JAGUAR XE

”SPORTINIO SEDANO” SĄVOKĄ PERKELIA Į KITĄ LYGMENĮ.

XE MULTIMEDIJA

Pažangi „XE“ daugialypės terpės technologija bei preciziškai įrengtos garso sistemos užtikrina Jūsų ryšį su aplinkiniu pasauliu, teikia informacijos ir rūpinasi Jūsų pramogomis.

VALDYMAS

„XE“ valdymo centras – lietimui jautrus ekranas – leidžia valdyti pagrindines automobilio funkcijas, pavyzdžiui, garso sistemą, klimato kontrolę, navigaciją. Prie jo galite prijungti savo telefoną ir visuomet išlikti pasiekiami. 8 colių skersmens ekranas, įrengtas centriniame pulte, turi visiškai naują grafinę sąsają, valdomą išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams įprastais gestais. „XE“ įdiegta „Jaguar“ laisvų rankų įrangos sistema, užtikrinanti garso, navigacijos ir telefono valdymą balsu.

SĄSKAMBIS

Dvi puikios „XE“ garso sistemos leidžia pramogoms atgyti.

80 vatų galingumo, 4 kanalų ir 6 garsiakalbių „Jaguar“ garso sistema perteikia akustinį diapazoną ir galią „XE“ salone. Geresniais techniniais duomenimis pasižyminti 12 kanalų ir 11 garsiakalbių garso sistema su žemų dažnių stiprintuvu „380W Meridian“, specialiai „XE“ modeliui sukurta kartu su britų garso sistemų ekspertais „Meridian“, atkuria neįtikėtinos kokybės garsą.

Sistema pasižymi pažangiomis technologijomis, įskaitant skaitmeninę signalo apdorojimo technologiją „DSP“, optimizuojančią kiekvieną sistemos elementą ir naudojančią pažangų algoritmą „Meridian Cabin Correction“, kuris pritaiko muzikos skambesį prie kiekvienos transporto priemonės salono akustikos.

„JAGUAR 80W“

80 vatų galingumo, 6 garsiakalbių, 4 kanalų stiprintuvas, akustikos korekcijos sistema „Audyssey MultEQ“, dinaminė garso kontrolė.

„MERIDIAN 380“

380 vatų galingumo, 11 garsiakalbių, 12 kanalų D klasės stiprintuvas su technologija „DSP“, akustikos korekcijos sistema „Audyssey MultEQ“, dinaminė garso kontrolė.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.