JAGUAR XE

”SPORTINIO SEDANO” SĄVOKĄ PERKELIA Į KITĄ LYGMENĮ.

XE

XE yra dinamiškas, stulbinantis naujokas. Tai pažangiausias, efektyviausias ir rafinuočiausias sportinis sedanas. Rinkdamiesi iš penkių versijų, rasite sau tinkamiausią prabangos ir galios modelį. Priimkite pokyčius. Priimkite Jaguar XE. Jaguar Care galioja visiems XE modeliams ir siūlo savininkams patirtį be rūpesčių.

PENKIŲ ŽVAIGŽDUČIŲ EURO NCAP ĮVERTINIMAS

Jaguar XE įvertintas maksimaliu 5 žvaigždučių saugumu 2015 m. Euro NCAP saugumo testuose.

Užtikrinantis puikų saugumą susidūrimo atveju, XE surinko ypatingai daug balų visose kategorijose, įskaitant keleivių ir pėsčiųjų apsaugą, bei pateko tarp aukščiausiai įvertintų modelių segmente.

XE taip pat siūlo plačią aktyvaus saugumo sistemų gamą, įskaitant autonominį avarinį stabdymą, ir toliau kelia pasaulinius saugumo standartus.

Pažangiausias, efektyviausias ir įmantriausias sportinis „Jaguar“ sedanas. „XE“ yra „Jaguar“ visa savo esme. Pirmasis naujosios „Jaguar“ kartos automobilis su pažangiausios aliuminio konstrukcijos kėbulu – lengvu ir neįtikėtinai stipriu – išsiskiria intuityviu valdymu ir nuostabaus dizaino apdaila.

„XE“ trykšta inovacijomis, technologijomis ir dizainu. Jame gausu sistemų, padedančių vairuotojui ir suteikiančių ryškesnių vairavimo potyrių. „XE“ perrašo taisykles. „XE“ – tai kvietimas pabusti visiems kitiems automobiliams jo klasėje.

PREMIUM HANDLING, PERFORMANCE AND REFINEMENT

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS „PREMIUM“ VALDYMAS, NAŠUMAS IR IŠSKIRTINUMAS

„XE“ yra pirmasis naujosios „Jaguar“ kartos automobilis su pažangiausios aliuminio konstrukcijos kėbulu, užtikrinančiu aukščiausios klasės valdymą, našumą ir išskirtinumą.

FROM 106 g/km

NUO 106 G/KM

„XE“ lengva konstrukcija sumažina degalų suvartojimą ir gali padėti pasiekti vos 106 g/km anglies dvideginio emisijas.

WELL CONNECTED

GEROS KOMUNIKACIJOS

„XE“ įrengta nauja „Jaguar“ vidinės kontrolės sistema su naujausių technologijų paketu, kuris jus ir jūsų automobilį sujungia su likusiu pasauliu.

ADVANCED AERODYNAMICS

PAŽANGI AERODINAMIKA

„XE“ sportinio automobilio siluetas, įkvėptas „f“ serijos, užtikrina žemiausią kada nors buvusį „Jaguar“ pasipriešinimo koeficientą – tik 0,26 cd.

XE MAKES SOUND FINANCIAL SENSE

„XE“ APSIMOKA

„XE“ yra vienas ekonomiškiausių automobilių savo klasėje: intervalai tarp techninės priežiūros darbų padidinti iki 34 000 kilometrų; pasiekti mažesni remonto kaštai ir konkurencinga draudimo klasė.

MORE CHOICE INSIDE

DIDESNĖS INTERJERO PASIRINKIMO GALIMYBĖS

Didelis interjero spalvų, odos, medžiagų, dekoratyvinio medžio ir apdailos pasirinkimas leis jums sukurti „XE“, kurį pamilsite.

SUSILIEKITE

Jūs susiliejate su „XE“ tą pačią akimirką, kai įsitaisote kūną apspaudžiančiose sėdynėse. Sėdite žemai. Tiesiai prieš Jus yra dvi didelės analoginės skalės ir pranešimų centras – neabejotinai įkvėpti „F“ serijos. Suimate masyvų sportinį vairą – jis taip pat iš „F“ serijos automobilių. Šalia Jūsų aukščiau pakeltas centrinis pultas, sukuriantis buvimo bolide atmosferą, ir elegantiškas prietaisų skydelis su pažangiausia „Jaguar“ lietimui jautraus ekrano technologija. Paspauskite mygtuką „Start“ ir „XE“ pabus. „XE“ atrodo gyvas.

BENZININIAI VARIKLIAI

Našumas ir išskirtinumas. Galingas, visame sūkių diapazone reaguojantis „XE“ benzininis variklis suteikia tikrą vairavimo malonumą ir kartu išsiskiria mažesnėmis anglies dvideginio emisijomis. Dviejuose 2,0 litrų tūrio i4 varikliuose su turbokompresoriais dera 6 cilindrų efektyvumas ir visi 4 cilindrų privalumai – mažesnės degalų sąnaudos ir priežiūros kaštai. 3,0 litrų tūrio V6 340PS benzininis variklis su superkompresoriumi, tapęs „F“ serijos pagrindu, turi „Roots“ tipo dvigubą sūkurinį kompresorių, įmontuotą variklio smailėje, siekiant išlaikyti kompaktiškumą ir variklio gaubto aerodinamiką. Superkompresorius užtikrina tolygų galios perdavimą ir leidžia akimirksniu pasiekti aukštą sukimo momentą esant bet kokiems sūkiams.

DYZELINIAI VARIKLIAI

„XE“ pristato pažangiausius „Jaguar“ „Ingenium“ tipo variklius. „Ingenium“ išsiskiria aukšta kokybe ir efektyvumu, mažomis degalų sąnaudomis ir anglies dvideginio emisijomis. „XE“ galimi du neįtikėtini nauji varikliai – 2 litrų talpos i4 180PS dyzelinis variklis su turbokompresoriumi ir 2 litrų talpos i4 163PS dyzelinis variklis su turbokompresoriumi „E-Performance“, kurie anglies dvideginio emisijas sumažina iki 99 g/km.

XF VIDUS

Warm Charcoal zomšos audinio sėdynės su Bond odos paviršiais, Charcoal Bond panele ir Dove stogo medžiaga

*Paveikslėlis vaizduoja pasirenkamą garažo vartų atidarymo įrangą

INTARPAI

Šlifuoto aliuminio su Satin American Walnut

XF LUXURY TRIM

Dove Bond grain leather seat facings with Warm Charcoal upper facia and Dove headlining

*Image displays optional Garage door opener accessory feature.

VENEER

Knurled Aluminium with Satin Rosewood

XF PREMIUM LUXURY TRIM

Barley soft grain leather seats with soft grain Truffle upper facia and Canvas headlining

*Image displays optional Garage door opener accessory feature.

VENEER

Knurled Aluminium with Gloss Rich Oak

XF PORTFOLIO TRIM

Ivory soft grain leather seats with Navy soft grain leather upper facia and Canvas Suedecloth premium headlining.

VENEER

Knurled Aluminium with Gloss Figured Ebony

XFR TRIM

Warm Charcoal soft grain leather seats with Warm Charcoal soft grain upper facia with Ivory contrast stitch and Jet Suedecloth premium headlining

*Image displays optional Garage door opener accessory feature.

VENEER

Dark Mesh Aluminium with Dark Oak

XFR-S TRIM

Warm Charcoal seats with Warm Charcoal upper facia in Carbon soft grain leather with Reims Blue contrast stitch and micro piping and Jet Suedecloth premium headlining.

*Image displays optional Garage door opener accessory feature.

VENEER

Dark Linear Aluminium with Piano Black

XJ LUXURY INTERJERAS

Cashew sėdynės su Truffle paviršiais, Bond oda ir  Canvas stogo medžiaga.

APDAILA

Satin American Walnut

XJ PREMIUM LUXURY TRIM

Ivory seats with Oyster upper facia in soft grain leather and Ivory headlining

VENEER

Gloss Burr Walnut

„XE PURE“ INTERJERAS

„Jet“ audinio sėdynės ir prietaisų skydelis, juoda blizgi apdaila.

„XE PRESTIGE“ INTERJERAS

Odinės „Latte“ sėdynės su kontrastinga „Jet“ siūle, viršutinė prietaisų skydelio dalis – „Jet“, apatinė – „Latte“, poliruoto aliuminio detalės ir juoda blizgi pulto apdaila.

VALDYMAS

„XE“ valdymo centras – lietimui jautrus ekranas – leidžia valdyti pagrindines automobilio funkcijas, pavyzdžiui, garso sistemą, klimato kontrolę, navigaciją. Prie jo galite prijungti savo telefoną ir visuomet išlikti pasiekiami. 8 colių skersmens ekranas, įrengtas centriniame pulte, turi visiškai naują grafinę sąsają, valdomą išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams įprastais gestais.

Jaguar Care

JAGUAR CARE

3 metų arba 100 000 km garantijos be papildomų mokesčių.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.