ATRODO AGRESYVUS? SUTRAMDYKITE JĮ

VISŲ LAIKŲ GERIAUSI PASIŪLYMAI. NAUDA JUMS NUO 7.000 IKI 19.000 EUR

NAUJASIS „JAGUAR XE“

Atnaujinto dizaino sportinis sedanas.

NAUJASIS „JAGUAR XE“

Sukurtas atkreipti į save dėmesį.


PAGRINDINĖS SAVYBĖS

DIZAINAS

DIZAINAS

Dėl išskirtinio stiliaus modelio XE nesupainiosite su jokiu kitu tos pačios klasės automobiliu. Tai yra išties išskirtinis sportinis sedanas.

TECHNINĖS SAVYBĖS

TECHNINĖS SAVYBĖS

Pagerinome dinamišku valdymu garsėjančio modelio XE eksploatacines savybes. Atnaujinome pakabos sistemą ir atlikome sistemos „JaguarDrive Control“ pakeitimų, taigi pasiruoškite kvapą gniaužiančioms kelionėms.


INFORMUOKITE MANE

TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS

Papildomai užsakoma informacijos ir pramogų sistema „Touch Pro Duo“1 leidžia mėgautis aukščiausio lygio pramoginiu turiniu, pateikiamu dviejuose jutikliniuose ekranuose. Išmaniosios technologijos2 gerina vairavimo patirtį ir padeda neprarasti ryšio su aplinkiniu pasauliu. 


IŠORĖ

Dėmesį prikaustantis modelio XE dizainas neleis likti nepastebėtiems. LED priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais, plačios grotelės ir dinamiškas priekinis buferis pabrėžia išraiškingą automobilio stilių. 

Exterior


SALONAS

Salonas, sukurtas Jums. Vairuotojo zonoje įtaisytas atnaujinto stiliaus centrinis prietaisų skydelis, pavarų perjungimo svirtis „Jaguar SportShift Selector“ ir sistema „JaguarDrive Control“ vainikuoja sportinį modelio XE dizainą.

Explore Interior


STANDARTINĖS SAVYBĖS

FIRMINIAI GALINIAI ŽIBINTAI

FIRMINIAI GALINIAI ŽIBINTAI

Modelio F-TYPE įkvėpti siauri LED galiniai žibintai suteikia išbaigtumo sportiniam automobilio stiliui, išsiskiria elegantišku dizainu ir akį traukiančia grafika.

PAVARŲ PERJUNGIMO SVIRTIS „JAGUAR SPORTSHIFT SELECTOR“

PAVARŲ PERJUNGIMO SVIRTIS „JAGUAR SPORTSHIFT SELECTOR“

Jūsų komfortas kiekvienos kelionės dėmesio centre. Su pavarų perjungimo svirtimi „Jaguar SportShift Selector“ be vargo įjungsite norimą važiavimo režimą ir pritaikysite vairavimą pagal savo poreikius.

SUKIMO MOMENTO PASKIRSTYMO SISTEMA

SUKIMO MOMENTO PASKIRSTYMO SISTEMA

Sklandžiai reguliuoja sukimo momento paskirstymą ratams. Sistema, užtikrindama automobilio paslankumą ir stabilumą posūkiuose, suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

SISTEMA „TOUCH PRO“

SISTEMA „TOUCH PRO“

Informacijos ir pramogų sistema „Touch Pro“1 su patrauklaus dizaino 10 colių įstrižainės jutikliniais ekranais užtikrina prieigą prie informacinio ir pramoginio turinio. Pritaikykite sistemos „Touch Pro“ ekranus pagal savo poreikius, mėgaukitės greitu veikimu ir valdykite sistemą balsu.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Išskirtinės išvaizdos, aukščiausios kokybės LED priekiniai žibintai su firminiais dienos žibintais užtikrina geresnį matomumą vairuojant naktį. Be to, dienos šviesai prilygstantį apšvietimą užtikrinantys žibintai mažina vairuotojo nuovargį.

DINAMINĖ STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA

DINAMINĖ STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA

Patikimą ir malonų važiavimą užtikrinanti dinaminė stabilumo kontrolės sistema prireikus sumažina variklio sukimo momentą ir įjungia stabdžius, koreguodama automobilio judėjimo kryptį.

PAPILDOMAI UŽSAKOMA ĮRANGA IR „JAGUAR“ PRIEDAI

PAPILDOMAI UŽSAKOMA ĮRANGA IR „JAGUAR“ PRIEDAI

Pritaikykite savąjį XE pagal individualius poreikius, naudodami papildomai užsakomą įrangą ir priedus – nuo belaidžių įkroviklių iki apšviestų ženklelių.

Standartinė modelio HSE įranga.
2 Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible