite kaip “Jaguar I-PACE” gali geriausiai atitikti Jūsų poreikius.

I-PACE PAGREITĖJIMAS

I-PACE PAGREITĖJIMAS

Momentinis sukimo momentas ir visų varančiųjų ratų sukibimas suteikia „I-PACE“ sportinio automobilio pagreitį. „400PS“ jėgos pavara 100 km / h greitį pasiekia per 4,8 sekundės.

I-PACE BATERIJA

I-PACE BATERIJA

„I-PACE“ 90kWh baterija yra pagaminta iš didelio energijos tankio ličio jonų elementų. Jo konstrukcija ir moderniausia šilumos valdymo sistema palaiko ilgaamžiškumą ir maksimalią galią.

I-PACE GALIAI-PACE GALIA

I-PACE GALIA

„I-PACE “ yra varomas dviem nuolatinio magneto sinchroniniais elektros varikliais. Panašiai kaip ir “I-TYPE “ „Formulės E“ lenktyniniame automobilyje, šie varikliai sukuria maksimalų 400 AG ir 696Nm sukimo momentą.

I-PACE PRAKTIŠKUMAS

I-PACE PRAKTIŠKUMAS

“I-PACE” turi penkias keleivių sėdynes, novatorišką saugyklą, didelę galinę krovinių erdvę - daugiau nei 1 453 litrus.

I-PACE PAKROVIMAS

I-PACE PAKROVIMAS

Komplekte turint du įkrovimo laidus, „I-PACE“ galima įkrauti tiek namuose, tiek nuolat augančiame viešųjų įkrovimo taškų skaičiuje.

REGISTRUOKITES IR GAUKITE NAUJIENAS

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible