JAGUAR XE

”SPORTINIO SEDANO” SĄVOKĄ PERKELIA Į KITĄ LYGMENĮ.

XE Išorė

Tikslių, aptakių linijų, galingos pozos „XE“ atrodo gyvas, energingas ir pasiruošęs šuoliui. Visas „XE“ kėbulas sukurtas naudojant pažangiausias „Jaguar“ skaičiuojamųjų skysčių dinamikos technologijas, kurios optimizuoja aerodinamiką ir sumažina pasipriešinimą.

„XE“ YRA KITOKS

Neabejotinai „Jaguar“ – su niekuo nesupainiojamas „XE“ parodo savo kilmę, eleganciją ir atletiškumą. Lenktas variklio gaubtas, besitęsiantis nuo ryškiai šviečiančių priekinių žibintų, įrėmintų „J Blade“ šviesos diodais, suteikia „XE“ motyvacijos, užsispyrimo, tikslo ir ryžto susidoroti su viskuo, kas gali pasitaikyti kelyje.

ŠONINIS PROFILIS

Kaip ir visiems šiuolaikiniams „Jaguar“ automobiliams, „XE“ būdingas kylantis siluetas, suteikiantis dramatiškumo ir dinamiškumo net tada, kai automobilis stovi. Jis pabrėžiamas aiškiai išreikšta linija, kuri automobilio šonais driekiasi nuo priekinio buferio link automobilio galo. „XE“ chromuotos aušinimo angos su „Jaguar“ reljefu sąmoningai primena „F“ seriją. Taip pat šiame modelyje neapsieita be išskirtinės „Jaguar“ detalės, juosiančios šoninius langus. Lenktų linijų aliuminis korpusas atkartoja „F“ serijos automobiliams būdingą plastiką, aiškumą ir tikslumą.

NEABEJOTINAI „JAGUAR“

Vos vieno žvilgsnio į „XE“ kėbulo galą pakanka, kad suprastum, jog tai – tikrai „Jaguar“. Tik „Jaguar“, pasaulinis aliuminio konstrukcijų lyderis, turi reikiamų žinių ir technologijų šiems išskirtiniams galiniams sparnams sukurti. Tai leidžia pasiekti radikalesnį dizainą ir novatorišką formą su lenktomis linijomis, išradingesniais įspaudimais ir aerodinamišku šoniniu kėbulo išlenkimu, kuris leidžia orui nepastebimai slysti automobilio paviršiumi iki pat galo.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.