JAGUAR XE

”SPORTINIO SEDANO” SĄVOKĄ PERKELIA Į KITĄ LYGMENĮ.

XE Saugumas ir apsauga

Pažangios „Jaguar“ technologijos leidžia „XE“ išsiskirti iš visų kitų šios klasės modelių. Moderniausios automobilio sistemos apsaugo, informuoja, įspėja ir leidžia bendrauti. Vairuotojui padedančios ir galios suteikiančios technologijos verčia „XE“ atgyti, jaučiant aplinkinį pasaulį ir jame tykančius pavojus. „XE“ užtikrina vairavimo malonumą ir leidžia jaustis saugiai.

VIRŠUTINIS EKRANAS

Pasitelkus pirmąkart kariniuose naikintuvuose panaudotą technologiją, „XE“ įdiegta viršutinio ekrano (HUD) sistema, kuri perkelia svarbiausią informaciją ant priekinio stiklo Jūsų regėjimo lauke. Pažangiausio ir ryškiausio lazerio naudojimas maksimaliam aiškumui pasiekti leidžia stebėti greitį, navigacijos nuorodas ir pavarų išdėstymą.

DINAMINĖ STABILUMO KONTROLĖ

Dinaminė stabilumo konntrolės (DSC) sistema stebi dinamišką „XE“ elgesį ir įsiterpia, jeigu sistema nustato, kad transporto priemonė nereaguoja į vairuotojo veiksmus. DSC sumažina variklio sukimo momentą ir / arba įjungia atitinkamų ratų stabdžius tam, kad būtų ištaisyta automobilio judėjimo kryptis, šiam pasukus per daug arba nepakankamai. Naujausios kartos „XE“ DSC sistema sustiprina nepakankamo pasukamumo kontrolę, leisdama veiksmingiau sumažinti greitį ir atstatyti automobilio valdymą.

RIEDĖJIMO STABILUMO KONTROLĖ

Riedėjimo stabilumo kontrolės (RSC) sistema naudoja transporto priemonėje įmontuotus jutiklius stebėdama riedėjimo kampo pasikeitimus posūkiuose. Pastebėjusi staigų pasikeitimą, ji iškart įjungia išorinės ratų dalies stabdžius tam, kad būtų sumažintas pasukamumas. Tai padidina posūkio spindulį ir sumažina apsivertimo tikimybę.

VISŲ PAVIRŠIŲ KONTROLĖ

Unikali „Jaguar“ sistema „All Surface Progress Control“ (ASPC) suteikia „XE“ vairuotojams pasitikėjimo važiuojant net ir slidžia danga, pradedant apsnigtu kiemu, apledėjusia stovėjimo aikštele su nuolydžiu ir baigiant vilkimu šlapia žole. ASPC yra mažo važiavimo greičio kontrolės sistema, užtikrinanti 3,6–30 km/val. greitį bei „XE“ efektyvumą esant prastam sukibimui bet kokiomis oro sąlygomis. Ši sistema leidžia vairuotojams visą dėmesį sutelkti į vairavimą. ASPC sistema įrengta visuose automobiliuose su automatinėmis pavarų dėžėmis.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.