ELEKTRINĖ PAVAROS SISTEMA

Įspūdingas „Jaguar“ automobiliams būdingas galingumas ir dinamiškumas neteršiant aplinkos – būtent to galite tikėtis iš visiškai elektrinio miesto visureigio.

Jau daugiau kaip aštuoniasdešimt metų automobilių gamintojas „Jaguar“ projektuoja ir gamina abejingų nepaliekančius automobilius. Elektrinė pavaros sistema to nekeičia – ji tik dar labiau sustiprina mūsų automobiliams būdingas savybes.

JAGUAR DYNAMICS

„JAGUAR“ VAŽIAVIMO DINAMIKA

TVisureigio I-PACE pavaros sistema generuoja 400 AG galią ir 700 Nm sukimo momentą. Automobilyje įrengus visų varančiųjų ratų sistemą, jis nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 4,8 sekundės.

BATTERY

BATERIJA

Visureigio I-PACE 90 kWh galingumo baterija išsiskiria ilgaamžiškumu ir ilgai išlaiko didžiausią įkrovos lygį. Baterijos vieta važiuoklėje užtikrina žemesnį automobilio sunkio centrą, dėl to jo dinamiškumas yra geresnis, o tai užtikrina itin malonų visureigio I-PACE vairavimą.

MOTORS

VARIKLIAI

Visureigis I-PACE yra varomas dviem nuolatinio magneto sinchroniniais elektros varikliais, sujungtais su priekine ir galine ašimi. Šie varikliai generuoja 400 AG galią ir 700 Nm sukimo momentą. Automobilyje įrengus visų varančiųjų ratų sistemą, jis nuo 0 iki 100 km/h sibėgėja vos per 4,8 sekundės.

TRANSMISIJA

TRANSMISIJA

Visureigio I-PACE 90 kWh galingumo baterija išsiskiria ilgaamžiškumu ir ilgai išlaiko didžiausią įkrovos lygį. Baterijos vieta važiuoklėje užtikrina žemesnį automobilio sunkio centrą, dėl to jo dinamiškumas yra geresnis, o tair užtikrina itin malonų visureigio I-PACE vairavimą.

TORQUE VECTORING BY BRAKING

TECHNOLOGIJA „TORQUE VECTORING BY BRAKING“

Automobilio manevringumą didinanti ir daugiau pasitikėjimo vairuotojui teikianti technologija „Torque Vectoring by Braking“, reaguodama į automobilį posūkiuose veikiančias jėgas, užtikrina nepriklausomo priekinių bei galinių ratų stabdymo kontrolę. Daugeliu atvejų didesnė stabdymo jėga yra nukreipiama į galinį vidinės pusės ratą, nes tai padeda išlaikyti automobilio stabilumą posūkyje, o priekinio vidinės pusės rato stabdžiai yra įjungiami dėl didesnio efektyvumo ir tikslumo.

AKTYVIOJI PNEUMATINĖ PAKABOS SISTEMA

AKTYVIOJI PNEUMATINĖ PAKABOS SISTEMA

Erdvės tarp automobilio ir kelio paviršiaus sumažinimas gerina aerodinamines automobilio savybes ir įveikiamą atstumą. Papildomai užsakoma visureigio I-PACE aktyvioji pneumatinė pakabos sistema sumažina automobilio aukštį važiuojant didesniu nei 105 km/h. 

ADAPTYVIOJI DINAMIKOS SISTEMA

ADAPTYVIOJI DINAMIKOS SISTEMA

500 kartų per sekundę automobilio judesius fiksuojanti adaptyvioji dinamikos sistema užtikrina tikslias dinamines savybes ir subtilų, prabangų važiavimo pojūtį. Sistema nepertraukiamai analizuoja greitėjimo, vairavimo, greičio ir stabdžio pedalo naudojimo ypatumus, o elektroniniu būdu valdomi amortizatoriai optimaliai sureguliuoja pakabos sistemą ir taip užtikrina nepriekaištingą komforto, tikslumo ir manevringumo pusiausvyrą.

CONFIGURABLE DYNAMICS

KONFIGŪRUOJAMA DINAMIKOS SISTEMA

Įrengus adaptyviąją dinamikos sistemą, konfigūruojama dinamikos sistema leidžia pagal naudotojo poreikius sureguliuoti visureigio I-PACE greičio pedalo jautrumą, vairo ir amortizatorių standumą. Rinkitės dinaminį režimą („Dynamic Mode“) ir savajam visureigiui suteikite dar daugiau sportiškumo.

VISI VARANTIEJI RATAI

Visureigis I-PACE yra pritaikytas visoms kelio dangoms ir oro sąlygoms. Galingi elektriniai automobilio varikliai staigiai generuoja sukimo momentą ir nepriklausomai prisitaiko prie vairuotojo vairavimo stiliaus, kelio sąlygų ir esamo sukibimo.

SISTEMA „ADAPTIVE SURFACE RESPONSE“

SISTEMA „ADAPTIVE SURFACE RESPONSE“

Sistema „Adaptive Surface Response“ (AdSR), pagrįsta ilgamete mūsų patirtimi visų varančiųjų ratų sistemų srityje, nuolat stebi erdvę aplink automobilį ir atitinkamai reguliuoja variklių bei stabdžių nuostatas. Sistema AdSR veikia važiuojant bet kokiu greičiu ir teikia daugiau pasitikėjimo savimi esant nepalankioms oro ir kelio sąlygoms.

KONTROLĖS SISTEMA „ALL SURFACE PROGRESS CONTROL“

KONTROLĖS SISTEMA „ALL SURFACE PROGRESS CONTROL“

„All Surface Progress Control“ – tai pažangi sistema, leidžianti vairuotojui nustatyti ir išlaikyti norimą greitį sudėtingomis kelio sąlygomis, pavyzdžiui, esant slidžiai kelio dangai. Sistema veikia važiuojant nuo 3,6 iki 30 km/h greičiu ir leidžia visą dėmesį sutelkti į vairavimą.

LOW TRACTION LAUNCH

SISTEMA „LOW TRACTION LAUNCH“

Sistema „Low Traction Launch“, užtikrinanti optimalią sukimo momento kontrolę pajudant iš vietos, didina pajėgumą esant slidžiai dangai, pavyzdžiui, ant šlapios žolės, sniego ar ledo. Sistema veikia, kol automobilis neišvysto 30 km/h greičio – tuomet visureigis I-PACE sklandžiai perjungia vairuotojo pasirinktą važiavimo režimą.

PATOBULINTA REGENERACINĖ STABDŽIŲ SISTEMA

PATOBULINTA REGENERACINĖ STABDŽIŲ SISTEMA

Siekiant maksimaliai pailginti automobilio įveikiamą atstumą, visureigyje I-PACE buvo įrengta patobulinta regeneracinė stabdžių sistema, panaudojanti beveik visą stabdant gaminamą energiją. Regeneracinė stabdžių sistema įsijungia nukėlus koją nuo greičio pedalo; ji tolygiai sumažina visureigio I-PACE greitį, panaudodama stabdant gaminamą energiją, kad baterijos įkrova liktų optimali.

STABDYMAS INTENSYVIAME EISME

STABDYMAS INTENSYVIAME EISME

Stabdyti intensyviame eisme nuo šiol itin paprasta – visureigio I-PACE jutikliniame ekrane galite padidinti regeneracinės stabdžių sistemos jautrumo lygį. Padidinę stabdymo intensyvumą, intensyviame eisme automobilio greitį lengvai kontroliuosite spausdami tik greičio pedalą.

AKTYVIOSIOS GROTELĖS

AKTYVIOSIOS GROTELĖS

Siekiant optimalaus vėsinimo ir aerodinaminių savybių, aktyviosios grotelės atsiveria, kai reikia atvėsinti bateriją, ir užsiveria, kai vėsinimas yra nereikalingas, – taip yra užtikrinamos geresnės automobilio aerodinaminės savybės.

AKTYVIOSIOS GROTELĖS

Siekiant optimalaus vėsinimo ir aerodinaminių savybių, aktyviosios grotelės atsiveria, kai reikia atvėsinti bateriją, ir užsiveria, kai vėsinimas yra nereikalingas, – taip yra užtikrinamos geresnės automobilio aerodinaminės savybės.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible