PRAKTIŠKOS SAVYBĖS

I-PACE visureigio dizainas atveria duris į neaprėpiamą galimybių pasaulį. Patogiai integruotos sistemos, belaidis mobiliųjų prietaisų įkroviklis ir telefono signalo stiprintuvas padeda lengvai valdyti visas I-PACE visureigio funkcijas ir susietus mobiliuosius prietaisus.

Visureigis I-PACE yra kompaktiškas iš išorės, tačiau itin erdvus viduje. Įdiegus elektrinę pavaros sistemą, automobilyje atsirado daugiau laisvos erdvės Jums ir Jūsų keleiviams.

SPACIOUS DESIGN

DAUGIAU ERDVĖS UŽTIKRINANTIS DIZAINAS

Visureigio I-PACE priekines sėdynes galima paslinkti toliau į priekį, t. y. link erdvės, kur paprastai būna įrengtas variklis, taigi galėsite nustatyti patogiam vairavimui tinkamą sėdynės padėtį. Be to, tarp priekinių ir galinių sėdynių lieka daugiau laisvos erdvės, taigi gale sėdintys keleiviai kelionėje galės mėgautis salono erdvumu ir patogumu.

LOADSPACE

BAGAŽINĖS ERDVĖ

Už galinių sėdynių yra numatyta įspūdinga 656 litrų talpos ir 967 mm ilgio bagažinė. Visureigyje I-PACE taip pat rasite priekinę 27 litrų talpos bagažinę, įrengtą po variklio dangčiu.

IN-CAR STORAGE

AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMOS

Atsisakius įprastinio variklio, automobilio salone pavyko įrengti 10,5 l talpos daiktinę, kurią rasite po centriniu priekiniu porankiu. Be to, patogi daiktinė yra įrengta ir po standartinio dydžio galinėmis sėdynėmis. Elektriniams varikliams nereikalinga įprastinė pavarų dėžė, todėl visiškai išnaudojome centrinės daiktinės erdvę ir numatėme vietą telefonams bei raktams laikyti.

ACTIVITY KEY

VALDYMO APYRANKĖ

Mėgaukitės mėgstama veikla lauke, saugiai palikę automobilio raktelį automobilyje. Papildomai užsakoma automobilio valdymo apyrankė yra itin tvirta ir atspari vandeniui, taigi su ja galėsite užsiimti įvairia veikla ir nesirūpinti automobilio raktelio saugumu.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible