SAUGUMAS

Visureigyje yra įdiegtos įvairios pažangiosios technologijos, kurios ne tik gerina važiavimo patirtį, bet ir didina automobilio saugumo lygį.

Visureigyje I-PACE įrengtos sistemos užtikrina Jūsų, Jūsų keleivių, baterijos ir kitų eismo dalyvių saugumą.

SAFETY CELL

APSAUGINĖ KAMERA

Visureigio I-PACE baterija yra įrengta patvarioje, iš aliuminio ir plieno pagamintoje kameroje, užtikrinančioje didesnį visų automobilyje esančių asmenų saugumą.

EXTERNAL SOUND SYSTEM

IŠORINĖ GARSO SISTEMA

Važiuojant mažesniu nei 20 km/h (12 mph) greičiu, visureigis I-PACE skleidžia išorinį akustinį signalą, įspėjantį pėsčiuosius apie artėjantį automobilį.

AIRBAGS

ORO PAGALVĖS

Patikima šešių oro pagalvių sistema, įskaitant oro pagalves vairuotojo ir keleivio zonoje, langų zonos bei krūtinės zonos oro pagalves, padeda apsaugoti automobilyje esančius asmenis.

ISOFIX

ISOFIX

Abiejose galinių sėdynių pusėse yra įrengta po du ISOFIX tvirtinimo taškus vaikiškoms automobilių kėdutėms. Vidurinėje sėdynėje tvirtinimo taškų nėra.

PAŽANGIOSIOS SAUGUMO TECHNOLOGIJOS

Visureigyje yra įrengiamos įvairios standartinės, papildomai užsakomos arba papildomai užsakomuose paketuose numatytos technologijos, kurios ne tik padeda intensyviame miesto eisme ar užmiesčio keliuose, bet ir didina Jūsų bei keleivių saugumą.

ADAPTIVE CRUISE CONTROL WITH STEERING ASSIST

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU PAGALBINE VAIRAVIMO FUNKCIJA „STEERING ASSIST“

Vairuoti tolimose kelionėse ir spūstyse dar nebuvo taip paprasta – tai užtikrina visureigyje I-PACE įrengta adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su pagalbine vairavimo funkcija „Steering Assist“. Ši sistema automatiškai išlaiko visureigį I-PACE eismo juostos viduryje ir palaiko nustatytą atstumą iki priešakyje važiuojančių transporto priemonių.

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS (STANDARTINĖ ĮRANGA)

EMERGENCY BRAKING

AVARINIO STABDYMO SISTEMA

Ši sistema, kurią sudaro kamera, radaras ir ultragarso jutikliai, padeda išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Nustačiusi priekinio susidūrimo pavojų, sistema įspėja vairuotoją garsiniais ir vaizdiniais signalais. Jei vairuotojas nesiima jokių veiksmų, sistema pradeda stabdyti automobilį, kad galimo susidūrimo pasekmės būtų švelnesnės.

CRUISE CONTROL AND SPEED LIMITER

PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA IR GREIČIO RIBOTUVAS

Pastovaus greičio palaikymo sistema leidžia išlaikyti pastovų važiavimo greitį nespaudžiant greičio pedalo. Naudodami greičio ribotuvą, nustatysite didžiausią automobilio važiavimo greitį.

ADAPTIVE SPEED LIMITER AND TRAFFIC SIGN RECOGNITION

KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA IR ADAPTYVUSIS GREIČIO RIBOTUVAS

Kelio ženklų atpažinimo sistema praneša apie greičio apribojimus ir lenkti draudžiančius kelio ženklus, aiškiai parodydama juos prietaisų skydelyje. Įjungtas adaptyvusis greičio ribotuvas reguliuoja automobilio greitį pagal nustatytus greičio apribojimus.

DRIVER CONDITION MONITOR

VAIRUOTOJO BŪSENOS STEBĖJIMO SISTEMA „DRIVER CONDITION MONITOR“

Stebėdama vairuotojo veiksmus, stabdžių ir greičio pedalų naudojimą, vairuotojo būsenos stebėjimo sistema nustato, kada vairuotojas jaučiasi apsnūdęs, ir iš anksto praneša, kad jam būtina sustoti pailsėti.

LANE KEEP ASSIST

SISTEMA „LANE KEEP ASSIST“, PADEDANTI NENUKRYPTI NUO EISMO JUOSTOS

Nuo eismo juostos nenukrypti padedanti sistema „Lane Keep Assist“ nustato, kada automobilis netyčia nukrypsta nuo eismo juostos, įjungia vairo pasipriešinimo funkciją ir švelniai sugrąžina automobilį į pradinę eismo juostą.

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO PRIEKIU IR GALU SISTEMA

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO PRIEKIU IR GALU SISTEMA

Pagalbinė automobilio statymo priekiu ir galu sistema veikia kartu su priekiniame bei galiniame buferiuose įtaisytais jutikliais ir rodo atstumą iki netoliese esančių kliūčių, taigi palengvina manevravimą.

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS PAPILDOMAI UŽSAKOMI PAKETAI

Kiekviename pakete yra numatytos įvairios sistemos ir funkcijos, užtikrinančios jūsų saugumą ir informavimą. Paketas „Blind Spot Assist Pack“ yra standartinės modelio I-PACE versijų SE ir HSE įrangos dalis. Paketas „Driver Assist Pack“ yra standartinės modelio I-PACE versijos HSE įrangos dalis. Paketas „Park Assist Pack“ gali būti papildomai užsakomas visoms modelio versijoms.

PAKETAS „BLIND SPOT ASSIST PACK“

NEMATOMOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA „BLIND SPOT ASSIST“

NEMATOMOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA „BLIND SPOT ASSIST“

Jums rikiuojantis ir sistemai aptikus kitą automobilį jums nematomoje zonoje, atitinkamame šoninio vaizdo veidrodėlyje įsižiebia įspėjamoji lemputė ir įsijungia vairo pasipriešinimo funkcija, nukreipianti automobilį nuo artėjančios transporto priemonės ir apsauganti nuo galimo susidūrimo.

CLEAR EXIT MONITOR

STEBĖJIMO SISTEMA „CLEAR EXIT MONITOR“

Įspėja pro galines dureles išlipsiančius keleivius apie artėjančius automobilius ar dviratininkus. Pastebėjus artėjančią kliūtį, įsižiebia durelėse įrengtos įspėjamosios lemputės. Kai dureles atidaryti saugu, lemputės užgęsta.

REAR TRAFFIC MONITOR

GALE ĮRENGTA EISMO STEBĖJIMO SISTEMA

Ši sistema itin naudinga išvažiuojant iš stovėjimo vietos atbuline eiga. Ji įspėja apie kliūtis, artėjančias iš abiejų automobilio pusių. Sistema įjungia garsinius ir vaizdinius įspėjamuosius signalus, taigi būsite informuoti apie gale esančias kliūtis, net jei jų nematysite.

PAKETAS „DRIVER ASSIST PACK“

PAKETAS „BLIND SPOT ASSIST PACK“

PAKETAS „BLIND SPOT ASSIST PACK“

Į paketą „Blind Spot Assist Pack“ įeinanti įranga padeda nustatyti ir saugiai reaguoti į galimo susidūrimo pavojų, taigi teikia daugiau pasitikėjimo savimi kiekvienoje kelionėje. Į paketą įeina: nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Assist“, gale įrengta eismo stebėjimo sistema ir sistema „Clear Exit Monitor“.

ADAPTIVE CRUISE CONTROL WITH STEERING ASSIST

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU PAGALBINE VAIRAVIMO FUNKCIJA „STEERING ASSIST“

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su funkcija „Steering Assist“ palengvina vairavimą autostradoje ir intensyviame eisme. Ji švelniai padeda vairuoti, greitėti ir stabdyti, neleisdama automobiliui nukrypti nuo važiuojamosios kelio dalies ir išlaikydama nustatytą atstumą iki priešakyje važiuojančios transporto priemonės. Subtiliai padedant šiai sistemai, lengviau išliksite savo eismo juostos centre.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible