JAGUAR XE

”SPORTINIO SEDANO” SĄVOKĄ PERKELIA Į KITĄ LYGMENĮ.

XE SALONAS

Įsitaisykite patogiose kūną apspaudžiančiose sėdynėse ir pasiruoškite pasirodymui. „XE“ leis išgyventi neįtikėtinų pojūčių. Paspauskite mirksintį mygtuką „Start“ ir preciziškai sukurta automatinė pavarų perjungimo svirtis „Jaguar Selector“ įslys į jūsų delną. Spektaklis prasideda.

Jūs susiliejate su „XE“ tą pačią akimirką, kai įsitaisote kūną apspaudžiančiose sėdynėse. Sėdite žemai. Tiesiai prieš Jus yra dvi didelės analoginės skalės ir pranešimų centras – neabejotinai įkvėpti „F“ serijos. Suimate masyvų sportinį vairą – jis taip pat iš „F“ serijos automobilių.

Šalia Jūsų aukščiau pakeltas centrinis pultas, sukuriantis buvimo bolide atmosferą, ir elegantiškas prietaisų skydelis su pažangiausia „Jaguar“ lietimui jautraus ekrano technologija. Paspauskite mygtuką „Start“ ir „XE“ pabus. „XE“ atrodo gyvas.

DAUGIAPAKOPIS PRIETAISŲ SKYDELIS

Unikalus daugiapakopis, į šonus besidriekiantis „XE“ prietaisų skydelis sukuria elegantiškos erdvės įspūdį. Galima juoda blizgi „Gloss Black“, moderni aliuminio arba medžio apdaila.

CHROMUOTOS ŠONINĖS VĖDINIMO ANGOS

Chromuotos šoninės vėdinimo angos, įrengtos abipus prietaisų skydelio, arčiau durų, daugelyje modelių yra apšviestos – taip vizualiai pabrėžiamas „XE“ salono plotis.

DĖTUVĖS

„XE“ sumanus ergonomiškas daiktų saugojimo erdvių išdėstymas užtikrina, kad savo akinius nuo saulės galėsite laikyti lubų skydelyje. Dėtuvė, esanti priešais pavarų perjungimo svirtį, puikiai atitinka jūsų išmaniojo telefono dydį. Po rankos atrama rasite dar vieną erdvią dėtuvę. Net butelių laikikliai kiekvienose duryse pritaikyti 500 mililitrų talpos buteliukams laikyti.

TIK GERIAUSIOS MEDŽIAGOS

Jūs galite susikurti savąjį unikalų „XE“ saloną. Siūlome aukščiausios kokybės šiuolaikines medžiagas ir aukšto lygio meistriškumą – tiesiog pasakykite, kaip įsivaizduojate tobulą interjerą. Vienuolika stilingų ir modernių apdailos variantų, kokybiški tekstilės, verstos odos, stambiagrūdės ar smulkiagrūdės odos apmušalai padės pabrėžti pasirinktą spalvų paletę.

Apdailai naudojame geriausių Jungtinės Karalystės ir Italijos gamintojų tiekiamą odą, kad saloną puoštų natūralus ir minkštas it odinė pirštinė paviršius. Dvigubi dygsniai užtikrina ilgaamžiškumą ir, pasirinkus kontrastingas spalvas, leidžia pabrėžti prabangų „XE“ interjerą.

DEKORATYVINIS MEDIS IR APDAILA

Išsiskirkite iš minios arba susiliekite su ja. Išsirinkite spalvų ir medžiagų derinį savajam „Jaguar“ iš gausios dekoratyvinio medžio ir apdailos paletės.

Siūlomos dvi specialios, keturios aliuminio ir penkios medžio apdailos rūšys: „Gloss Black“, „Brushed Aluminium“, „Etched Aluminium“, „Embossed Aluminium“, „Meshed Aluminium“, „Carbon Fibre, „Satin Ash Burl“, „Gloss Figured Ebony“, „Satin Grey Ash“, „Satin Grey Figured Ebony“, „Satin Fine Line Wood“.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.