SALONO DIZAINAS

Visureigis I-PACE pasižymi klasikiniu „Jaguar“ automobiliams būdingu sportiškumo ir prabangos deriniu.

Subtiliai integruotos technologijos, daug erdvės ir išskirtinė ramybė. Tvarkingas salono dizainas išsiskiria aukšta kokybe ir aptakiomis linijomis.

PRABANGI ATMOSFERA

PRABANGI ATMOSFERA

Salone patrauklūs rankų darbo elementai pabrėžia interjero prabangos įspūdį. Akį traukia prabangūs apdailos elementai ir subtilios, kontrastingos dvigubos siūlės. Naktį ryškus baltos spalvos apšvietimas pabrėžia išskirtines salono detales.

PASLĖPTOS ERDVĖS

PASLĖPTOS ERDVĖS

Visureigyje I-PACE įrengta centrinė daiktinė atrodo tarsi būtų pakibusi ore. Šis unikalus dizaino sprendimas teikia erdvumo pojūtį vos tik atidarote visureigio I-PACE dureles.

SPORTINĖS SĖDYNĖS

SPORTINĖS SĖDYNĖS

Įvairiomis medžiagomis aptrauktos ir įvairių spalvų visureigio I-PACE sportinės sėdynės užtikrina puikią atramą visuose posūkiuose. Didesnį komforto lygį užtikrina sėdynių šildymo ir vėsinimo funkcija.

„PERFORMANCE“ STILIAUS SĖDYNĖS

„PERFORMANCE“ STILIAUS SĖDYNĖS

Papildomai užsakomos „Performance“ stiliaus sėdynės suprojektuotos laikantis sportiniams automobiliams nustatytų standartų. Jos gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir užtikrina puikią šoninę atramą intensyviai manevruojant.

QUIET REFINEMENT

TYLUS RAFINUOTUMAS

Automobilio salone jausitės lyg ramybės oazėje, atskirtoje nuo aplinkinio pasaulio. Siekiant didesnio rafinuotumo pojūčio, visureigyje įrengta variklių garso izoliacijos sistema. Dėl išmanaus išorės dizaino salone beveik nesigirdi vėjo keliamo triukšmo.

AKUSTINIAI LAMINUOTI STIKLAI

AKUSTINIAI LAMINUOTI STIKLAI

Visureigis I-PACE teikia rafinuoto ir tylaus važiavimo pojūtį. Siekiant užtikrinti tylą visureigio I-PACE salone, jame įrengtas akustinis laminuotas priekinis stiklas ir šoniniai priekiniai stiklai, mažinantys iš išorės sklindantį triukšmą.

CABIN PRE-CONDITIONING

SALONO PARUOŠIMO FUNKCIJA

Iš anksto sušildykite arba atvėsinkite visureigio I-PACE saloną, naudodamiesi jutikliniu ekranu arba išmaniajame telefone įdiegta programėle, ir pasirūpinkite, kad salono temperatūra būtų tinkama dar prieš Jums įsėdus į automobilį. Ruošiant visureigio I-PACE saloną kelionei, kai jis yra kraunamas, norima temperatūra pasiekiama nenaudojant baterijos, taigi nesutrumpėja automobiliu įveikiamas atstumas.

CABIN AIR IONISATION

SALONO ORO JONIZAVIMAS

Visureigyje I-PACE yra įrengta salono oro jonizavimo sistema, gerinanti oro kokybę. Ši sistema neutralizuoja nemalonius kvapus ir sumažina bakterijų bei teršalų kiekį, kad salono aplinka būtų malonesnė ir sveikesnė.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible